Question Προσπαθούσα να θυμηθώ έναν μάγειρα της κατσαρόλας. Νομίζω ότι το βρήκα σωστά, μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

chewie12321

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 25, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Ok its been a while since I have went over all this knowledge but I am here and makeing sure that I have the detailed recie[t correct s back in the day I dabled in the manufacturing of some things and the one that i learned well was meth i learned anhidris amonia dope red ad black and other cold cook one that I was going to just try for the simple face of confence of not having to go to a dealer and get anything just take care of my habbits and thats it but im stuck on the detais.

1 ουγγιά NitroMethane GaI
2 λυκίσκος νούμερο 9 gun blueing 7 ουγγιές
3 ράβδοι συγκόλλησης με πορτοκαλί άκρες για την νιτσόλα
4 ? Νομίζω ότι υπάρχει ενεργοποιημένη ανθρακιά, αλλά δεν είμαι σίγουρος.
5 ταινία καπάκι προς τα κάτω σφιχτά μαγειρέψτε σε υψηλή θερμοκρασία για 12 ώρες και στη συνέχεια αφήστε το να καθίσει και να κρυώσει για 12 ώρες

όταν γίνει υπάρχουν δύο στρώματα το ένα είναι το πάνω στρώμα το οποίο είναι όλη η μεθαμφεταμίνη που πρέπει να κοπεί από το κάτω μέρος πετάξτε το κάτω στρώμα και βεβαιωθείτε ότι δεν θα μπει καθόλου στο κρύσταλλο σας ο αερ μπορεί να είναι δηλητηριώδης
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
😄 Μπα, ρε φίλε αυτό μου ακούγεται σαν συνταγή για χορδή ντόπα, νομίζω όμως ότι η σφηκοφωλιά έχει περισσότερο χτύπημα για τα λεφτά σου🫣, μου κάνει εντύπωση που δεν ανακαλύφθηκε νωρίτερα. Είσαι εκεί έξω και χτύπησες μια σφηκοφωλιά και είναι τσαντισμένες! Το έχεις όμως, bugbzapper, σπρέι σφήκα, λίγο cross-fire.....
Για να είμαστε σίγουροι, όχι, αυτό δεν κάνει τίποτα. Μια τρύπα στο πορτοφόλι σου ίσως.
Στην πραγματικότητα, αυτά είναι πολλά νιτρικά άλατα που συμβαίνουν, θα μπορούσε να είναι μια εξαιρετικά ενεργητική αντίδραση.😬
Μπα, ποιος θα το φανταζόταν, το μπλουζάρισμα των όπλων είναι αλατόπετρα. Το αλατόπετρο είναι πολύ χρήσιμο.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ακολουθούν ορισμένα συστατικά του καθαριστικού για οπές όπλων Hoppe's No. 9:
Ισοβουτάνιο: 1000 ppm
Κεροζίνη: 800 ppm
Αιθανόλη: 100 mg/m³
Ολεϊκό οξύ: 1000 ppm
Κιτρονελλάλη: 100 ppm
Υδροξείδιο του αμμωνίου: Λιγότερο από 1%
(R)-p-μέντα-1,8-διένιο: Λιγότερο από 1%
1,8-σινεόλη: Λιγότερο από 1%
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Εντελώς μια συνταγή για ναρκωτικές ουσίες με σπάγκο από το σπίτι της φυλακής. Είναι αρκετά αστείο όταν όλα τα "καλά παιδιά" από το νότο έρχονται και κάνουν φυλακή στα βορειοανατολικά, όλοι φέρνουν αυτή την ιστορία για το πώς είναι μια συμμορία μοτοσικλετιστών που είναι ο βασιλιάς της μεθαμφεταμίνης. Θυμάμαι στις αρχές της δεκαετίας του 20, να με διασκεδάζει ένας συγκρατούμενός μου από τη Φλόριντα που "έφτιαχνε και πουλούσε κιλά μεθαμφεταμίνης" σύμφωνα με την περίφημη τεχνική "string dope". Πιθανόν να την έχω ακόμα κάπου γραμμένη, με ακριβείς λεπτομέρειες και αναλογίες. Αυτή ήταν η πρώτη φορά που το άκουσα... Έχω ακούσει διαφορετικές παραλλαγές από μερικούς διαφορετικούς ανθρώπους με τα χρόνια, αλλά η γενική ιδέα είναι η ίδια. Γνωρίζοντας αυτά που ξέρω τώρα, είναι αρκετά αστείο όταν οι άνθρωποι προσπαθούν να μου μιλήσουν γι' αυτό σαν να ξέρουν κάτι που δεν ξέρει κανείς άλλος - σαν να έχουν αυτόν τον άσσο στο μανίκι που μπορούν να βγάλουν και να κάνουν μια περιουσία με αυτόν όποτε χρειάζονται μια ανάσα. Απλά πρέπει να περιμένω ένα μήνα για να αντιδράσει το ενυδρείο που έθαψα γεμάτο με άνθρακα φίλτρου και μπλέντιση όπλων και να φυτρώσει πάγος σε όλες τις χορδές. ...ή μήπως ήταν 12 ώρες; Μετά από "μαγείρεμα σε υψηλή θερμοκρασία" για 12 ώρες... χμμμ... οτιδήποτε.... θα αρχίσει να μεγαλώνει μια από αυτές τις μέρες...
Όπως και να 'χει, θα τραγουδάω το "we're in the money..." σε χρόνο μηδέν...
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Το ίδιο συμβαίνει και στη δυτική ακτή, αδελφέ μου!!!🤣
 
Top