Question Θέλω να σπάσω το κακό

BlackAlice

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας παιδιά.
Διαβάζω και ψάχνω στο darkweb εδώ και αρκετό καιρό, αλλά έχω την αίσθηση, ότι δεν μπαίνω πραγματικά σε αυτό το λαγούμι.
Εντάξει, εδώ βρήκα πολλά πράγματα που σχετίζονται με τα ναρκωτικά, αλλά λόγω της καταγωγής μου, ασχολούμαι περισσότερο με οικονομικές απάτες κλπ.
Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια ιδέα πού να ψάξω για σοβαρή ανταλλαγή γνώσεων;
Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Πού να ψάξετε; Ακριβώς εδώ bro βρίσκεστε κυριολεκτικά σε ένα φόρουμ που έχει σχεδόν όλες τις πληροφορίες που θα χρειαστείτε. Ελέγξτε επίσης το Erowid, αλλά αν αυτά δεν αρκούν τότε στην πραγματικότητα δεν είστε εξοπλισμένοι για να το κάνετε αυτό.
 

BlackAlice

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
ευχαριστώ για την απάντησή σας.
Ίσως είμαι απλά τυφλός.
Αλλά όπως μόλις είπα... Βρίσκω κυριολεκτικά τα πάντα που σχετίζονται με την παραγωγή φαρμάκων, την κατανάλωσή τους και ακόμη και το πού θα βρω τα καλύτερα χημικά για να ξεκινήσω μια επιχείρηση φαρμάκων. Επίσης, ένα τεράστιο πλήθος νόμιμων πωλητών με όλα τα είδη ναρκωτικών. Από το χόρτο μέχρι το κρύσταλλο σε διάφορες αγορές.
Αλλά το Carding; Τίποτα εκτός από προειδοποιήσεις για απατεώνες και κακές εμπειρίες.
Ψάχνω σε λάθος σημείο ή είμαι απλά ηλίθιος; :D
 

adbb5clsupplier

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Bro, έχουμε το δικό μας εργαστήριο και μπορούμε να παρέχουμε προσαρμοσμένα προϊόντα, αν έχετε οποιεσδήποτε ιδέες που θα μπορούσαμε να επικοινωνήσουμε
 
Top