Question Είμαι από τη Βραζιλία αλλά θέλω να πάω στο εξωτερικό στην Ευρώπη

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Έχω επαφές από τη Νότια Αμερική για να με προμηθεύσουν στην Ευρώπη. Αναρωτιόμουν αν θα ήταν καλή ιδέα να μετακομίσω στην Ευρώπη και να βγάλω χρήματα πουλώντας στο λιανεμπόριο ή να αγοράσω ένα τούβλο και να πουλήσω σε συμμορίες. Στη χώρα μου, η κοκαΐνη είναι πολύ φθηνή και υπάρχουν πολλοί πωλητές και φατρίες που μάχονται μεταξύ τους για την επικράτεια. Δεν μιλάω για συμμορίες, μιλάω για εγκληματικές ομάδες με περισσότερα από 30 χιλιάδες μέλη όπως η PCC, η CV, η FDN και πολύ πιο ισχυρές ομάδες. Ποια χώρα στην Ευρώπη θα ήταν καλή για να πάω στο εξωτερικό και να ξεκινήσω την επιχείρησή μου με ναρκωτικά;
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Η Πορτογαλία είναι ένα καλό μέρος για εσάς
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Σε ποια τιμή θα πουλούσατε κοκαΐνη που αποστέλλεται από τη Βραζιλία και αποστέλλεται από την Ευρώπη; Για παράδειγμα 100 γραμμάρια ή 1 κιλό καθαρής κοκαΐνης;
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Μια καθαρή κοκαΐνη 98% στη Βραζιλία κοστίζει 2 χιλιάδες δολάρια. Αν πάω στις γειτονικές μου χώρες που παράγουν κοκαΐνη, αγοράζω για 800 δολάρια. Ένα τούβλο (1KG) στην Ευρώπη, μπορώ να το αγοράσω από τις επαφές μου που στέλνουν στο Βέλγιο, την Πορτογαλία και την Ολλανδία για 35 χιλιάδες δολάρια. Θα μπορούσα να αγοράσω από αυτούς και να πουλήσω για 40 χιλιάδες δολάρια ή ακόμα περισσότερα στη χονδρική πώληση ή να βγάλω 80 με 100 χιλιάδες δολάρια πουλώντας στη λιανική.
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
lol τούβλα σε NL/BE δεν είναι καν κοντά σε αυτό το εύρος τιμών, αν θα αγοράζατε ένα τούβλο εδώ για 35/40k θα είχατε κάνει τεράστιες απώλειες 😂
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Νομίζω ότι το Περού μπορεί να είναι μόλις 400 δολάρια ανά κιλό, αλλά δεν είναι και οι πιο αξιόπιστοι άνθρωποι. Αν δεν με πιστεύετε... ρωτήστε τους γείτονές τους, τους Βολιβιανούς.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Αν καταφέρετε να φέρετε τα τούβλα από τη Βραζιλία στην Ευρώπη, έχετε θριαμβεύσει
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ναι, θα γινόταν τόσο γρήγορα πλούσιος!
Για παράδειγμα, στείλτε την κοκαΐνη από τη Βραζιλία σε ένα ντουλάπι στην Ευρώπη και ζητήστε από έναν τύπο από την Uber delivery να την παραλάβει από το ντουλάπι.
Για μεγαλύτερη ασφάλεια στείλτε την κοκαΐνη αναμεμειγμένη με πλαστικό, έχω διαβάσει ότι η νέα μέθοδος τώρα είναι να στέλνεται κοκαΐνη freebase αντί για υδροχλωρική κοκαΐνη γιατί είναι φθηνότερη, πιο εύκολα αναμιγνύεται με άλλα υλικά και πιο δύσκολα ανιχνεύεται από τα σκυλιά.
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Η αποστολή κοκαΐνης δεν είναι εύκολη υπόθεση. Θα πρέπει να έρθω σε επαφή με επαφή με τη μαφία που στέλνει τόνο κοκαΐνης σε ένα πλοίο που θα με προμηθεύσει
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Θα μπορούσατε να παραδώσετε την κοκαΐνη με πλοίο στην Ευρώπη;
Σκεφτόμουν ότι θα μετακομίζατε στην Ευρώπη και οι επαφές σας από τη Βραζιλία θα σας έστελναν την κοκαΐνη με το ταχυδρομείο σε μικρές ποσότητες.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Εάν στέλνετε μικρές ποσότητες στην Ευρώπη σε καλή τιμή, μπορεί να με ενδιαφέρει
 

