Jwh-018 και ADB-Pinaca

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Γνωρίζει κανείς τη δοσολογία για τα Jwh-018 & ADB-Pinaca; Η δόση θα είναι ενδιαφέρουσα. Το έχω εδώ...
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Γιατί δεν ρωτάτε από την πηγή;
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Γεια σας! Εδώ είναι μερικές δοσολογίες για το κάπνισμα JWH-018:
Φως 1 - 2 mg
Μέτρια 2 - 3 mg
Ισχυρό 3-4 mg
Βαριά 4+ mg

Όσον αφορά το ADB-Pinaca, οι ακριβείς δοσολογίες γι' αυτό δεν μου έχουν έρθει ακόμα στην αντίληψη. Ωστόσο, δεδομένης της δραστικότητάς του, θα συνιστούσα να είναι χαμηλότερες από ό,τι για το JWH-018.

Δεν μπορώ παρά να σημειώσω ότι η δηλητηρίαση με αυτές τις ουσίες ενέχει κινδύνους ψυχωτικών αντιδράσεων και θανατηφόρων επιπλοκών. Να είστε προσεκτικοί, να προσέχετε τον εαυτό σας.
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
κύριε συγγνώμη που κάνω τόσες πολλές ερωτήσεις, είναι το ADSB-FUB-187 καλύτερο από το 5f-adb ή άλλα;
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Δεν φαίνεται να έχετε αυτό που αναζητώ. Βρήκα κάποιο χαρτί k2.
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
Φτιάχνοντας το μπαχαρικό: Βάση βοτάνων - κολιτσόχορτο Τοποθετήστε 10 g κολιτσόχορτου σε μια εμαγιέ κατσαρόλα Θερμάνετε 50 ml διαλύτη σε ένα ανθεκτικό στη θερμότητα γυάλινο ποτήρι στους 30 βαθμούς Κελσίου Διαλύστε 2-2,5 g λαδιού σε ζεστό διαλύτη (jwh) Ρίξτε το διαλύτη στη βάση βοτάνων, ανακατέψτε καλά Τοποθετήστε το χόρτο για να στεγνώσει σε μια ΜΗ ΑΣΒΕΣΤΗ επιφάνεια, όπως λαδόκολλα ή μια σακούλα σκουπιδιών Το χόρτο έχει στεγνώσει - το μπαχαρικό σας είναι έτοιμο.
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
κύριε συγγνώμη που κάνω τόσες πολλές ερωτήσεις, είναι το ADSB-FUB-187 καλύτερο από το 5f-adb ή άλλα;
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Δεν υπάρχουν προβλήματα. Αλλά δεν είμαι ο κατάλληλος άνθρωπος για να ρωτήσω γι' αυτό. Κατά τη γνώμη μου, όλες οι ουσίες αυτής της ομάδας δεν αξίζει να χρησιμοποιούνται. Και τι σημαίνει καλύτερα;
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Ω συγγνώμη κύριε ρώτησα λάθος εννοώ ποιο είναι ισχυρότερο για το μπαχαρικό μου jwh-018 ή ADSB-FUB-187
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Εάν αξιολογήσουμε τη συγγένεια πρόσδεσης και την EC50 αυτών των δύο ουσιών σε σχέση με τους υποδοχείς CB1, τότε το JWH018 είναι πολύ πιο αποτελεσματικό και ισχυρότερο από το ADSB-FUB-187. Επιπλέον, το JWH018 έχει δραστικότητα στον υποδοχέα CB2.
 

helboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
ποιος είναι ο ακριβής διαλύτης που πρέπει να χρησιμοποιηθεί και το τέλειο βάρος του jhw; ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Νομίζω ότι πρόκειται για 15 g jwh-018 για 50 ml IPA,
 
Top