Προσμίξεις της Alpha-Pyros

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Ορισμένες παρτίδες όλων των ειδών Alpha-P*P (pvp, php, pihp, pcyp) μπορεί να προκαλέσουν προβλήματα, ακόμη και μολύνσεις στους πνεύμονες όταν ατμίζονται επανειλημμένα. Διαφέρει πολύ από παρτίδα σε παρτίδα.
Είναι αρκετά σαφές ότι ο λόγος είναι οι προσμίξεις από τη σύνθεση.

Τώρα, ποια είναι η τυπική ανεπιθύμητη πρόσμειξη στην παραγωγή; Η πυρρολοδίνη; Αιθυλο-ακετάτη; Ακόμα και HCL; Υπήρξαν αναφορές για Potassiumpermanganat σε μια παρτίδα από την Κίνα.
 
  • Like
Reactions: vis

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε τη γνώμη των εμπειρογνωμόνων της σύνθεσης. Πρόκειται για ένα σημαντικό ζήτημα για την υγεία.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Μπορώ να επιβεβαιώσω το θέμα. Ορισμένες παρτίδες δημιουργούν περισσότερα προβλήματα στους πνεύμονες από άλλες.

Μοναδική εξαίρεση μέχρι στιγμής: Έχω μια καλή πηγή για την alpha-php, η οποία δεν δημιουργεί καθόλου προβλήματα. Υποθέτω ότι προέρχεται αρχικά από το κατάστημα RC που το πωλούσε πριν από την πρόσφατη απαγόρευση. Κρίμα που μου αρέσουν άλλα pyros περισσότερο :/

Μια φορά πήρα ένα δείγμα ενός pyro που είχε ακόμα και ορατές προσμίξεις. Ο ατμισμός του προκαλούσε τεράστια προβλήματα στους πνεύμονες.
Είναι οι ακαθαρσίες που προκαλούν τα προβλήματα, όχι τα ίδια τα pyros.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Ναι, μερικές παρτίδες σκοτώνουν το μέσω sompbviouslt πιλοτικά το σωλήνα.down για.μερικές.ημέρες μέχρι να θεραπευτεί..... χαχαχα ναι σωστά


Προσοχή πολλά τηλέφωνα κυκλοφορούν isnaciallybam analouge αλλά έχω μια ιδεολογίαποιο outlet μπορεί να έχεις ψωνίσει και πιστεύω ότι εξακολουθούν να φέρουν τότε το πρωτότυπο (και να χρεώνουν ένα χέρι και ένα πόδι για) .let's face it δεν είναι όλοι που συγχρονίζουν το πράγμα είναι ένας χημικός αστέρι
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Θέλω πραγματικά να πάρω περισσότερες πληροφορίες σχετικά με αυτό. Συνήθιζα να το IV αυτό, αλλά αυτό ήταν τότε που ήταν νόμιμο και ποτέ δεν είχα πραγματικά προβλήματα. Αλλά η αγορά τώρα, δεν με εκπλήσσει καθόλου.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ορίστε Παιδιά, σας έχω αυτό το 😘 ( είναι ένας σύνδεσμος για να κατεβάσετε ένα PDF που Ξέρω ότι θα σας αρέσει)
https://www.jstage.jst.go.jp/article/jts/44/12/44_849/_pdf/-char/ja
Sy95Avk0uo
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Ευχαριστώ, πολύ ενδιαφέρον.
Αυτό συμβαίνει με την παρανομοποίηση και τη δαιμονοποίηση των ουσιών. Αυτό βλάπτει και σκοτώνει ανθρώπους.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Είναι ενδιαφέρον ότι οι προσμίξεις χρησιμοποιούνται για την ομαδοποίηση παρτίδων ουσιών, ακολουθούμενη από την αποκάλυψη των αλυσίδων εφοδιασμού. Ένα άλλο επιχείρημα για τους κατασκευαστές είναι η δημιουργία ενός καθαρού προϊόντος. Αν όχι για να φροντίσουν για την υγεία των χρηστών (η οποία κατά τη γνώμη μου πρέπει να βρίσκεται στην κορυφή της λίστας), τότε για να διαφυλάξουν τη δική τους ψυχική ηρεμία. Ένα καθαρό προϊόν είναι πιο δύσκολο να οργανωθεί με τη χρήση χημικής εγκληματολογίας, και επομένως να εντοπιστεί.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Είναι πολύ πέρα από τις δυνατότητές μου να προσπαθήσω καν να μαντέψω. Ξέρω ότι η ακετόνη μου κιτρινίζει ως αντίδραση στο νερό, αλλά είναι επίσης κίτρινη αφού καθαρίσω πρακτικά οποιαδήποτε ουσία με αυτήν. Αν τη χρησιμοποιήσεις ως διαλύτη σε μια αποπρωτονίωση ( την έκανες βασική) θα μπορούσε να δημιουργήσει ισοφόρον, το οποίο είναι ένα κίτρινο υγρό
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Πλένοντας αυτό το άλφα-pvp, το κίτρινο ξεθώριαζε με κάθε πλύση. Οπότε υποθέτω ότι καθάρισε κάτι.
Πήγαινε να το κάνεις με οποιαδήποτε ουσία, καθαρίζεις; Ακόμα κι αν είναι σχεδόν καθαρό;
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Κατά τη γνώμη μου, είναι περισσότερο από πιθανό η μόλυνση της πιρολοδίνης λόγω της έλλειψης πλύσης μετά την εμψύχωση και του μη καθαρισμού των τελικών κρυστάλλων με κρύα ακετόνη λόγω της απώλειας της απόδοσης
 
Top