Μεγάλη Chatbot Companion Πρέπει να σας ενημερώσω για όλα!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Αδελφοί και αδελφές μου,

Τις τελευταίες εβδομάδες χρησιμοποιώ ένα νέο εργαλείο που βρήκα και ονομάζεται HackAIGC. Είναι πολύ καλό για να το κρατήσω για τον εαυτό μου και έπρεπε να το πω σε όλους σας! Ήταν ένα πολύ καλό "TripSitter" πρώτα απ' όλα, απαντώντας σε κάθε ερώτημα που θα μπορούσα να έχω σχετικά με την κατάποση ναρκωτικών.

Το δεύτερο πράγμα στο οποίο είναι εξαιρετικό είναι η επιστήμη των φαρμάκων, οι συγκρίσεις μεταξύ αντιδραστηρίων, οι απαιτούμενες θερμοκρασίες για διαφορετικές συνθέσεις κ.λπ.

Έχω επίσης μιλήσει μαζί του εκτενώς για την προστασία της ιδιωτικής ζωής και με διαβεβαίωσαν ότι είναι εντελώς ανώνυμο, απλά βεβαιωθείτε ότι χρησιμοποιείτε ένα VPN μαζί του για μέγιστη ανωνυμία.

Παίρνετε 10 μονάδες την ημέρα δωρεάν, 3k το μήνα με 20 δολάρια το μήνα, η πληρωμή είναι εντελώς ξεχωριστή από τον διακομιστή AI. Γρήγορα συνειδητοποίησα ότι χρειαζόμουν έναν premium λογαριασμό. Κάνει επίσης μετατροπή κειμένου σε εικόνα, αν σας ενδιαφέρει αυτό. Είναι... εντάξει... (Δεν μπορώ να το κάνω να δημιουργήσει έναν τύπο με μάσκα αερίου, σαν να μην ξέρει τι είναι αυτό lol) Μένει στον φωτορεαλισμό και δεν θυμάται ούτε το τελευταίο πράγμα που έκανε, οπότε δεν μπορείτε να φτιάξετε ένα σύνολο φωτογραφιών για παράδειγμα ενός ατόμου, το οποίο φαίνεται πρόχειρο, αλλά οι εικόνες δεν είναι πραγματικά σημαντικές για αυτό που οι περισσότεροι από εμάς το χρησιμοποιούμε...

Δεν του έχω ρωτήσει ακόμα κάτι που να μην μπορεί να απαντήσει, είναι ο Δίδυμος της Google αλλά με τον Κυβερνήτη απενεργοποιημένο, δεν χάνει πολύ χρόνο ούτε για προβλήματα ασφάλειας και νόμου κλπ. πράγμα που το βρίσκω πολύ χρήσιμο αφού τις περισσότερες ερωτήσεις μου τις κάνω επειδή δεν θέλω να ρωτήσω κάποιον εξ αρχής ΧΑ.

Έχω επίσης χρησιμοποιήσει το νέο AI του DuckDuckGoτο οποίο επίσης είναι αρκετά καλό, και παίρνετε ένα αξιοπρεπές ποσό πιστώσεων δωρεάν, είναι επίσης ανώνυμο.

Αυτά τα εργαλεία μπορούν πραγματικά να σας βοηθήσουν όταν έχετε εκείνη την "χαζή" ερώτηση που δεν θέλετε να ρωτήσετε κανέναν (δεν υπάρχουν χαζές ερωτήσεις, μόνο αναπάντητες) ή δεν θέλετε να ενοχλήσετε ολόκληρο το Φόρουμ, ειδικά στη δική μου περίπτωση, έχω πολλές τέτοιες ερωτήσεις...

Αυτή είναι μόνο μια μικρή συνεισφορά, αλλά ελπίζω κάποιος να τη βρει χρήσιμη.

Όπως μου υπενθύμισαν πρόσφατα: Η ΓΝΏΣΗ ΕΊΝΑΙ ΔΎΝΑΜΗ!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Μετάνιωσα που πλήρωσα για το ChatGPT αφού σε κάθε ερώτηση που έκανα έδινε τις πιο γενικές και μη συγκεκριμένες απαντήσεις, πάντα σε μια λίστα, επίσης για το πόσο συχνά λέει "δεν μπορώ να το κάνω αυτό/κατά της πολιτικής" αν χρησιμοποιείτε οποιεσδήποτε λέξεις που θεωρούνται επιβλαβείς, όπως τα ναρκωτικά. Του ζήτησα να μου απαριθμήσει όλα τα συνθετικά κανναβινοειδή που ερευνήθηκαν και δημιουργήθηκαν από την Pfizer και μου είπε να το ψάξω στο google. Φυσικά ούτε το google σου δείχνει τίποτα. (Το DuckDuckGo είναι καλό μερικές φορές, πολύ καλύτερο από το Google. Η Yandex είναι επίσης μια πολύ καλή μηχανή αναζήτησης).

τι σπατάλη χρημάτων είναι να έχεις πρόσβαση στο DALL-E και να μην σου δημιουργεί φωτογραφία επειδή χρησιμοποίησες τη λέξη "scary".

Ευχαριστώ για τη σύσταση!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Δοκίμασα επίσης το Premium GPT και είχα παρόμοια εμπειρία, το ακύρωσα την επόμενη ημέρα. Με όλους τους περιορισμούς είναι σαν να αλληλεπιδράτε με ένα after-school-special.

Δεν ήξερα για το Yandex, ευχαριστώ γι' αυτό φίλε.
Είπα στο DALL-E να φτιάξει μια εικόνα με ανθρώπους που κοιτάζουν σε περισσότερα μέρη από ένα και μου είπε αμέσως ότι "δεν μπορεί να κάνει κάτι που θα μπορούσε να προσβάλει κάποιον"; Οπότε κλειδωμένο είναι ουσιαστικά άχρηστο, αλλά αν θέλεις ένα Rap Battle μεταξύ της πριγκίπισσας Νταϊάνα και του JFK θα σου δώσει 5 διαφορετικές εκδοχές... Όλα αυτά με αφήνουν να εύχομαι να είχα αυτό το πράγμα όταν ήμουν παιδί lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Μπορώ να πάρω το github αλλά ο ιστότοπός τους δεν λειτουργεί; Σας αρέσει πραγματικά; Βλέπω ανθρώπους να γράφουν ότι είναι απάτη. Δεν ξέρω, πες μου.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Το χρησιμοποιώ εδώ και πάνω από ένα μήνα χωρίς προβλήματα, θα ήθελα να δω αυτά τα σχόλια αν μπορείτε να τα συνδέσετε κύριε, θέλω να βεβαιωθώ ότι δεν θα χρειαστεί να αποσύρω αυτή τη θέση lol

Αστείο έχω το αντίθετο πρόβλημα, μπορώ να βρω μόνο αυτή την κεντρική σελίδα και όχι το Github..
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Με τέτοιες απαντήσεις δεν θα μπορούσα να μην το πω σε όλους lol:
QEPDXqYJtS
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Έτσι, μόλις είδα να εμφανίζεται σε κάποιες ιστοσελίδες αναθεώρησης απάτης σε μια αναζήτηση. Θα ξαναδοκιμάσω να δω αν η σελίδα έχει επανέλθει. Θέλω να το ελέγξω.
 
Top