Πώς μπορώ να αυξήσω τον όγκο της κοκαΐνης ή ακόμη και να διπλασιάσω τον όγκο του

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
ΈΧΩ ΔΎΟ ΕΡΩΤΉΣΕΙΣ:

1 - Πώς μπορώ να αυξήσω τον όγκο της κοκαΐνης; Θέλω να πω, αν έχω 1Kg, μπορώ να αυξήσω ή ακόμη και να διπλασιάσω αυτό το 1Kg ;

2 - Μπορώ να κάνω μια ένωση άλλων στοιχείων για να παράγω μια ψεύτικη κοκαΐνη αλλά με τα ίδια αποτελέσματα της κοκαΐνης;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Μπορώ να σας συμβουλεύσω να επικεντρωθείτε σε άλλους τρόπους για να αυξήσετε τα κέρδη σας. Η πράξη δείχνει ότι μόνο όσοι είναι υπεύθυνοι για την ποιότητα του προϊόντος και των παρεχόμενων υπηρεσιών είναι επιτυχημένοι.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ανεβάστε την τιμή σας και διατηρήστε την ποιότητα ωραία...
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Είμαι από τη Νότια Αμερική και ακριβώς εδώ η κοκαΐνη και φθηνότερα είναι πολύ εύκολο να βρεθεί. Υπάρχουν πολλοί έμποροι ναρκωτικών που πουλάνε κοκαΐνη αναμεμειγμένη με πολλά sh*t και οι πελάτες απλά ψάχνουν για το high... αν είναι "δυνατό". Μερικές φορές πουλάνε λίγη κοκαΐνη με κάτι άλλο.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Δεν αλλάζει τίποτα.
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Αναφέρω
συνιστώ να κάνετε την ποιότητα καλή που μπορεί να αυξήσει το κέρδος σας
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Η απάντηση είναι θετική. Μπορείτε να κάνετε και τα δύο. Με το να είστε μαλάκας και να αραιώνετε το προϊόν σας. Αλλά επειδή μπορείτε, δεν σημαίνει ότι πρέπει να το κάνετε. Απλά μην το κάνετε. Μην είσαι αυτός ο τύπος.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Γεια σας , ναι είναι καλύτερα να προσφέρετε καλή ποιότητα αλλά σε ορισμένες αγορές είναι αδύνατο, σε αυτή τη ζώνη κεντρική Αμέρικα είναι γεμάτη από προϊόντα αλλά η ποιότητα ΚΑΙ η τιμή είναι κάτω 6 ή 7 μήνες πριν βλέπετε αξιοπρεπές υλικό και οι τιμές σε αξιοπρεπή μορφή αλλά αυτές τις μέρες όλοι οι άνθρωποι ζητούν για καλή τιμή, η ποιότητα πρέπει μόνο να περάσει την απόδειξη ρωγμή και ένα μάτσο νοθευτικά περάσει αυτή την απόδειξη .Αν φέρεις καλό υλικό κανείς δεν σας αγοράζει γιατί πρέπει να αυξήσει την τιμή, ΚΑΙ ποια είναι η επιλογή σας; νοθευμένο το προϊόν Μια ερώτηση ,είναι ενάντια στους κανόνες πείτε μου πως το κάνατε αυτό ,δεν θέλω να απαγορευτεί ,απολαμβάνω αυτό το site
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Σίγουρα είναι εφικτό, αλλά γιατί; Θέλετε να κοροϊδέψετε τους ανθρώπους για να βγάλετε μερικά επιπλέον χρήματα; Καλή τύχη με αυτό. Πολλοί άνθρωποι που κάνουν χρήση ναρκωτικών είναι ούτως ή άλλως από την τύχη τους, θα τους θυματοποιήσετε ακόμα περισσότερο πουλώντας τους σκουπίδια; Είναι μαλακία και αν το κάνεις, ελπίζω να το μάθεις με τον σκληρό τρόπο.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Νομίζω ότι αυτό που περιγράφετε είναι απλή οικονομική επιστήμη. Ίσως το darknet ανοίγει καλή προσφορά και οι άνθρωποι απαιτούν καλύτερο προϊόν σε χαμηλότερες τιμές. Κάντε κάτι άλλο, γίνετε δημιουργικοί. Υπάρχει ανταγωνισμός σε ΚΑΘΕ αγορά φίλε. Μην πατάς την πρέζα σου. Δεν είναι ωραίο.
 
Top