Για τους αγοραστές του F1000 ή οποιουδήποτε από τα προϊόντα της Κίνας

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ψάχνω για ppl που έχουν εμπειρία στην αγορά Κίνας ή Συνθετικού από προμηθευτές που ισχυρίζονται ότι διαθέτουν μεγάλες ποσότητες. Βασικά η ερώτησή μου είναι πόσο κόβουν αυτά συνήθως. Ξέρω ότι εξαρτάται από πολλές μεταβλητές. Αλλά για παράδειγμα, αν είχατε 10 γραμμάρια F1000, πόσο θα το κόβατε; Τα περισσότερα από αυτά που βρίσκω είναι απλά εθισμένοι που λένε ότι χρειάζονται μόνο
Iv .2 και συνεχίζουν να αναφέρουν πως είναι ισχυρότερο από αυτό που παίρνουν σε street ή m30s. Απλά είμαι περίεργος αν αυτά τα προϊόντα αξίζουν τον κόπο;
 

Fastfood

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
1
Γεια σου φίλε μπορώ να σε βοηθήσω αν θέλεις ξέρω την αναλογία για το πώς να το μαγειρέψεις σε πέτρες
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Πήρα 250g μέτριας ισχύος MDPV από την Κίνα το περασμένο καλοκαίρι, αλλά εξακολουθούσαν να είναι απάτη. Αγοράζω μόνο έτοιμα ναρκωτικά όσο πιο ισχυρά τόσο το καλύτερο. Εργαστείτε για να βρείτε τον σωστό πωλητή, ένα σκοτεινό "fuck the law"-μυαλό κατά προτίμηση
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
έχω ακόμα εφιάλτες όταν η alice και ο kevin (bo peng) από την kk.pu μου έστειλαν 5 κιλά μεταξύ apvp, bk mdma, 4 fa,mxe και jwh 250 σε μια γαμημένη μαύρη σακούλα σκουπιδιών και η παραγγελία ήρθε.
 

mrshootyouup

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 19, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Ποιοι έχουν το f1000 ή το cw; Χρειάζομαι σε μαζική αναζήτηση για αιώνες γαμημένη κόλαση
 
Top