πώς να αγοράσετε κρυπτογράφηση

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Γεια σας, φίλοι,
Έχω ένα μεγάλο πρόβλημα. Δεν ξέρω πώς να αγοράσω πραγματικά btc ή άλλα κρυπτογραφικά. σταματήστε, ξέρω τη θεωρία, αλλά δεν ξέρω πού να αγοράσω. Τα περισσότερα αποτελέσματα από το Google δείχνουν ότι είναι tradingplattforms. Αυτό δεν είναι imo αυτό που ψάχνω.
Πρέπει να ξέρετε ότι το Business atm μου είναι ένα τοπικό πράγμα.
Είναι μια ερώτηση για αρχάριους, αλλά χρειάζομαι βοήθεια.
 

billcosby

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Πηγαίνετε σε ένα τοπικό μηχάνημα ATM bitcoin, ή σε μια αποθήκη bitcoin
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Χα χα. Χρειάζεστε πραγματικές συμβουλές και όχι απαντήσεις από βλάκες.

Θέλω απλώς να ξέρω πού να από Real bitcoin αντί για ctf και να το βάλω αυτό σε ένα πορτοφόλι.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
@xile Υποθέτω ότι δεν είμαι 100% σίγουρος για το τι ζητάτε. Έχω αγοράσει στο παρελθόν BTC σε ένα ATM Bitcoin, αλλά εδώ είναι αυτό που οφείλω τώρα:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...eads/what-exchanges-do-you-use.774/post-35857

Δεν ξέρω τι είναι το ctf, αλλά ξέρω πώς να αγοράζω κρυπτογράφηση και χειρίζομαι πολλά πορτοφόλια για διάφορες εργασίες.

Εν πάση περιπτώσει, χαίρομαι να σας βοηθήσω, αλλά χρειάζομαι περισσότερες λεπτομέρειες για το τι θέλετε να κάνετε.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ευχαριστώ, νομίζω ότι πάω ακριβώς προς αυτή την κατεύθυνση. Απλά με έναν άλλο προμηθευτή καρτών. Κάποιος να μου πει ότι η vivid υποστηρίζει απευθείας αγορές btc. Ίσως υπάρχουν περισσότερα νομίσματα.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
cashapp ή paybis για bitcoin, μεταφορά ορίου 2000-3000 USD για cashapp
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
γιατί εξακολουθείτε να χρησιμοποιείτε την wickr; Φίλε, αυτή η εφαρμογή έχει εξαντληθεί. Αλλάξτε στο simplex.chat.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Ναι, το ξέρω, και σας ευχαριστώ που μου το υπενθυμίζετε. Έχω ακόμα άλλες επαφές.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Μπορείτε δυνητικά να τα αγοράσετε με νόμιμο τρόπο κάνοντας αυτά τα άθλια KYC (αν δεν έχετε τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσετε έναν ψεύτικο τραπεζικό λογαριασμό που θα ήταν καλύτερο) και να τα έχετε στο προσωπικό σας πορτοφόλι, τότε το μόνο πράγμα που έχετε να κάνετε είναι να μετακινήσετε διαφορετικά ποσά monero από πολλαπλά πορτοφόλια και στη συνέχεια να τα αποθηκεύσετε στο πορτοφόλι που χρησιμοποιείτε για τις δραστηριότητες DN, χρησιμοποιώντας αυτή τη μέθοδο θα εμφανιστείτε ως ένα κανονικό άτομο που αγοράζει πράγματα χρησιμοποιώντας κρυπτογραφία, η μετακίνηση όλων των κρυπτογραφιών σας απευθείας στο πορτοφόλι που χρησιμοποιείτε για το DN μπορεί να είναι ύποπτη. Ίσως η δημιουργία 4 ή 5 ενδιάμεσων πορτοφολιών να είναι ενοχλητική, αλλά θα είστε ασφαλείς. Θυμηθείτε να χρησιμοποιείτε πάντα monero και όχι bitcoin, τα bitcoin είναι ανιχνεύσιμα, τα monero δεν είναι. Μείνετε ασφαλείς :D
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Εάν ζείτε στη Γερμανία, μπορείτε να πάτε σε μια γειτονική χώρα (όπου μπορείτε ακόμα να κάνετε αγορές χωρίς Kyc) και να αγοράσετε BTC από το εκεί ΑΤΜ. Το Coinatmradar.com παρέχει μια αρκετά καλή επισκόπηση αυτού του θέματος
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Θα μπορούσατε επίσης να χρησιμοποιήσετε μια ψεύτικη ταυτότητα για να αγοράσετε bitcoin από έναν ιστότοπο p2p ή ανταλλαγής και να μην χρειαστεί να περάσετε από άλλες επιπλοκές.
 
Top