πώς να στείλετε μαριχουάνα χωρίς να σας πιάσουν

ecoito

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σε όλους, έχω μια ερώτηση, ζω στη Βραζιλία, έχω μια φυτεία μαριχουάνας και πρέπει να στείλω 500 γραμμάρια σε μια πολιτεία της Βραζιλίας. Πώς θα το στείλετε χωρίς να σας πιάσουν; Η πολιτεία που πρόκειται να στείλω περνάει μέσα από μια άλλη πολιτεία όπου βρίσκεται το τελωνείο και υπάρχουν ακτινογραφίες, σκύλοι ανιχνευτές κλπ. Πώς θα το στείλετε χωρίς να σας μαζέψουν το εμπόρευμα ή κλπ; Μπορείτε να μου δώσετε κάποιες συμβουλές θα το εκτιμούσα Γεια σας όλοι, έχω μια ερώτηση, ζω στη Βραζιλία, έχω μια φυτεία μαριχουάνας και πρέπει να στείλω 500 γραμμάρια σε μια πολιτεία της Βραζιλίας. Πώς θα το στείλετε χωρίς να σας πιάσουν; Η πολιτεία που πρόκειται να στείλω περνάει μέσα από μια άλλη πολιτεία όπου βρίσκεται το τελωνείο και υπάρχουν ακτινογραφίες, σκύλοι ανιχνευτές κλπ. Πώς θα το στείλετε χωρίς να σας μαζέψουν το εμπόρευμα ή κλπ; Μπορείτε να μου δώσετε κάποιες συμβουλές θα το εκτιμούσα
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Μια συσκευή σφράγισης υπό κενό θα σας βοηθούσε. Δεν ζω στη χώρα σας, αλλά αυτό που θα έκανα είναι να σφραγίσω το χόρτο σε μια συσκευασία και στη συνέχεια να σφραγίσω σε κενό αέρος 3 συσκευασίες καφέ. Νομίζω ότι ο μικρός καφές μπορεί να καλύψει οποιαδήποτε μυρωδιά ζιζανίου.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Στη χώρα μου κάθε κατάστημα έχει τη δική του μέθοδο μυστικότητας, ακόμη και το δικό μου.
Κανείς δεν θα σας πει τη μέθοδο εργασίας δωρεάν.
Μερικές φορές οι μετακλητοί εργαζόμενοι αγοράζονται, μερικές φορές είναι απλώς η δημιουργικότητα του εμπόρου.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Επίσης, πρέπει να σκεφτείτε πώς θα είναι στο ακριβές σημείο ανάρτησης.
Cctv, κ.λπ.
Και ακόμη και αν το πακέτο σας θα πυροδοτηθεί, πρέπει να διασφαλίσετε την ασφάλειά σας για αυτό το σενάριο.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Φίλε, υπάρχει ένα νήμα σε αυτό το φόρουμ
Πώς μπορείτε να στείλετε ''με ασφάλεια'' το πακέτο
 

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Έχω αποστείλει ζιζάνια διεθνώς απλώς σφραγίζοντάς τα με κενό αέρος, σκουπίζοντάς τα με οινόπνευμα και βάζοντάς τα σε ένα χαρτοκιβώτιο με φυσαλίδες από χαρτί κραφτ.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Σφραγίστε το σε κενό αέρος και συγκαλύψτε τη μυρωδιά.
 
Top