Lisdexamfetamine

amyexplores

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Γεια σας! Θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει τρόπος να φτιάξω τη δική μου λισδεξαμφεταμίνη, πρέπει να την παίρνω κάθε μέρα και οι τιμές είναι γελοίες και μερικές φορές το προϊόν δεν είναι καν διαθέσιμο... Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει σε αυτό;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Η λισδεξαμφεταμίνη στο σώμα μεταβολίζεται σε αμφεταμίνη. Είναι πιο εύκολο για εσάς να συνθέσετε αμέσως αμφεταμίνη και να τη χρησιμοποιήσετε για ιατρικούς σκοπούς.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Αναφέρεστε στο lisdexamphetaminedimesylate, Elvanse. Πρόκειται απλώς για D-αμφεταμίνη αλατισμένη με μεσυλικό και συνδυασμένη με ένα αμινοξύ για την παράταση της απελευθέρωσης. lisDEXAMPHETAMINEdimesylate. Ό,τι υπάρχει σε αυτό το όνομα του μορίου χωρίς κεφαλαία γράμματα διασπάται από ένζυμα στην κυκλοφορία του αίματος και μένει το καθαρό ναρκωτικό φάρμακο, η δεξτροαμφεταμίνη.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Yeah man!!! Είμαι στην ίδια μαλακία.είναι απλά γαμημένο crimminal τι σας αφήνουν να πληρώσετε για αυτό το shit.im από nl και πληρώνουν ένα shitload των χρημάτων για την ασφάλειά μου και τα χάπια Elevance που χρειάζομαι δεν παίρνουν payed.onley μέρος από κάποια pay back εταιρεία, αλλά και πάλι κοστίζουν μια περιουσία.just για μια xtra ομάδα αμινών στο dex.
I cant aforde φαρμακευτική αγωγή μου έτσι και είμαι αναγκασμένος να γίνω δημιουργικός.αυτό είναι το μεγαλύτερο μέρος του λόγου για να αρχίσω να το κάνω μόνος μου.και ofcource το χόμπι σε αυτό .αλλά ναι ,είναι αφύσικο αυτό που χρεώνουν για μια dexamphetamine με μια καθυστέρηση uptake.τι περιμένουν οι άνθρωποι να κάνουν μετά από να πάρει λογαριασμούς όπως αυτό και κάποια reacherge? Θα πρέπει να είσαι ηλίθιος για να μην προσπαθήσεις τουλάχιστον να σωθείς από τη φτώχεια👍είναι καθαρά μαφιόζικη πρακτική αυτό που κάνουν και μάλιστα σε νόμιμο έδαφος.ποιος είναι ο εγκληματίας σε αυτό.είμαι μαζί σου σε όλη τη διαδρομή.γαμώτο νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος εδώ μέσα με ένα τόσο μεγάλο πρόβλημα όσο αυτό
 
Top