Question Γεια σας, είμαι νέος εδώ και θέλω να εισαγάγω φάρμακα στη Σρι Λάνκα

Kiker

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Είμαι νέος εδώ και έψαχνα για ένα μέρος για την εισαγωγή ναρκωτικών (κοκαΐνη, LSD, μαριχουάνα και άλλα) στη Σρι Λάνκα;, Θέλω να ξέρω αν αυτό είναι δυνατό και αν είναι δυνατό πώς μπορώ να ξεκινήσω;
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Anythings δυνατό αν βάλεις το μυαλό σου σε αυτό 😃 σας goin να χρειάζονται επαφές και ένα σχέδιο για την εισαγωγή αγαθών επίσης στο φόρουμ BB έχουμε μια πολιτική δεν συνάντηση έτσι η αγορά είναι μέσω escrow μόνο και στέλνοντας μαζικές παραγγελίες με το ταχυδρομείο δεν είναι πάντα μια καλή ιδέα μερικοί πωλητές θα κάνουν νεκρή πτώση ανάλογα με την τοποθεσία

ρίξτε μια ματιά στις ενότητες του φόρουμ, εκεί υπάρχουν πολλά σχετικά με την αγορά/πώληση logistics κ.λπ.
 

Kiker

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Σας ευχαριστούμε,
ως προς την αρχή, αν θέλω να αγοράσω μόνο μια μικρή ποσότητα (για να εξοικειωθώ με αυτή τη διαδικασία), ποια θα είναι η καλύτερη επιλογή; Πώς μπορώ να βρω αξιόπιστες τοποθεσίες που μπορώ να παραγγείλω μικρές ποσότητες;
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Αυτός είναι ο καλύτερος ιστότοπος που θα βρείτε ασφαλή και ασφαλή ματιά στην αγορά φαρμάκων ή dm @peaks @DragonLabz ή @NLUser
 

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Είναι εύκολο να Σρι Λάνκα PM me
 

cylencia

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
id λένε ότι το καλύτερο στοίχημά σας είναι να καλλιεργήσετε χόρτο και να εισάγετε καρτέλες, ξεχάστε τα άλλα πράγματα μέχρι να εδραιωθείτε.
Οι καρτέλες είναι σχετικά εύκολο να διακινηθούν λαθραία λόγω του μεγέθους, αν βρεις έναν καλό τύπο μπορεί να σου στείλει ακόμα και βιβλία
 
Top