Question Βοήθεια για τη σύνθεση A-PHP

islandgato

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας παιδιά, ελπίζω ότι όλα είναι εντάξει!

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με τη σύνθεση της Α-ΠΗΡ; Οι άνθρωποι λένε ότι είναι πολύ εύκολο να γίνει μέσω της σύνθεσης A-PVP.

Έχω έναν προμηθευτή για ήδη έτοιμο 2-bromo-1-phenylhexan-1-one, Pyrrolidine, Ethyl acetate και Hydrochloric acid

Θα πρέπει να ακολουθήσω μόνο την αμίνωση της σύνθεσης A-PVP;

Μπορείτε να με βοηθήσετε, θα πρέπει να αναπτυχθούμε μαζί. 🙏
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.χρειάζομαι επίσης να ΠΑΡΑΓΩΓΩ A-php έχετε τη συνταγή για τα συστατικά;
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Μπορώ με ιδιαίτερη προσοχή να σας βοηθήσω να καταλάβετε σκέψεις, να σας υποδείξω τι να αγοράσετε και να βοηθήσω στην όλη σύνθεση (πρέπει να αγοράσετε εξανοφαινόνη, αλογονικό, αμινικό) επί πληρωμή φυσικά, αλλά πρέπει να πείτε everythink thry χρειάζεται είναι στο φόρουμ ήδη :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.αλλά δεν είναι μόνο ότι πρέπει να αγοράσω όλα τα άλλα είναι πώς να παράγουμε, να στείλω τον κατάλογο των συστατικών συνολικά και στη συνέχεια να με βοηθήσετε στην παραγωγή
 
View previous replies…

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Αγοράστε Hexanophenone, Bromine, Pyrrolidine, Strong stirier (3600rpm) και hotplate σε αυτό, θειοθειικό νάτριο, ανθρακικό νάτριο, οξικό αιθυλεστέρα, φιάλη 2L και συμπυκνωτή και υδροχλωρικό οξύ, ακετόνη, ισοπροπανόλη είναι όλα όσα χρειάζεστε, για περισσότερη βοήθεια μπορείτε να wrime μου messege αλλά μου καταβάλλεται είναι πολύτιμο, έτσι θα πρέπει να μου δώσει κάποια φόρο, έχουν μια καλή μέρα :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.είναι μόνο αυτά τα συστατικά που χρειάζομαι; Δεν χρειάζεται να αγοράσω τίποτε άλλο; Και πώς να το μαγειρέψω; Χρειάζομαι ένα βίντεο ή έναν οδηγό
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Είτε το πιστεύετε είτε όχι, εξηγώ με τρόπο που θα μπορούσε να το μάθει η μαϊμού, μην ανησυχείτε, θα πάω διακοπές πολύ σύντομα, οπότε αν μου στείλετε τον φόρο τώρα θα έχετε 50% έκπτωση.
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
ok αυτή η συνταγή με αυτά τα βάζα, πόσο μπορείτε να κάνετε μια φορά 1K; ήθελε τουλάχιστον 2K από ένα ψήσιμο
 

bigmoneyiscoming1177

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Πώς μπορεί ένας τύπος να πάρει αυτές τις ήδη έτοιμες προμήθειες που μιλάτε για islandgato;
 
Top