Question Πώς να διακρίνετε την αμφεταμίνη που έχει κοπεί με καφεΐνη από την καθαρή αμφεταμίνη

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Θα απαντήσω ο ίδιος στην ερώτηση lol. Ο δικός μου τρόπος διάκρισης είναι το νούμερο ένα: ...Ο ΚΑΡΔΙΑΚΌΣ ΠΑΛΜΌΣ... Όταν κόβεται με καθαρή καφεΐνη η καρδιά σου χτυπάει τόσο άσχημα που είναι ένα εξαιρετικά δυσάρεστο συναίσθημα. Το νούμερο δύο: Η ΜΥΡΩΣΙΑ: η καθαρή αμφεταμίνη έχει αυτή την τυπική μυρωδιά αμίνης (και γεύση) που δεν μπορείς να παρεξηγήσεις, ενώ η κομμένη αμφεταμίνη έχει μια περίεργη μυρωδιά ψαριού ή δεν έχει καθόλου μυρωδιά. Νούμερο τρία: Όταν παίρνετε την καθαρή ουσία αισθάνεστε πιο ενεργητικοί, παραγωγικοί και έχετε μια μικρή ευφορία, ενώ όταν παίρνετε την κομμένη ουσία αισθάνεστε κάπως ανήσυχοι, κυκλοθυμικοί και νευρικοί όχι πολύ ευχάριστα.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας, αλλά έχω να προσθέσω κάτι ακόμη, η πτώση είναι πιο βίαιη. Επειδή η καφεΐνη δεν σε αφήνει να κοιμηθείς μετά την εξασθένιση των επιδράσεων της αμφεταμίνης, οπότε νιώθεις σαν κώλος την επόμενη μέρα επειδή δεν κοιμήθηκες καθόλου πάνω στις επιδράσεις της αμφεταμίνης στον εγκέφαλο. Τηγανημένος εγκέφαλος + καθόλου ύπνος = ο χειρότερος συνδυασμός.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Ξεχάσατε ναι αυτό είναι αλήθεια!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Είμαι εδώ για να προσθέσω όλα όσα ξεχνάς :D Μείνε ασφαλής αδελφέ!
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Διάβασα ότι όταν το κόβεις με καφεΐνη αυξάνει τη δραστηριότητα και σε κάνει πιο κοινωνικό. Όταν το δοκίμασα μερικές φορές αισθάνομαι έτσι, αλλά κυρίως η δραστηριότητα της αμφεταμίνης μειώνεται και αισθάνομαι κουρασμένος (η αναλογία αμφεταμίνης προς καφεΐνη κάνει μεγάλη διαφορά)

Η καθαρή θειική αμφεταμίνη είναι άοσμη, ενώ η βάση της αμφεταμίνης (λάδι) έχει οσμή αμίνης (οσμή ψαριού).
 
Top