Question Διαρροή ταχυδρομικών δεμάτων (Τουρκία )

bahman

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας, μου έστειλαν ένα δωρεάν δείγμα. Αλλά πιθανότατα η Αστυνομία έχει ανακαλύψει Θέλω να ξέρω αν η αστυνομία έρθει στη διεύθυνσή μου, ποια είναι η καλύτερη απάντηση που πρέπει να τους δώσω Αν κάποιος έχει εμπειρία, παρακαλώ συμβουλέψτε με.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Διαγράψτε όλες τις πληροφορίες σχετικά με πράγματα ή κρυπτογραφημένα
Βασικά καταστρέψτε όλα τα αποδεικτικά στοιχεία σχετικά με την υπόθεση
Πως μπορείτε να πιάσετε το δέμα σας;
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Τα φάρμακα στην Τουρκία απλά δεν αξίζουν κατά τη γνώμη μου. Ένας καλός μου φίλος έφαγε 9 χρόνια φυλακή (αυστηρό καθεστώς) για fken 80 γραμμάρια χόρτο... Εν πάση περιπτώσει διαγράψτε τα πάντα μην πείτε ούτε μια φράση και πάρτε δικηγόρο αν έρθουν.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Όπου evedence που είναι παραγγελία δέματος σε διεύθυνση, βασικά ο καθένας μπορεί να παραγγείλει κάτι σε κάποια διεύθυνση, ίσως ther απλά λάθος βάλει ότι το όνομα διεύθυνση στο πακέτο ποιος ξέρει κ.λπ,
Ο δικηγόρος πάντα
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Ποτέ μην παραδέχεστε τίποτα και να αρνείστε τα πάντα, κανείς δεν μπορεί να αποδείξει ότι το παραγγείλατε μέχρι να έχουν καθαρές αποδείξεις ότι έχετε έρθει σε επαφή με οποιοδήποτε είδος ναρκωτικών, αν νομίζετε ότι σας έχουν καταλάβει, μην έχετε ποτέ τίποτα στην κατοχή σας, μην παραγγέλνετε πια πράγματα στη διεύθυνση που ζείτε, χρησιμοποιήστε ψεύτικο όνομα. Συνολικά, μην χρησιμοποιήσετε ποτέ ξανά τα πραγματικά σας στοιχεία και μην έχετε ποτέ ουσίες σε ποσότητα που δεν μπορείτε να ξεφορτωθείτε γρήγορα. Θα σας συμβουλέψω να μην κουβαλάτε ποτέ μαζί σας ναρκωτικά και να μην περπατάτε ποτέ έξω με τίποτα πάνω σας. Γνωρίζετε ήδη όλα αυτά είναι κοινή λογική, αλλά αν πραγματικά ασχολούνται με αυτή την υπόθεση που παραγγέλνετε πράγματα, θα είναι 24 ώρες το 24ωρο, οπότε κάθε μικρό λάθος που κάνετε με το να έχετε πράγματα πάνω σας, μπορεί να είναι η υπόθεση πιο κοντά. Αλλά το πιο πιθανό είναι ότι δεν θα μπουν τόσο βαθιά στο θέμα επειδή δεν ήταν μεγάλη ποσότητα, το μόνο που θα κάνουν είναι να ανοίξουν τα μάτια τους και να περιμένουν περισσότερα, και να έρθουν παραγγελίες με μεγαλύτερη ποσότητα. Εν κατακλείδι ποτέ μην χρησιμοποιείτε το πραγματικό σας όνομα, τη διεύθυνση κατοικίας σας και γενικά όπως είπα τα πραγματικά σας στοιχεία. Μείνετε ασφαλείς
 
Top