Πώς να κερδίσετε 100.000 δολάρια χωρίς να σηκώσετε τον κώλο σας από την καρέκλα σας. Πείραμα.

MethMan

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3

Είδα μια διαφήμιση ότι αυτό το φόρουμ πλήρωνε 0,1 δολάρια για κάθε μοναδικό επισκέπτη. Αποφάσισα να κερδίσω 100 χιλιάρικα σε αυτό. Θα δημοσιεύσω τις δημιουργικές μου ιδέες εδώ. Ενώ μπορείτε να θαυμάσετε το πρώτο μου έργο, το οποίο είναι πραγματικά σε θέση να προσελκύσει ένα εκατομμύριο μοναδικούς επισκέπτες σε αυτό το φόρουμ από μόνο του. Έχω ακόμα πολλές ιδέες, ρίξτε τις προτάσεις σας, αλλά δεν θα μοιραστώ τα χρήματα με κανέναν😁

 

MethMan

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3


Το YouTube μπλόκαρε το λογαριασμό μου, τα βίντεο είναι τώρα εδώ

 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Μου αρέσει η ιδέα σας :). Τώρα παρακαλώ να το εκλάβετε αυτό ως τίποτα άλλο παρά ως θετική κριτική:

Η μέση διάρκεια προσοχής για περιεχόμενο μακράς μορφής στο youtube είναι πολύ μικρότερη από την εισαγωγή σας.
Θα ενισχύσετε την απόδοσή σας αν ενισχύσετε τη δράση μέσα στα πρώτα 3 δευτερόλεπτα

Η δομή του βίντεο σας στην αρχή είναι λίγο λάθος νομίζω:

Δευτερόλεπτο 0 - 7: ζουμ στην κυψέλη
Δευτερόλεπτο 7 - 14: λεπτομέρειες της κυψέλης

Αν το αναγνωρίζετε αυτό, η δράση σας ξεκινάει στο δευτερόλεπτο 14. Κόψτε το στο 1 ή 2 δευτερόλεπτο επιταχύνοντας την αρχή :)
Επίσης θα σας συνιστούσα να δουλεύετε με ενδιάμεσες παρεμβάσεις κειμένου κάθε τόσο για να κάνετε τους ανθρώπους να συνεχίσουν να παρακολουθούν.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Δεν λειτουργεί, παρακαλούμε επισυνάψτε εκ νέου τον σύνδεσμο
 
Top