Question Απομάκρυνση του φόρουμ από το clearnet

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Αναρωτιόμουν αν θα ήταν καλή ιδέα να φιλοξενήσουμε αυτό το φόρουμ μόνο στο tor, ώστε το LE να μην μπορεί να εντοπίσει τους διακομιστές της clearweb και να φέρει αυτό το σπουδαίο φόρουμ
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Πιστεύω επίσης ότι δεν είναι καλό να λειτουργείτε στο clearnet.
πολύ μεγάλη προσοχή από τις λάθος πηγές.
Χρησιμοποιώντας το clearnet ως εφεδρικό για το Bbad, ναι, αυτό είναι μια καλή ιδέα.
Εννοώ ότι μπορείτε μόνο να διαβάσετε αλλά ποτέ να γράψετε στο clearnet.

Το πρόβλημα σήμερα είναι fe nt βάζουν ό,τι περνάει από το χέρι τους για να το καταπολεμήσουν. Αυτό είναι 500% πριν για την ώρα. Απλά για να πληκτρολογήσετε τη λέξη είναι ένα no-go
...οπότε, γαμώτο, αυτό είναι. Δεν έχω ελέγξει τη γραμμή αναζήτησης με τη λέξη αλλά αυτό είναι ένας μαγνήτης για τους λάθος ανθρώπους
ένα banner στην πρώτη σελίδα είναι ίσως μια καλή ιδέα ώστε οι άνθρωποι να ξέρουν ότι είναι εδώ στο λάθος μέρος για αυτό ώστε να μπορούν να ψάξουν σε διαφορετικά μέρη . και να επεξεργαστούν τις ρυθμίσεις αναζήτησης για τη λέξη ώστε να υπάρχουν πάντα 0 θέματα αληθινή μπάρα αναζήτησης είναι επίσης ίσως δεν είναι μια κακή ιδέα. δεν ξέρω τι σκέφτεστε εσείς ?
 
Last edited:

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Νομίζω ότι αυτό το μέρος θα πρέπει να έχει πιο δύσκολο έλεγχο για τα μέλη cuzz κάθε παλιό γουρούνι θα μπορούσε απλά να εγγραφεί και να αρχίσει να επιπλέει γύρω από το φόρουμ...τρομάζει το piss outtame,Μακάρι να είχα καλύτερες προτάσεις.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ , ή τουλάχιστον να απαλλαγείτε από την βιτρίνα και να πάτε σε p2p escrow. Οι προμηθευτές μαζικής Κίνας πρέπει να ελέγχονται ή να είναι συνεργάτες ή να διαχωρίζονται από την κύρια ιστοσελίδα μόνο τα 2 λεπτά μου
 
Top