πώς να θεραπεύσετε την κοκαΐνη αντίστροφη τόλερτανς

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
πρέπει να ξέρω χημικές ουσίες που ρυθμίζουν προς τα κάτω τους υποδοχείς ντοπαμίνης,είμαι χρήστης κοκαΐνης, κρακ, μεθυλφαινιδάτης και αμφεταμίνης και πρόσφατα ανέπτυξα αντίστροφη ανοχή που χρειάζεται λιγότερες δόσεις για να πάω σε ψυχωτικό διάλειμμα, πώς μπορώ να αναπτύξω ξανά την ανοχή μου;
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Γεια σας. Πρόκειται για μια ενδιαφέρουσα ερώτηση. Παρακαλώ διευκρινίστε - πόσο καιρό χρησιμοποιείτε αυτές τις ουσίες και σε ποιες δόσεις φτάσατε πριν εκδηλωθεί η αντίστροφη ανοχή; Πότε περίπου ξεκίνησε; Έχετε κάποια χρόνια ασθένεια; Ίσως υπάρχει έναρξη λήψης φαρμάκων;
 

Willaim2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
hi, μειώστε την ποσότητα φαγητού που καταναλώνετε πριν από το επόμενο ποτό σας, μειώστε την έντονη άσκηση και τις ενεργές σκέψεις και σταματήστε το κάπνισμα, το ποτό και την κατανάλωση πικάντικων και διεγερτικών βρώσιμων ειδών.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Αντιλαμβάνομαι ότι η παρατεταμένη χρήση αυτών των χημικών ουσιών, προκαλεί μείωση του μεγέθους του υποδοχέα από την υπερβολική διέγερση. Δεν είμαι σίγουρος πώς αυτό αντιστρέφεται;
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Ναι, η ανοχή αναπτύσσεται εν μέρει εξαιτίας αυτού. Υπάρχουν όμως πολλοί περισσότεροι λόγοι και δεν μπορούμε να κατανοήσουμε πλήρως ένα σημαντικό μέρος τους. Παρ' όλα αυτά, υπάρχουν ελάχιστα επιβεβαιωμένα στοιχεία για τη μείωση της ανοχής μετά από μια μακρά (πραγματικά μακρά) διακοπή στη χρήση ή/και τη χρήση ορισμένων φαρμακολογικών φαρμάκων, όπως η μεμαντίνη. Επαναλαμβάνω, δεν πρόκειται καν για επιστημονικά δεδομένα, αλλά μάλλον για την ανατροφοδότηση μεμονωμένων ανθρώπων μετά από πειραματισμό στον εαυτό τους.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Συμφωνώ 100% με αυτό, ήμουν συγκεκριμένος σχετικά με τη χημική ουσία που είναι η κοκαΐνη. Διαβάζοντας αυτά που έγραψα θα έπρεπε να ήμουν πιο σαφής με αυτό, παρ' όλα αυτά οι εθισμοί, η χαμένη χρήση και η ανοχή είναι όλα ενδιαφέροντα και δεν δίνεται αρκετή σκέψη ή χρόνος να συζητηθούν. Πρόσφατα διέκοψα τη νικοτίνη μετά από 25 χρόνια χρήσης, ήταν η 5η προσπάθειά μου, αυτή τη φορά ήταν σαν να μην προσπάθησα καν να το κόψω, απλά σταμάτησα. Αυτό με κάνει να σκέφτομαι ότι ο εθισμός είναι 50% ένα θέμα της ανθρώπινης κατάστασης.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Μήπως το διάβασα λάθος; Ο OP ανησυχεί για το ενδεχόμενο να πάθει ψυχωσική διαταραχή. Όπως και τα προβλήματα που προκύπτουν από τα πυροσβεστικά όπλα. Δεν ανησυχεί για την ανοχή.

