Question Πώς να εξαγάγετε από το πικάντικο φύλλο k2

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Παίρνω τα φύλλα k2 το quad dipper ένα και είναι δυνατόν να εξαγάγω την ένωση από αυτό με εμβάπτιση στην ακετόνη γιατί πρέπει να το εξαγάγω και να ψεκάσω στο φυτικό υλικό....έχει δοκιμάσει κανείς αυτό ή κάποιο άλλο της εξαγωγής...
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ναι, είναι δυνατόν, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι μπορείτε να εξαγάγετε όλο το κανναβινοειδές. Νομίζω ότι θα υπάρξουν απώλειες.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Νομίζω ότι η ακετόνη δεν είναι καλή ιδέα. Μπορείτε να τα εκχυλίσετε με νερό. Μετά, εξατμίστε αυτό το νερό.
 
Last edited by a moderator:

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Είσαι σίγουρος ότι είναι εφικτό 100% ακόμα και εγώ είχα την αίσθηση ότι θέλει να βγει από το σύνολο τι προτιμάς για την εξαγωγή του χημικού και του συστήματος αν το έχεις δοκιμάσει...
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Hmmm k γιατί λέτε έτσι pls εξηγήστε το σύστημα που το κάνει και γιατί το νερό....????
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Συγγνώμη, σας παραπλάνησα. Δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το νερό. Βρήκα πληροφορίες ότι μπορείτε να χρησιμοποιήσετε αλκοόλ για τη διάλυση του μείγματος k2.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Εντάξει... μπορώ να χρησιμοποιήσω το ισοπροπυλ για τη διάλυση
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
πάρτε μερικά φύλλα μετάλλου ή ακόμη και γυαλί plexi και χρησιμοποιήστε ένα λουτρό ακετόνης για το φύλλο, στη συνέχεια τοποθετήστε το υγρό φύλλο μεταξύ του γυαλιού ή του μετάλλου και χρησιμοποιήστε έναν γρύλο ή κάτι πολύ βαρύ για να αναγκάσετε το k2 να τρέξει στην ακετόνη έξω από τις σελίδες.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
επίσης... η ακετόνη λειτουργεί καλύτερα γι' αυτό. η αιθυλική αλκοόλη ή το ισοπροπυλικό λειτουργούν επίσης, αλλά δεν θα βγει τόσο πολύ από το χαρτί.
 
Top