zebarbas

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
μην ξεχνάτε ποιος ελέγχει την διακίνηση κοκαΐνης εδώ. η Πορτογαλία την ελέγχει και δεν την ελέγχει η Κολομβία/Βραζιλία/κ.λπ.
Οι πολιτικοί ελέγχουν το εμπόριο κοκαΐνης στην Πορτογαλία.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Υπάρχουν καθιερωμένες διαδρομές για τη ναυτιλία. Χρησιμοποιούν εσωτερικούς ανθρώπους όταν στέλνουν απευθείας στην Ευρώπη. Άλλοι οργαμμένοι παίκτες στέλνουν στην Αφρική και στη συνέχεια το μεταφέρουν λαθραία από τη στεριά (και ίσως κάποιοι με πλοίο) στην Ευρώπη.

Η χρήση του ταχυδρομικού συστήματος είναι επικίνδυνη. Αναμένετε απώλειες. Να στέλνετε σε σπίτια που είναι ακατοίκητα. Παρακολουθήστε την αποστολή χρησιμοποιώντας τον αριθμό παρακολούθησης και περιμένετε και παρακολουθήστε την παράδοση από απόσταση ή χρησιμοποιήστε μια απομακρυσμένη κάμερα. Βεβαιωθείτε ότι πρόκειται για μια περιοχή όπου έχετε το πλεονέκτημα. Έχετε μια διέξοδο πριν μπείτε μέσα. Ένα ακατοίκητο σπίτι κοντά σε μια δασώδη περιοχή με μονοπάτια, για παράδειγμα. Χρησιμοποιήστε ποδήλατο ή ηλεκτρικό σκούτερ εκτός δρόμου. Προσέξτε την πτώση. Πάρτε το πακέτο σας και πηγαίνετε γρήγορα στο δάσος και μέσα από αυτό. Βεβαιωθείτε ότι βγαίνετε από το δάσος σε σημείο όπου δεν υπάρχουν κάμερες. Βάλτε το ποδήλατο ή το σκούτερ σας στο πορτμπαγκάζ του αυτοκινήτου σας και φύγετε. Με γάντια ανοίξτε το πακέτο σε ένα μέρος όπου δεν θα σας περιμένουν, αφαιρέστε το αντικείμενό σας, ελέγξτε το γρήγορα για τυχόν GPS ή συναγερμό και πετάξτε τη συσκευασία.
Ακούστε το ένστικτό σας. Μην θέσετε ποτέ τον εαυτό σας σε κίνδυνο. Ούτε μια φορά. Ποτέ.

Μεγάλη ζήτηση για κόκα στην Αγγλία.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Αν είστε τόσο τολμηροί, μετακινήστε την ηρωίνη μέχρι την Αλάσκα, όπου πωλείται για περίπου 100.000 δολάρια ανά κιλό.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Αν θέλεις καλά κέρδη και ελάχιστο άγχος τότε έρχεσαι στη Γερμανία, στο Βερολίνο ή καλύτερα στην Κολωνία όπου επισκέπτεσαι μερικά gay bars (δεν χρειάζεται να πηδήξεις κανέναν εκτός αν το θέλεις) και πουλάς την κόκα 5 με 10 γραμμάρια σοφά στους πούστηδες.

Εξαιρετικό κέρδος, φαντάζομαι 100 με 120 € το γραμμάριο της άκοπης πράξης και δεν σε καρφώνουν ποτέ καθώς σπάνια μπλέκουν σε μπελάδες και αν - τόσοι πολλοί κρυφοί γκέι με αστυνομικούς και κρατικούς εισαγγελείς και δικαστές, δεν τους συμβαίνει ποτέ κάτι πραγματικά κακό, απλά δεν έχουν ανάγκη να καρφώσουν.

Ειρηνική ζωή με λίγες ανησυχίες και πολύ καλά χρήματα.
Καλή τύχη.
 

lethopayton

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Αν μπορείτε να βρείτε έναν τρόπο να το μεταφέρετε στις ΗΠΑ im ενδιαφέρομαι!
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
i got shipping rout to eu up to 100g for parcel easy and express
pm me if you in south america
 

luxurious1495

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Daqwen, παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, νομίζω ότι μπορούμε να γίνουμε μια καλή ομάδα.
 
Top