Πώς να φτιάχνετε ελαιόλουτρο με ασφάλεια

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Γεια σας im πρόκειται να κάνω την πρώτη μου σύνθεση μεθαμφεταμίνης από εφεδρίνη και θέλω να χρησιμοποιήσω λουτρό ελαίου για να θερμάνω το rm αλλά δεν είμαι σίγουρος πώς να το κάνω με ασφάλεια ? Αποφύγετε το φτύσιμο του λαδιού, να χρησιμοποιήσετε λάδι μαγισσών.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Άλλαξα γνώμη θα χρησιμοποιήσω λουτρό άμμου είναι καλύτερα να έχω ψιλή άμμο ή μικρούς κρυστάλλους για καλύτερη θέρμανση ?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Χρησιμοποιήστε μάλλον μικρά σφαιρίδια κυνηγετικού όπλου από μόλυβδο ή ακόμη και χάλυβα σε ένα μπολ από ανοξείδωτο χάλυβα. Παρά τον παγιδευμένο αέρα έχετε μια πολύ καλύτερη μεταφορά θερμότητας πράγμα σημαντικό καθώς αυτό το "λουτρό" απομονώνει επίσης τις αιχμές θερμοκρασίας από την αντίδραση και δεν μεταφέρει μόνο θερμότητα σε αυτήν. Θερμαίνετε αργά καθώς η θερμοχωρητικότητα αυτού (όπως και των λουτρών άμμου) είναι υψηλή, δεν είναι τόσο εύκολο να κρυώσει μόλις υπερβείτε τις θερμοκρασίες (εκτός από την αφαίρεση του λουτρού, το να το βάζετε σε ένα τέτοιο πράγμα ανελκυστήρα είναι πάντα καλό).

Έχετε δίκιο να μην χρησιμοποιείτε λουτρό λαδιού είναι ένα χάος και επικίνδυνα.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Σας ευχαριστώ για την απάντησή σας. Έχετε εμπορική ονομασία για τον ανελκυστήρα; Ή μήπως έχετε κάποια συμβουλή για το τι μπορώ να χρησιμοποιήσω για το ασανσέρ;
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
It is calle laboratory lift I think, I look for a picture...
810mCF7BIP
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Ευχαριστώ που το βρήκα
 
Top