• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Cocaine Buy Κοκαΐνη

aralxd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας,

Θα δοκιμάσω την τύχη μου εδώ, έχω μετακομίσει στην άλλη άκρη της χώρας, οπότε ο τύπος μου που έπαιρνα τακτικά από αυτόν έχει φύγει.

Έχω σχεδόν παραγγείλει από τη σκοτεινή αγορά μέσω του ARES, αλλά εξακολουθώ να ανησυχώ αρκετά για την παράδοση με το ταχυδρομείο, οπότε θα δοκιμάσω εδώ.
Έχει κανείς κανέναν στη Μοραβία; Αν ναι, μπορούμε να μιλήσουμε σε ιδιωτικό μήνυμα, ευχαριστώ.

Εναλλακτικά, έχει κανείς εμπειρία με την παραγγελία μέσω αγορών όπως ARES, Nemesis αν χρειαστεί να ακολουθήσω αυτή τη διαδρομή;

Ευχαριστώ
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
12
Points
3
Γεια σας Έχω αρκετή εμπειρία με την αγορά στο darknet. Το κάνω κατά καιρούς από το 2012 / 2013 (όταν το silkroad ήταν ακόμα καυτό.)
Ποσοστό επιτυχίας περίπου 90%.
Προς το παρόν μπορώ να συστήσω την αγορά της Bohemia. Έχουν μια αξιοπρεπή επιστροφή χρημάτων αν τα εμπορεύματα δεν φτάσουν.
Αλλά κυρίως θέλετε να επιλέξετε έναν καλό έμπορο που έχει εμπειρία με τη ναυτιλία. Μην κοιτάτε μόνο την τιμή....
Ο καλύτερος είναι εθνικός αλλά είναι αρκετά δύσκολο να βρεις κάποιον στη χώρα μας. Περιστασιακά εμφανίζεται κάποιος αλλά συνήθως είναι για λίγο.
 

B33K33P3R

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ποια θα ήταν τα συμπεράσματα; Ενημερώστε με στις ειδήσεις αν είναι ενημερωμένες. Η κοκαΐνη που μπορώ να προσφέρω είναι η καλύτερη που μπορείτε να πάρετε στην Τσεχική Δημοκρατία, η ποιότητα αυτού που φτάνει στην ΕΕ. Δυνατότητα διευθέτησης DD στη Μοραβία.
 
Top