Πώς μπορείτε να εξαπατηθείτε

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ο κύριος στόχος κάθε απατεώνα είναι να πάρει τα χρήματά σας μέσω της παράκαμψης της υπηρεσίας BB Escrow. Να θυμάστε ότι οι απατεώνες είναι πολύ δημιουργικοί και βρίσκουν εκατομμύρια λόγους για να σας πείσουν να παρακάμψετε την Escrow.

Πολύ συχνά, οι απατεώνες χρησιμοποιούν τα ακόλουθα επιχειρήματα:
1. Η συναλλαγματική ισοτιμία του bitcoin με φοβίζει, ας έχουμε τη μισή πληρωμή σας σε μένα απευθείας και την άλλη μισή μέσω του escrow.
2. Δεν δουλεύω μέσω escrow, εκεί με εξαπάτησαν. Δεν σας συμβουλεύω και εσάς.
3. Κάνω συμφωνίες αξίας δεκάδων χιλιάδων δολαρίων κάθε μέρα. Δεν πρόκειται να παίξω με τα 100 δολάρια σας σε escrow. Είτε παραγγείλετε χωρίς escrow είτε μην σπαταλήσετε καν τον χρόνο μου.
4. Κοιτάξτε τις κριτικές μου, δεν έχει νόημα να σας εξαπατήσω. Είμαι ειλικρινής άνθρωπος εδώ!


Συμπληρώστε με τις επιλογές σας στο τμήμα σχολίων, αγαπητά μέλη του φόρουμ.
 
Last edited by a moderator:

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Θα περάσω από escrow
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Είναι κρίμα που δεν υπάρχει ένας μεσάζων που να παίρνει το προϊόν πριν από τον αγοραστή μόνο και μόνο για να ελέγξει 100% τι στάλθηκε...

όπως ένα κέντρο μεσεγγύησης που οι πωλητές στέλνουν τα προϊόντα στο κέντρο ώστε να μπορούν να ελέγξουν ακριβώς τι είναι πριν το στείλουν στον αγοραστή, με αυτόν τον τρόπο και τα δύο μέρη θα ήταν πιο ευτυχισμένα...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Μιλάτε για μεταπώληση. Έχει ήδη εφευρεθεί. Η ομάδα BB Forum εργάζεται για να προσκαλέσει τις επιχειρήσεις στον τομέα των φαρμάκων και να κάνει άνετες, ανώνυμες και αξιόπιστες
περιβάλλον για όλες τις πλευρές. Δυστυχώς, δεν μπορεί να εμφανιστεί αμέσως παντού, είναι τεράστιο έργο που απαιτεί τη συμμετοχή πολλών επιχειρηματιών σε όλο τον κόσμο.
-Η Ρώμη δεν χτίστηκε σε μια μέρα (с)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Το μόνο που χρειάζεστε είναι μερικά μέλη της ομάδας BB που είναι πρόθυμα να δεχτούν αντικείμενα από προμηθευτές. Με αυτόν τον τρόπο δεν θα υπάρξουν συμφωνίες εκτός μεσεγγύησης. Ας πούμε ότι παρήγγειλα κάτι από την Κίνα 5 κιλά PMK. Δεν έχω εργαστηριακό εξοπλισμό για να ελέγξω το προϊόν, την ποιότητα ή ακόμα και το πραγματικό προϊόν από αυτόν τον προμηθευτή, οπότε αν είχαμε ένα κέντρο εκμετάλλευσης όπου ο πωλητής στέλνει το αντικείμενο στο κέντρο, ώστε να μπορούν να ελέγξουν ότι όλα είναι όπως τα λέει ο πωλητής πριν το στείλουν στον αγοραστή. Στη συνέχεια, το προϊόν αποστέλλεται στον αγοραστή μόλις ολοκληρωθεί ο έλεγχος. Ο πωλητής πληρώνει την παράδοση στο κέντρο, στη συνέχεια ο αγοραστής πληρώνει την παράδοση από το κέντρο όλες οι συμφωνίες μπορούν να γίνουν μέσω escrow 100% ασφαλέστερο με αυτόν τον τρόπο οι αγοραστές δεν θα υποβάλουν παράπονα ή δεν θα χαρακτηρίσουν τους πωλητές απατεώνες επειδή είναι ήδη δοκιμασμένο/ελεγμένο από την ομάδα BB.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Απολύτως συμφωνώ με τους περισσότερους ανθρώπους δεν μπορούν να δοκιμάσουν τι παίρνουν, οπότε πρέπει να στοχεύσουμε και να αναπτύξουμε επιλογές για τη δοκιμή αντιδραστηρίων για τα πιο απαιτητικά χημικά
Βλέπετε κατάσταση παραγγέλθηκε meth έλαβε καπνίσει junkie εγκέφαλο αμέσως πηδούν σε εκτίναξη ντοπαμίνης και κάνετε κλικ συμφωνία ήταν εντάξει, αλλά τι έχετε missfired από τον εγκέφαλο;
Σκεφτείτε ή ακόμα και όταν παίρνετε υποτίθεται ότι είναι μεθαμφεταμίνη και νομίζετε ότι δεν είναι πώς οι δικαστές μπορούν να κάνουν αντικειμενικά να βρουν την αλήθεια;

Πόσοι αγοραστές είναι peoplez που ψεύδονται ότι παίρνουν κακά προϊόντα και έχουν πραγματική και καλή νομίζω καμία .
Όπως λέμε εδώ ο πελάτης μας είναι ο αφέντης μας.
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Πρέπει να είμαι πολύ ανόητος, αλλά πώς μπορώ να συμπληρώσω τον λογαριασμό μου εδώ; Όλες οι διευθύνσεις που δίνονται όταν προσπαθώ να βάλω Bitcoin στον λογαριασμό μου είναι άκυρες στην Coinbase. Έτσι, δεν θα μπορέσω να μεταφέρω χρήματα.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Κοιτάξτε στο προφίλ @HEISENBERG υπάρχει ένα Αντιμετώπιση προβλημάτων και πώς να προσθέσετε χρήματα στο πορτοφόλι σας
 
View previous replies…

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Σας ευχαριστώ πολύ, θα το κοιτάξω αμέσως!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Το πρόβλημα 100% είναι ότι υπάρχουν κενά πριν ή μετά τη διεύθυνση του πορτοφολιού κατά την αντιγραφή της διεύθυνσης.
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Σας ευχαριστώ πολύ, είδα την απάντησή σας σε άλλη ανάρτηση και την έλεγξα και είχατε 100% δίκιο! Έτσι, διέγραψα τα κενά και λειτούργησε τέλεια!
Στην υγειά μας!
 
Top