Question Δεν λειτουργεί ο ιστότοπος του clearnet;

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Προσπάθησα να μεταβώ στον ιστότοπο clearnet και λαμβάνω ένα σφάλμα, this site is returning an error or unavailable.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
42
Reaction score
29
Points
18
Προφανώς αυτό συμβαίνει. Είμαι σίγουρος ότι οι διαχειριστές θα το διορθώσουν όταν θα είναι online.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Πιθανότατα πρόκειται για πρόβλημα του προγράμματος περιήγησης, η εναλλαγή σε διαφορετικό πρόγραμμα περιήγησης θα ήταν ελαφρώς καλύτερη.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Όχι Δοκίμασα το κανονικό μου πρόγραμμα περιήγησης, τον firefox και το duckduckgo, το ίδιο σφάλμα
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Προσπαθήστε να χρησιμοποιείτε πάντα τον τομέα του κρεμμυδιού.
Θα διορθώσουμε το domain του clearnet τώρα. το θέμα είναι ότι είναι απλά μια πύλη που μεταδίδει την ιστοσελίδα μας στο clearnet από το δίκτυο tor, μερικές φορές μπορεί να μην λειτουργεί.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Φαίνεται ότι είναι και πάλι έτοιμο! Ναι, χρησιμοποιώ κυρίως το κρεμμύδι. Μου αρέσει να βλέπω αν έχω ειδοποιήσεις στο σύνδεσμο clearnet.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
42
Reaction score
29
Points
18
@HEISENBERG FYI ο σύνδεσμος διαφήμισης προς το κατάστημα Biohackers στην κεντρική σελίδα(link url) χρησιμοποιεί το clearnet gw για ανακατεύθυνση και δεν λειτουργεί όταν το clearnet gw είναι εκτός λειτουργίας. Ακόμα και όταν η πρόσβαση στον ιστότοπο γίνεται μέσω tor.
 
Top