Question Έχετε κάποιες αμφιβολίες σχετικά με τη Μεφεδρόνη

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Θέλω να συζητήσω μερικά πράγματα σχετικά με τη μεφεδρόνη, ελπίζω να μου δώσετε τα πολύτιμα 10 λεπτά σας

(1) Διαβάζω τη σύνθεση του 4mmc για τον τελευταίο 1-2 μήνα και ενδιαφέρομαι πολύ για την παρασκευή του 4mmc. Δεν έχω καμία εμπειρία στη χημεία, αλλά νομίζω ότι καταλαβαίνω το 80% της διαδικασίας και νομίζω ότι μπορώ να τα καταφέρω, βρίσκω αυτό το εύκολο "Synthesis by Madre". Τι λέτε εσείς γι' αυτή τη σύνθεση; Ή μήπως προτείνετε κάτι άλλο;
Χρειάζομαι εύκολη και λιγότερο χρονοβόρα και πιο αποδοτική σύνθεση.

(2) 2ο πράγμα είναι ότι δεν μπορώ να βρω 2b4mp, έτσι σκέφτομαι να το φτιάξω αυτό, αλλά η 4-μεθυλ-προπιοφαινόνη είναι επίσης νομίζω ότι ρυθμίζεται στο ____ (δεν θα πω το όνομα της χώρας αλλά αρχίζει με IN και είναι μια από τις χώρες με τον μεγαλύτερο πληθυσμό) , επειδή ο πωλητής ζητάει έγγραφα "πιστοποιητικό τελικού χρήστη EUC" για να το αγοράσει αυτό. Έτσι, εσείς ξέρετε κάποιο τρόπο που μπορώ να πάρω 2b4mp ή 4-methylpropiophenone ανεπίσημα;

( Ξέρω ότι είναι χαζό, αλλά έχουμε κανέναν συνάδελφο χημικό από τη χώρα μου εδώ;)

(3) Σκέφτομαι ότι όταν θα έχω όλα τα πράγματα έτοιμα, θα ζητήσω βοήθεια από κάποιους έμπειρους χημικούς, σαν μια μικρή ομάδα ή κάτι τέτοιο, όπου απλά θα ποστάρω φωτογραφία όταν μπερδεύομαι και θα ζητάω συμβουλές ( ελπίζω κάποιοι από εσάς να προσφερθούν εθελοντικά για αυτό)

(4) αυτό δεν σχετίζεται με τη σύνθεση αλλά με το πώς να το καταναλώσετε, εκεί που ζω οι άνθρωποι αναμιγνύουν 4mmc με μασώντας tabaco (το ονομάζουν rajnigandha) το αναμιγνύουν και το βάζουν στο στόμα και κάνουν σάλιο (φτύσιμο), δίνει αίσθηση καψίματος στη γλώσσα, αισθάνεται πολύ ευφορία και ενέργεια και αυτό το συναίσθημα συνεχίζεται για 30 λεπτά ή κάτι τέτοιο, φτύνουν το σάλιο από το στόμα, και στη συνέχεια το επαναλαμβάνουν ξανά, 1 γραμμάριο τους φτάνει για 3-4 προσπάθειες αυτής της μεθόδου. Έτσι, τι σκέφτεστε εσείς από αυτή τη μέθοδο κατανάλωσης, και ποιοι είναι οι άλλοι τρόποι για να καταναλώσετε αυτό.


Εντάξει ευχαριστώ για το χρόνο σας παιδιά, ελπίζω ότι εσείς παιδιά να με βοηθήσετε στο σχόλιο, αυτό είναι το ένα από τα καλύτερα φόρουμ που συναντώ.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Μπορείτε εύκολα να βρείτε το 2B4MP από την Κίνα. Ο πωλητής θα το μεταμφιέσει έτσι ώστε να μην το ανακαλύψει το ινδικό τελωνείο. δεν χρειάζεται κανένα έγγραφο
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Ευχαριστώ δεν το ήξερα αυτό, ακόμη και αν το ανακαλύψει το τελωνείο, θα κάνουν κάτι ή απλά θα το τσιμπήσουν;
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Πρέπει να πληρώσετε ένα μικρό ποσό τελωνειακού δασμού, συνήθως από μερικά δολάρια έως δεκάδες δολάρια. Αν δεν πληρώσετε, δεν θα σας δώσουν το πακέτο και δεν θα κάνουν τον κόπο να το ελέγξουν.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Δεν μπορώ να βρω κάποιον προμηθευτή έχετε καμία σύσταση;

Βρήκα προμηθευτή 4-μεθυλο-προπιοφαινόνης αλλά θα προσθέσει περισσότερα βήματα στη σύνθεση
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
οι περισσότεροι πωλητές της Κίνας πωλούν όλα τα 2B4MP, PM
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
BK4 και MA HCl μπορείτε εύκολα να αγοράσετε από κινέζους προμηθευτές χωρίς προβλήματα, παρέχουν εκτελωνισμό και μεταβιβάζουν τα εμπορεύματα.

η ψυχρή σύνθεση είναι πολύ εύκολη στην εκτέλεση, δεν χρειάζεται να παρακολουθείτε συνεχώς τη θερμοκρασία
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/4-mmc-synthesis.9187/
 
Top