Question Πώς να κάνετε το βάρος 4mmc περισσότερο και λιγότερο ισχυρό

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
51
Reaction score
10
Points
8
Έτσι, πρόσφατα συνθέτησα 4mmc, και ο φίλος μου δοκίμασε αυτό το υλικό, είπαν ότι αυτό που διατίθεται στην αγορά και αυτό έχουν τεράστια διαφορά, αυτό είναι πολύ ισχυρό, οπότε πώς μπορώ να το κάνω wieght περισσότερο, τι είδους σκόνη πράγματα πρέπει να προσθέσω που δεν βλάπτει κανέναν

Και πόσο πρέπει να προσθέσω ας πούμε αν έχω 100g 4mmc
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Αυτό είναι ένα φορτίο bs. Θέλετε να πάρετε ένα ήδη ήπιο πράγμα και να το κόψετε με bs ? Σταμάτα να είσαι τσιγκούνης. 4mmc είναι 4mmc u θα έχετε χρήστες που δεν αναφέρουν κανένα αποτέλεσμα ή σχεδόν τίποτα. Αλλά εσείς θέλετε να το μειώσετε.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
51
Reaction score
10
Points
8
Brother δεν θα το πάρετε, ξέρετε τι μπορώ να προσθέσω, αν ξέρετε παρακαλώ πείτε
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Πουλήστε καθαρό προϊόν και μην ταΐζετε τον κόσμο με μαλακίες όπως "πολύ ισχυρό 4-mmc".
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
51
Reaction score
10
Points
8
Εντάξει κύριε, έχετε δίκιο, δεν θα έπρεπε να το κάνω αυτό στους ανθρώπους.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
305
Reaction score
87
Points
28
Καφεΐνη
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Στην για την L
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
305
Reaction score
87
Points
28
Η καφεΐνη και η λικοδαΐνη ή η βενζοκαΐνη και u μπορούν να πουλήσουν σαν φάλαινα κοκαΐνη
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
94
Points
28
ew μην τον ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
94
Points
28
WAT

Πολύ ισχυρή; Ο @freedum το πέτυχε στο κεφάλι: BS.
Μακάρι να ήξερα τι πωλητής είσαι, ώστε να ξέρω να μείνω TF μακριά από τις μαλακίες σου. Είναι πάλι η δεκαετία του '90; GTFOutta εδώ με το "Δεν θέλω να βλάψω κανέναν" bullllshit σας
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Νομίζω ότι απαντάτε σε λάθος άτομο.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
51
Reaction score
10
Points
8
Εντάξει παιδιά συγγνώμη ήμουν απλά περίεργος, είχα απλά μια ιδέα, δεν είμαι πωλητής ή κάτι τέτοιο, απλά φτιάχνω τα δικά μου για τον εαυτό μου, συγγνώμη
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Μην απολογείστε, δεν διατυπώσατε σωστά την ερώτησή σας. Όλοι κάνουμε λάθη, και οι άνθρωποι νόμιζαν ότι θέλατε να κόψετε το προϊόν σας και να έχετε μεγαλύτερη ποσότητα, και σε κανέναν δεν αρέσουν οι άνθρωποι που πωλούν κομμένα προϊόντα. :)
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Επεξεργασία: Σε κανέναν δεν αρέσουν οι άνθρωποι που κόβουν το ήδη καθαρό προϊόν τους, μερικές φορές οι άνθρωποι δεν μπορούν να βοηθήσουν έχοντας ήδη κομμένα προϊόντα προς πώληση. Έτσι, αν έχετε ένα καλό και καθαρό προϊόν, πουλήστε το όπως είναι, θα έχετε περισσότερα κέρδη έτσι σίγουρα. Οι άνθρωποι αγαπούν τα ισχυρά προϊόντα. Στην περίπτωσή σας, θέλατε να το κόψετε για τον εαυτό σας επειδή είναι πολύ ισχυρό, όπως κατάλαβα. Μην το κάνετε αυτό, μάλλον βρείτε τη δοσολογία σας, δείτε πόσο χρειάζεστε για να πάρετε την επιθυμητή σας μαστούρα. Κατά τη γνώμη μου αυτό είναι πολύ καλύτερο από το να καταστρέφετε το προϊόν σας με κάποιους μαλακίες που κόβουν. Μείνετε ασφαλείς!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
94
Points
28
Αρκεί να μην προσπαθείτε να πάρετε ένα ήδη καθαρό προϊόν και να γαμήσετε με αυτό τους πελάτες που πληρώνουν: Ζητώ συγγνώμη για τις σκληρές παρατηρήσεις μου και "λυπάμαι" (βλέπετε τι έκανα εκεί;), είμαι της άποψης ότι δεν μπορούμε να έχουμε "αυτό" εδώ μέσα καθόλου.

Αν το υλικό σας είναι πραγματικά "πολύ" δυνατό και ισχυρό, υποθέτω ότι είναι είτε πόνος στα ιγμόρεια είτε γευστικό πρόβλημα, υπερβολικό "μουδιασμένο πρόσωπο" για την άνεσή σας ίσως; Μια σταγόνα σου κάνει μια χαρά, πάρε τους 'μικρότερους' κρυστάλλους, άλεψε τους όσο πιο λεπτά γίνεται (ΟΧΙ κομμάτια) και ξεκίνα πάλι από εκεί. Εσείς και ο φίλος σας θα έχετε καλύτερα αποτελέσματα.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
51
Reaction score
10
Points
8
Ευχαριστούμε τον άνθρωπο :)
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Αυτό είναι σωστό, im έκπληκτος με το πόσοι άνθρωποι σνιφάρουν μεγάλους κώλους κρυστάλλων. Ποτέ δεν το κατάλαβα αυτό. Όταν συνθλίβω έναν κρύσταλλο τον βάζω σε ένα πιάτο, τον καλύπτω με ένα νομοσχέδιο και αρχίζω να αλέθω αυτό το σκατό όσο πιο πολύ μπορώ. Όταν σταματήσει η θραύση, αφαιρώ το χαρτονόμισμα και βγάζω τα υπολείμματα από πάνω του. Πάρτε το χαρτί και κρατήστε το σε μια γωνία όπου είναι το πιο αιχμηρό. Τα υπόλοιπα τα ξέρει ο καθένας, ασχοληθείτε πραγματικά με αυτό μέχρι να το κάνετε λεπτή σκόνη, πιστέψτε με μετά από σωστή σύνθλιψη δεν θα νιώσετε καθόλου το κάψιμο.
 
Top