Βοήθεια και βοήθεια

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ποια είναι η καλύτερη από τις 5cladb,,jwh018 και ur144...????
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
5cladb.αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να το προμηθευτείτε σήμερα. αν κάποιος το πουλάει, το πιθανότερο είναι να σας εξαπατά.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bro έχετε κάποια εμπειρία σχετικά με το 7add..ο προηγούμενος πωλητής μου λέει ότι έχει 7add αλλά δεν το έχω βιώσει ποτέ...φτιάχνω συνθετικά κανναβινοειδή που y χρειάζομαι ισχυρά noids..το 5cl ήταν το αγαπημένο μου..αλλά πολύ δύσκολο να το βρω σε αυτές τις μέρες..μόνο ένα είναι το 7add διαθέσιμο..πρέπει να ξέρω πόσο ισχυρό είναι και αξίζει.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
τα καινούργια από την Κίνα είναι όλα cb2 μόνο έτσι ανενεργά.είναι σκατά.δείτε την ανάρτησή μου στο νήμα 6cl 8fa.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
7add δεν είναι ένα νέο..είναι ένα παλιό..αλλά ποτέ δεν το χρησιμοποιώ ..έτσι έχετε εμπειρία σχετικά με αυτό.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
αν είναι από την Κίνα είναι ανενεργό λόγω της απαγόρευσης atm.its δεν είναι καλό άτομο, αλλά μπορείτε να το δοκιμάσετε μόνοι σας.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Πώς για Netherland...είναι δυνατόν να βρείτε ενεργά noids από Επειδή ο πωλητής μου έστειλε fom Netherland...yeh όλοι οι Κινέζοι πωλητές στέλνουν ανενεργά και σκουπίδια χημικά και scammers.so πώς εσείς το κάνετε ..buy ή σύνθεση it..Έχω σπείρει τόσα πολλά άρθρα σχετικά με αυτό και έχω μια idia σύνθεση για ur-144.how about this method of ur144.can i have strong and active ur144 noid that i follows these methods correctly..is there any one of this forum beginners like me do it..tnx for kindly reply.
 
Last edited:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
yes.big ποσότητες μόνο jwh210.small ποσότητες adbb αλλά αυτό είναι μόνο σαν 10g και θα φύγει.jwh210 είναι 1ης γενιάς κανναβινοειδές και πιο αδύναμο από όλα τα τελευταία.αλλά είναι ενεργό σε αντίθεση με κάθε άλλο atleast μεγάλες ποσότητες.
 
Top