Αν δεν έχω διαβάσει λάθος θα σε συμβούλευα να δεις έναν ψυχίατρο και να βρεις ένα νευροληπτικό που θα μπορούσες είτε να πάρεις αν ur πάρει σούπερ μανιακό είτε να το πάρεις όσο κάνεις ένα διάλειμμα αυτή η δεύτερη επιλογή θα είναι δύσκολη είμαι στα ίδια φάρμακα με u και δεν μπορούσα να σταματήσω το Ritalin και εκτός και αν έχω σπάσει cocaines ακόμα πιο δύσκολο) αν αυτά τα φάρμακα σε κάνουν pduchotic αναζητήστε επαγγελματική βοήθεια (αλλά θα σε συμβούλευα να το κρατήσεις αυτό από wholever is writinhng ur Ritalin scripts buy thats up to u)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Ναι, η συζήτηση έχει μετακινηθεί προς την ανοχή, αλλά για να δοθεί στον OP τουλάχιστον μια κατά προσέγγιση απάντηση στην υπόθεση, χρειάζονται περισσότερες λεπτομέρειες. Σε γενικές γραμμές, βέβαια, αξίζει να πηγαίνεις στους γιατρούς, να εξετάζεσαι και ενδεχομένως να παίρνεις φάρμακα. Αυτές είναι προφανείς συστάσεις.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
paracelsus πιστεύετε ότι το bpc 157 μπορεί να με βοηθήσει;
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Η BPC 157 είναι μια πολύ ενδιαφέρουσα και δυνητικά πολλά υποσχόμενη ουσία. Ωστόσο, στην έρευνα, επιδεικνύει αποτελέσματα που είναι αντίθετα από τα αιτήματά σας, απ' ό,τι κατάλαβα. Έτσι, η BPC 157 μπορεί να εξουδετερώσει τις συνέπειες της σχετιζόμενης με την ντοπαμίνη νευρωνικής βλάβης του νιγροτριαδικού νευρώνα, της εξάντλησης των κυστιδίων ντοπαμίνης, του αποκλεισμού των υποδοχέων ντοπαμίνης και των συνεπειών της μειωμένης ντοπαμινεργικής δραστηριότητας. Όλες αυτές οι έννοιες υποδηλώνουν μια ειδική αλληλεπίδραση του γαστρικού πεπτιδίου με το ντοπαμινεργικό σύστημα και μια ικανότητα του BPC 157 να εξουδετερώνει την επίδραση ενός βλαπτικού παράγοντα εντός του κεντρικού ντοπαμινεργικού συστήματος και μέσω της ντοπαμίνης, την αλληλεπίδραση και με άλλα συστήματα. Επιπλέον, η BPC 157 δρα σε άλλα συστήματα νευροδιαβιβαστών. Είναι δύσκολο να προβλεφθεί πώς θα αντιδράσει η νευροχημεία σας στη λήψη του.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Χρησιμοποίησα πολλή κοκαΐνη, Ritalin και κρακ επί 3 χρόνια και τώρα αισθάνομαι ένα είδος αντίστροφης ανοχής με ευαισθητοποίηση των δοπαμινεργικών υποδοχέων, βιώνω ψυχωτικά επεισόδια με μικρότερη δόση από πριν, πιστεύετε ότι η μεμαντίνη μπορεί να λύσει το πρόβλημά μου; Διάβασα κάποια άρθρα που λένε ότι οι αγωνιστές ντοπαμίνης μπορούν να βοηθήσουν, αλλά αυτό που ήθελα ήταν ουσίες για να επαναφέρω τους υποδοχείς μου
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Μπορείτε να διευκρινίσετε πώς εκδηλώνονται τα ψυχωτικά επεισόδια; Πώς ακριβώς έχουν αλλάξει οι δοσολογίες; Έχετε κάποια ψυχιατρική διάγνωση; Εάν είναι πιο βολικό, μπορείτε να μου γράψετε σε ιδιωτικά μηνύματα.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Πιστεύετε ότι το bpc 157 μπορεί να με βοηθήσει;
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Το φουμαρικό κετοτιφένιο και η διφαινυδραμίνη καθαρίζουν τους υποδοχείς ντοπαμίνης και σεροτονίνης συν την αύξηση της πυκνότητάς τους.

Φουμαρικό κετοτιφένιο 2mg κάθε μέρα πριν από τον ύπνο
Διφαινυδραμίνη 50mg πριν από τον ύπνο.

Μετά από 1 ημέρα μπορείτε να αισθανθείτε τη διαφορά παίρνοντας έναν απλό καφέ.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Η κεταμίνη και η δεξτρομετορφάνη διεγείρουν τους υποδοχείς NMDA αυξάνοντας την ευαισθησία της ντοπαμίνης και της σεροτονίνης.

Μπορείτε να συνδυάσετε την τιροσίνη με τα διεγερτικά σας για ενίσχυση των αποτελεσμάτων.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
ναι, αλλά νομίζω ότι το πρόβλημά μου είναι υπερευαισθησία σε ορισμένα σημεία του εγκεφάλου μου, δεν ξέρω ποιος είναι καλύτερος παράγοντας ευαισθητοποίησης ή απευαισθητοποίησης, νομίζω ότι το bpc 157 μπορεί να με βοηθήσει
 

Emelrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Deals
1
τι σας κάνει να πιστεύετε ότι το bpc-157 θα σας βοηθήσει;
 
Top