Είμαι νέος στη χημεία :D

ChemistryStudentPL

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Jul 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Είμαι νέος στη χημεία, δεν έχω μεγάλη εμπειρία με την παραγωγή απαγορευμένων ουσιών, ποια από αυτές θα είναι πιο εύκολο να συνθέσω, θέλω να παράγω APAAN. Ίσως κάποιος μπορεί να με βοηθήσει σε μια μικρή κλίμακα των 100-200g, και αργότερα με APAAN To BMK, Πιθανόν η σκέψη μου είναι λάθος, γι 'αυτό θα ήθελα να ζητήσω συμβουλές :)
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ίσως αυτό το νήμα θα μπορούσε να είναι χρήσιμο; ήταν το πρώτο συνθετικό που είδα όταν έψαξα για APAAN. ωστόσο, jsyk σε ένα άλλο νήμα ένας χρήστης είπε "Είναι πολύ περίεργο. Έχω αυτό το σενάριο κάθε τόσο, αλλά ποτέ δεν ακούω κάποιον να πετυχαίνει να βρει το APAAN, ωστόσο το BMK Glycidate 5449 είναι διαθέσιμο παντού, οπότε γιατί να εστιάζουμε τόσο πολύ στο APAAN :D"

αν επιμένεις να χρησιμοποιήσεις APAAN, αυτό το σύνθετο (κλίμακα 1kg) φαίνεται πολλά υποσχόμενο. το προηγούμενο σύνθετο που συνδέθηκε φαίνεται να είναι σε μικρότερη κλίμακα, αν το χρειάζεσαι. επίσης, εδώ είναι μια μετατροπή APAAN σε BMK, αλλά είναι μεγάλης κλίμακας. ελπίζω ότι θα μπορούσα ακόμα να βοηθήσω ^^,
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Δεν είμαι σίγουρος πού βρίσκεστε, αλλά η φαινυλακετόνη είναι ουσιαστικά OTC στις ΗΠΑ (βενζαλδεΰδη και MEK)
 
Top