πώς να αλλάξετε το χρόνο του συστήματος

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
PjkDLJRE4x

πώς να αλλάξετε τη ζώνη ώρας του συστήματος... Δοκιμάζω τα πάντα για να αλλάξω .. αλλά δεν μπορώ όταν συνδέω VPN σε άλλη χώρα.. η ώρα του συστήματός μου δεν αλλάζει με την IP
Παρακαλώ καθοδηγήστε με.. ευχαριστώ.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Θα πρέπει να μαντέψουμε το σύστημά σας και στη συνέχεια να κάνουμε εγχειρίδιο; Έχω δίκιο;
 

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Έχω ένα σύστημα φορητού υπολογιστή HP
 

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Επιτρέψτε μου να εξηγήσω περισσότερα για την ερώτησή μου... Θέλω ο χρόνος του συστήματός μου να αλλάζει επίσης όταν αλλάζω IP۔۔۔۔۔.. είναι αυτό δυνατό;
Αν είναι δυνατόν, τότε πώς;
Ευχαριστώ
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Το VPN δεν αλλάζει τις χρονικές διαμορφώσεις του συστήματος. Συνδέετε πρώτα τον υπολογιστή σας στο διαδίκτυο και στη συνέχεια ενεργοποιείτε το VPN σε αυτόν. Επιπλέον, ο υπολογιστής είναι πολύ έξυπνη συσκευή για να προσδιορίζει την ώρα του συστήματος μόνο από τη διεύθυνση ip.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Μάλλον κάνετε λάθος Η ΠΕ δεν καθορίζει το χρόνο του συστήματος.

Η IP καθορίζει την τοπική ώρα

Αλλά αν OP θέλουν να κρύψουν την ώρα του συστήματος όταν χρησιμοποιούν διαφορετικές IP απενεργοποίηση JavaScripts θα πρέπει να λειτουργεί cuz περισσότερα από sites / servers τραβώντας έξω την ώρα του συστήματός σας ακριβώς από JavaScript....
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
με τις πληροφορίες που παρείχε ο sagar88888, νομίζω ότι ο ευκολότερος τρόπος για να το κάνετε είναι να το αλλάξετε αυτό στο BIOS...
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
και απλά για να διευκρινίσω αν χρησιμοποιείτε TOR, δεν είναι δυνατόν να πάρετε αυτό που θέλετε, ή ακόμα και αν είναι υποθέτω ότι με τις δεξιότητές σας και τα Windows (πιθανότατα αυτό που χρησιμοποιείτε στο laptop σας) θα είναι σχεδόν αδύνατο .

Ο Θεός να σας ευλογεί! καλή τύχη!
 
Top