Livin, με το βαρύ βάρος του μυστικού.

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
52
Reaction score
50
Points
18
Υπήρχε ένα μικρό σχόλιο στο άλλο τμήμα, αλλά είναι offtop και αποφάσισα να το οργανώσω και να το φροντίσω.

Έτσι, πώς να ενεργείτε σε κανονικό live, πώς να εξασφαλίσετε την ασφάλεια σας εκτός σύνδεσης, για αυτό σε κομμάτια μαζί μου.


Νομίζω ότι όλοι μας έχουμε 1-2 φίλους που γνωρίζουν οτιδήποτε για τις παράνομες δραστηριότητες μας κλπ.
Καλύτερα να τους δείξετε ότι έχετε τελειώσει με αυτό, και είστε έξω, αμέσως!.
Στη δική μου κοσμοθεωρία υπάρχει ιεραρχία εμπιστοσύνης στη ζωή σου:

4. τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, οι διαδικτυακοί φίλοι, οι νυχτερινοί φίλοι κ.λπ.

-Κάθε τυχαίος άνθρωπος, νομίζω ότι δεν υπάρχει κάτι για να μιλήσουμε.

3.Φίλοι.
-Προτιμώ να φτιάχνω γύρω τους έναν συνθετικό κόσμο με ψεύτικες σκέψεις για μένα.
-Η φιλία είναι αυτό που καταστρέφει με το φθόνο.

2.Στενός κύκλος συγγενών, φίλη.
-Καλύτερες προοπτικές γι' αυτό. Γνωρίζω καλά παραδείγματα σχέσεων
όπου η κοπέλα υπερασπίζεται τον άντρα της και του συγχωρεί τα πάντα, αλλά...
είναι τόσο σπάνια όσο τα διαμάντια.
-Η γνώμη μου --- Μην εμπιστεύεστε το

1. Οικογένεια

-Εξαρτάται από τον χαρακτήρα και την ηθική τους, αλλά το πιο πολύ
προτιμώ να εμπιστεύομαι την οικογένειά μου.
-Αλλά ποτέ δεν είπα και δεν θα μιλήσω ποτέ για τυχόν εγκλήματα και παράνομες δραστηριότητες,
αν δεν πρόκειται για εμπιστοσύνη, οι γονείς σας μπορούν να ξεγελαστούν από οποιονδήποτε μεσαίας ειδίκευσης
...ότι τα λόγια της αλήθειας τους είναι για την καλύτερη ζωή σας.
Η γνώμη μου --- Μην εμπιστεύεστε τα μυστικά

Κρατήστε όλες τις πληροφορίες εμπιστοσύνης στον εγκέφαλό σας και μην τις μοιράζεστε ποτέ. Ακόμα και αν νομίζετε ότι είναι εύκολο και δεν θα το κάνετε ποτέ, ΟΧΙ.
Για να είστε σίγουροι ότι δεν θα κάνετε ποτέ λάθος, επαναλαμβάνετε κάθε φορά αυτή την ιερή κατάσταση στο κεφάλι σας. Η ελευθερία είναι ανεκτίμητη.;)
TIHOmrK8wU


Αυτό ήταν το 1ο μέρος. Ενημερώστε με αν ήταν χρήσιμο ή ενδιαφέρον.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Μην εμπιστεύεστε κανέναν. Οι καλύτεροι φίλοι σας μπορεί να γίνουν οι χειρότεροι εχθροί σας αν τους πείτε ότι βγάζετε καλά χρήματα.
Έχω δει τόσους πολλούς ανθρώπους να μπαίνουν πίσω από τα κάγκελα εξαιτίας της πρώην γκόμενάς τους. Διακινούν ναρκωτικά, βρίσκουν μια γκόμενα, χωρίζουν και αυτή πάει και το λέει στους μπάτσους. και μετά σε συλλαμβάνουν.
 
Top