Question ΠΩΣ; 4mmc Ανορθόδοξη ρύθμιση

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Το ερώτημά μου είναι, γνωρίζω κάποιον που για προφανείς λόγους παραμένει ιδιωτικός και επίσης δεν θα μοιραστεί απλά τις λεπτομέρειες της εγκατάστασής του, αλλά από συζητήσεις όπου έχει αναφέρει πράγματα τυχαία για τον τρόπο λειτουργίας του έχω συνειδητοποιήσει ότι λειτουργεί πολύ ανορθόδοξα με τον τρόπο που δεν χρησιμοποιεί εξοπλισμό χημείας, αντί για σκάφη και εύκολα προσβάσιμο εξοπλισμό που δεν φαίνεται ύποπτος. Το μέγεθος της παρτίδας του 4mmc είναι 3,75kg ανά παρτίδα και τα κάνει αυτά καθημερινά όλη μέρα, πιθανόν μέχρι και πάνω από 30 με 40kg την εβδομάδα και είναι αυτά που έχω υπολογίσει από την συζήτηση. Μυστηριώδες για μένα tbh.

Το ερώτημά μου είναι πώς στο καλό τα καταφέρνουν όλα αυτά, έχει 2 παλικάρια που τα πληρώνει ανά κιλό, απλά δεν καταλαβαίνω φυσικά πώς μπορούν να κάνουν τόσα πολλά; Μου διαφεύγει κάτι, παίζω με παρτίδες των 100 γρ. για εξάσκηση, αλλά ακόμα και έτσι είναι δύσκολο. Καμία ιδέα για το πώς ή πώς θα μπορούσε να μοιάζει μια τέτοια εγκατάσταση, τι θα χρησιμοποιούσαν κ.λπ. Απλά με μπερδεύει. Οποιαδήποτε μυστικά του επαγγέλματος για να γίνει μια τέτοια εργασία θα λαμβάνονταν με ευγνωμοσύνη. Είμαι όλος αυτιά και πραγματικά θέλω να μάθω τα μυστικά και τα μυστικά.
 
Top