Question πώς να φτιάξετε κρακ

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
αν έχω 28G κοκαΐνης πόση διττανθρακική σόδα πρέπει να βάλω μέσα; είναι καλύτερο να χρησιμοποιήσω φούρνο μικροκυμάτων ή κουζίνα; ποια είναι η διαφορά μαγειρέματος σε φούρνο μικροκυμάτων ή κουζίνα; μπορεί κάποιος να μου μάθει βήμα προς βήμα να μαγειρεύω στη κουζίνα;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Η διαφορά μεταξύ του φούρνου μικροκυμάτων και της σόμπας είναι ότι η σόμπα θερμαίνει το τηγάνι, το οποίο θερμαίνει το νερό, το οποίο θερμαίνει τα αντιδρώντα. Ο φούρνος μικροκυμάτων δονεί τα αντιδρώντα και το νερό και η τριβή των μορίων που τρίβονται μεταξύ τους παράγει θερμότητα. Τα μικροκύματα χρειάζονται πολύ λιγότερο χρόνο για να προσθέσουν την ενέργεια της αντίδρασης. Αυτό είναι κακό. Ο λόγος που είναι κακό είναι επειδή η κοκαΐνη θα αποπυροδοτηθεί πολύ πριν το νερό θερμανθεί αρκετά ώστε να λιώσει η βάση. Ως αποτέλεσμα, το κρακ σε σκόνη είναι αυτό που φτιάχνετε στον φούρνο μικροκυμάτων δεν είναι το τέλος του κόσμου, απλά είναι άβολο.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Προσθέστε το 30%της χτενισμένης σκόνης, προσθέστε ζεστό υδατόλουτρο για να διατηρήσετε την ανάδευση, μέχρι να διαλυθεί και το λάδι από το λάδι, προσθέστε παγωμένο νερό και ψύξη και στη συνέχεια βγάλτε το για ξήρανση στον αέρα. Αυτό είναι το πτώμα των έντεκα ανθρώπων στη χώρα μου.
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
noicee
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
ναι, αφεντικό, είμαι πολύ νεαρός, έχετε κάποιον καλό τρόπο να με διδάξετε, όπως να προσθέσετε τι κάνει το κάπνισμα πιο ισχυρό και παραγωγικό,
Κάποτε παρακολούθησα ένα ντοκιμαντέρ όπου οι άνθρωποι πρόσθεσαν κάποια συστατικά για να μαγειρέψουν το προϊόν για να καπνίσουν πολύ δυνατά, αλλά έχει περάσει πολύς καιρός από τότε που ξέχασα

Αυτή είναι η εμφάνιση μετά το μαγείρεμα.

CXFdMRv7hT
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Φαίνεται καλό αδερφέ, δεν το μαγειρεύω εγώ ο ίδιος όμως!!! Καλή δουλειά φίλε
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
τουλάχιστον προσπαθείτε καλή τύχη αδερφέ!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Υποθέτω ότι θα πρέπει να προσθέσω. Για τους πολυάριθμους ανθρώπους που αναμφίβολα θα πέσουν πάνω σε αυτό το νήμα, όλοι όσοι γνωρίζω χρησιμοποιούν 30% w/w κοκαΐνη/διττανθρακικό νάτριο. Θα λειτουργήσει το 25%; Για μένα δούλεψε. 35%? Έχει δουλέψει και στο παρελθόν. Μια πρέζα ή δύο; Το έχω ξανακάνει με αυτόν τον τρόπο. Γιατί λοιπόν; 30%? Πραγματικά δεν ξέρω, αυτός είναι ο τρόπος που διδάχτηκα. Υπολόγισα τη στοιχειομετρική ποσότητα κάποτε και αυτό που έβγαλα ήταν ότι το 25% ήταν η θεωρητικά τέλεια ποσότητα, υποθέτοντας ότι είχες καθαρή κοκαΐνη ( είναι αδύνατο να υπολογίσεις για ένα μείγμα άγνωστων ποσοτήτων άγνωστων προϊόντων
Ένα μόριο κοκαΐνης HCL έχει ένα μόριο κοκαΐνης και ένα μόριο HCL. Ανησυχούμε μόνο για την HCL.
Μόριο HCL=36,5g
Μόριο NaHCO²=84,0066g
Μόριο κοκαΐνης HCL=339,82
84.0066/339.82=
.247209 /1
24.7209%
 
Top