Question Πώς να σταματήσετε το 4mmc (εθισμός)

PewDiePiex800

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Άρχισα να καταναλώνω 4mmc όπως πριν από ένα χρόνο, συνήθιζα να κάνω μία φορά την εβδομάδα, τώρα κάνω όπως 2-3 φορές την εβδομάδα, δεν έχω εθισμό 4mmc tho, νομίζω ότι είμαι μισός δρόμος εκεί, αλλά θέλω να το σταματήσω εντελώς, όπως τώρα μέρες παίρνω λαχτάρα 4mmc μετά από 7-8 μ.μ., μπορώ να το αισθανθώ στο σώμα ζητάει γι 'αυτό, ξέρω ότι μπορώ να το σταματήσω εντελώς πριν γίνει σοβαρό, παρακαλώ δώστε μου κάποιες συμβουλές που θα με βοηθήσουν να σταματήσω
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
ενυδατώνεστε και κοιμάστε καλά, ασκηθείτε, βρείτε κάτι που σας ενδιαφέρει για να περνάτε τον ελεύθερο χρόνο σας σε αυτό, μη χρησιμοποιείτε τίποτα ψυχοδραστικό, ούτε καν νικοτίνη ή αλκοόλ, γιατί μπορεί να σας κάνουν να νιώσετε ότι "ένα ακόμη χτύπημα είναι εντάξει"
να είστε έτοιμοι για τις στερήσεις και να θυμάστε ότι οι περισσότερες από αυτές είναι ψυχολογικές.
μόλις αρχίσετε να πέφτετε σε χαμηλά επίπεδα αδρεναλίνης και σεροτονίνης αρχίζουν τα δύσκολα και πρέπει να τα ξεπεράσετε ό,τι κι αν γίνει.
μπορείτε να αυξήσετε λίγο τα επίπεδα της ντοπαμίνης σας καταναλώνοντας καλές ποσότητες ελαιολάδου.
για την εξάντληση της σεροτονίνης χρησιμοποιήστε το συμπλήρωμα 5-HTP, συνδυάστε τα δύο για καλύτερα αποτελέσματα.
παρακολουθείτε την αρτηριακή σας πίεση, μπορεί να μειωθεί/αυξηθεί σε επιβλαβή επίπεδα, για να αυξηθεί αν είναι πολύ χαμηλή φάτε αλάτι, για να μειωθεί αν είναι πολύ υψηλή φάτε σκόρδο.
χρησιμοποίησα τη μεφεδρόνη πολύ υπερβολικά επίτηδες για να εξερευνήσω τα βάθη της, και μπορώ να πω ότι δεν είναι μεγάλη υπόθεση να την κόψετε εν ψυχρώ, απλά πρέπει να το πάρετε σοβαρά.
καλή τύχη αδελφέ/αδελφή, το έχεις αυτό.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
50
Reaction score
10
Points
8
Αδελφέ μπορείτε να με βοηθήσετε με τη σύνθεση 2b4mp;
 
Top