Question Πώς μετατρέπω την κοκαΐνη σε υγρό για μεταφορά στις ΗΠΑ

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Γεια σε όλους,

Ο καλύτερος φίλος μου ζει στην Κολομβία και προσπαθούμε να εξάγουμε την μεγαλύτερη εξαγωγική τους κοκαΐνη μέσω ταχυδρομείου. Δεν θέλουμε να εμπλέξουμε άλλους γι' αυτό θα χρησιμοποιήσουμε το ταχυδρομείο για να απομακρύνουμε την ευθύνη. Αν κάποιος ή κάποιοι άνθρωποι θα μπορούσαν να δώσουν ένα σεμινάριο για το πώς να διαλύσουμε σε υγρό για μεταφορά και πώς να ανασυστήσουμε θα το εκτιμούσα και μπορώ να δείξω και την εκτίμησή μου. Θα το κάνω τίποτα δεν θα μας σταματήσει από το να προσπαθήσουμε οπότε σας παρακαλώ βοηθήστε μας να είμαστε όσο το δυνατόν πιο ασφαλείς. Ευχαριστώ
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Η κοκαΐνη είναι πλήρως διαλυτή σε ... μαντέψτε τι; Νερό. Το πρόβλημα λύθηκε.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Ναι, ξέρω ότι είναι υδατοδιαλυτό αλλά υπάρχει καλύτερη εναλλακτική λύση και εξακολουθώ να χρειάζομαι μια διαδικασία για να το μετατρέψω ξανά σε σκόνη.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Θα πρέπει σε κάθε περίπτωση να το μετατρέψετε σε στερεή κατάσταση.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Δεν νομίζω ότι εξήγησα καλά αυτό που χρειάζομαι:

1. Διαλύστε την κοκαΐνη σε διαλύτη για να την αποθηκεύσετε σε υγρή κατάσταση.
2. Μεταφορά από την Κολομβία
3. Επιστροφή σε σκόνη

Σχολιάστε αν ξέρετε πώς να το κάνετε αυτό
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ο κύριος @MadHatter σας έχει ήδη απαντήσει. Απλά διαλύστε το σε νερό. Στη συνέχεια εξατμίστε το νερό και πάρτε πίσω τη σκόνη κοκαΐνης.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Εντάξει εξατμίστε το πώς. Να το ρίξετε σε μια κατσαρόλα και να το βάλετε στην κουζίνα;
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Υπάρχει περίπτωση να αφαιρέσετε το νερό από την κοκαΐνη με διήθηση υπό κενό σε φιάλη buchner ή σε φίλτρο Nutsche;
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Γι' αυτό είμαι εδώ για να καταλάβω πώς πρέπει να το κάνω. Θα ελέγξω αυτές τις προτάσεις, ευχαριστώ.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
πρέπει να αφήσετε το νερό να εξατμιστεί κατά τη διάρκεια χαμηλής θερμοκρασίας.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
γιατί δεν μπορείτε να στεγνώσετε με κενό αλλά χρειάζεστε ξήρανση με θερμότητα;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε τον περιστροφικό εξατμιστή για αυτό το θέμα. Το κενό και η ελαφρά θέρμανση σας βοηθούν να το κάνετε γρηγορότερα.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
hey guyz Ήμουν 2 μήνες στο Μεντεγίν και επίσης έχω καλές amigos εκεί έξω, αλλά το υγρό είναι ηλίθιο!!! Ελέγχουν διπλά κάθε ταχυδρομική αποστολή σε υγρή μορφή...
Αυτό που χρειάζομαι είναι να το διαλύσω σε νερό και να βάλω το νερό στα ρούχα αλλά το ερώτημα είναι πώς θα το πάρω πίσω; Μπορώ να διαλύσω τη βάση ή το χλωριούχο...
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Όλες αυτές οι μέθοδοι που συζητάτε εδώ έχουν δοκιμαστεί εδώ και αιώνες και τώρα τα τελωνεία τις γνωρίζουν, οπότε καλή τύχη στην αποστολή υγρών από την Κολομβία και στην εξαπάτηση των τελωνείων που νομίζουν ότι εισάγετε νερό.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Γράψτε μου ότι είμαι επαγγελματίας. Γνωρίζω επίσης πώς να επαναφέρω τη λάμψη και τη δομή.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Πρέπει να χρησιμοποιείτε όσο το δυνατόν πιο παρθένες ίνες, θα χάσετε πολύ προϊόν αν το ματ είναι φθαρμένο ή ακόμη και επεξεργασμένο με πράγματα για να παραμείνει μυρωδάτο στο κατάστημα. ένα άλλο πράγμα είναι ότι το προϊόν σας θα κρυσταλλώνει σε χαμηλότερους temps, κάνοντας προφανές ότι υπάρχει κάτι ύποπτο. Πρέπει να βρείτε τη χρυσή αναλογία σε διαφορετικές θερμοκρασίες για τη συγκεκριμένη ίνα ΣΑΣ. λάβετε υπόψη σας ότι οι τοποθεσίες αναχώρησης και προορισμού σας μπορεί να είναι θερμές, πάνω από 20 C, αλλά στο χώρο αποσκευών οι θερμοκρασίες μπορεί να πέσουν στους 5 C, ανάλογα με το αεροπλάνο.

