Χρειάζομαι τις γνώσεις έμπειρων μαγείρων, παρακαλώ!

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Πώς θα επιτύχω αν δεν υπάρχουν γυάλινες κλίμακες υπό σκληρές συνθήκες στο οικιακό περιβάλλον; Είναι πολύ δύσκολο να κρύψω όλους γύρω μου που γνωρίζουν το κρύσταλλο. Διαβάζω άρθρα εδώ και πολύ καιρό, αλλά δεν υπάρχει καμία κουζίνα που να γνωρίζω. Μπορείτε να με βοηθήσετε σε αυτό; Θέλω να το μαγειρέψω με τον πιο απλό και εύκολο τρόπο, με τρόπο που να μπορεί να θεωρηθεί επιτυχημένος ακόμα και αν δεν είναι τέλειος. Επειδή ζω στην Τουρκία, οι συνθήκες είναι πραγματικά δύσκολες.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Γεια σας,

Πρακτικά ζητάτε να φάτε και να φάτε την τούρτα ταυτόχρονα. Αυτό δεν είναι εφικτό.

Πάρτε το χρόνο να διαβάσετε τις εκθέσεις σύνθεσης αυτού που θέλετε να συνθέσετε, αμφεταμίνη, κρύσταλλο κ.λπ. στις συνταγές εκεί είναι γραμμένες πρόδρομες ουσίες, εξοπλισμός κ.λπ. επιλέξτε σύμφωνα με τις συνθήκες σας.

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς
 

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Έχετε δίκιο, χρειάζεται πραγματικά λίγη υπομονή, αλλά φαίνεται ότι χρειάζομαι έναν δάσκαλο να μου κρατάει το χέρι καθώς ανεβαίνω αυτές τις σκάλες. Ως υποδομή, θα μάθω κάτι περισσότερο διαβάζοντας το μηδέν μου, αλλά θα έχω περιμένει αρκετό καιρό. Το σχόλιό σας ήταν πραγματικά σημαντικό για μένα, σας ευχαριστώ.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Όροι όπως αυτός πρέπει να φύγουν. είμαστε χημικοί ή χειριστές ή τεχνικοί ή ερευνητές αν πρόκειται για χημεία. αν μιλάμε για την παρασκευή σαρμά ή μελανζάνης τότε, ΙΜΟ, ο cooks έχει δίκιο.
 
Top