Για το σκοπό αυτό διάβασα σε ένα βιβλίο ότι το χαρτί δουλεύει καλά, Εμποτίζεται με conc. sol. του υλικού εμποτισμού, αφήνεται να στεγνώσει, ανάλογα με τις συνθήκες επαναλαμβάνεται μερικές φορές, ΠΟΛΥ ελαφρά σιδερώνεται, μόλις στεγνώσει μοιάζει με μέντα. όλο το χαρτί στη συνέχεια μπαίνει σε ζεστό νερό, ανακατεύεται μέχρι να σχηματιστεί πολτός, ο πολτός φιλτράρεται και προαιρετικά ξαναμποτίζεται και ξαναζεσταίνεται.Δεν είμαι σίγουρος ότι αυτό ισχύει για την κοκαΐνη, αλλά με τις φαινυλαμίνες από αυτό το βήμα μπορείς να εξατμίσεις λίγο νερό από πάνω, να κάνεις basify, εκχύλιση με διαλύτη , ξήρανση, καταβύθιση. σε αυτό το βιβλίο που διάβασα ο τύπος πέταξε με περίπου 5γρ ΕΕ εγχώρια, μάλιστα τον τράβηξαν στην άκρη για να τον ελέγξουν και δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα, αλλά ίσως ήταν απλά τυχερός.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Αγοράστε μια δεξαμενή ψαριών, μεγέθους περίπου 200 λίτρων.

Διαλύστε 4 κιλά καθαρής κοκαΐνης.

Μεταφέρετε την μέσω των γραμμών της χώρας, μην ξεχάσετε να βάλετε χρυσόψαρα στη δεξαμενή για να φαίνεται νόμιμη!

Αν οι τελωνειακοί αναρωτιούνται γιατί τα ψάρια κουκουλώνουν μια διολίσθηση, απλά πείτε τους ότι έχουν συνταγή για Xanax λόγω μετατραυματικού στρες από τον ψυχρό πόλεμο.

Οποιαδήποτε ερώτηση!;;;

Προκαλώ οποιονδήποτε να καταρρίψει τη θεωρία μου για τη δεξαμενή ψαριών!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Μου αρέσει η μέθοδος των ψαριών!
αλλά εκτός από αυτό, δεν μπορώ να καταλάβω το νόημα της διάλυσης του κοκ στο νερό. Δεν πρόκειται να ξεγελάσει κανένα σκυλί. Καλύτερα να τα συσκευάζεις σε κενό αέρος.
 

Jjjiii25

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ναι, καλή τύχη στο νέο σας εγχείρημα (σοβαρά), αλλά η κοκαΐνη διαλυμένη σε νερό και σταλμένη μέσω ταχυδρομείου μάλλον θα καταλήξει σε ομοσπονδιακή ποινή. Πάρτε το χρόνο σας και επανεξετάστε το επιχειρηματικό σας μοντέλο. Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι μπορείτε να σκεφτείτε κάτι καλύτερο.
 
Top