Τοποθεσία που ήταν διασκεδαστική, αλλά δεν θα την ξανακάνετε.

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Το πιο αυθόρμητο μέρος στο οποίο έχω πέσει ποτέ κάτω είναι ένα νεκροταφείο. Ήταν σίγουρα διασκεδαστικό και άξιζε τον κόπο εκείνη τη στιγμή, αλλά το ότι παραλίγο να με πιάσει ν η μυρωδιά του φρέσκου χώματος παντού με έκανε να ξανασκεφτώ το ενδεχόμενο να το βγάλω από τη λίστα με τα bucket list μου με τη νέα μου αρραβωνιαστικιά. Θέλω να πω, αν θέλει και δεν δέχεται το όχι για απάντηση, τότε ξέρετε το ρητό "ευτυχισμένη γυναίκα, ευτυχισμένη ζωή".

Πείτε μου μερικούς από τους πιο τρελούς σας τύπους.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Σίγουρα ένα δάσος. Τα κουνούπια και άλλα έντομα φάνηκε να θέλουν να συμμετέχουν 😄😅
 

MikeLaust

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 26, 2023
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Η πανεπιστημιούπολη των κοριτσιών μου τα μεσάνυχτα, έξω, πιθανόν να είχα τόσο πολύ crank στο αίμα μου που τα mossquito's θα είχαν ξεχειλίσει αν έπαιρναν μια γουλιά.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Θέατρο πορνό στη μεθαμφεταμίνη

Ήταν απαίσιο αλλά ενδιαφέρον
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
wtf... υπάρχουν θέατρα πορνό; o_o
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Άργησα να απαντήσω αλλά ναι 😂 είναι τόσο άγριο όσο μπορείς να φανταστείς και ναι ο χώρος των στρέιτ ήταν πιο άδειος από τα αρχίδια των γκέι στο άλλο θέατρο
 

Klaplong

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Στη μέση ενός μεγάλου γηπέδου πατινάζ στον πάγο στη NL ( Ναι είναι μεγάλο εδώ πέρα ) αλλά αυτό ήταν με την πρώην φίλη μου αλλά με τη γυναίκα μου ( ναι ναι ναι ήδη πάνω από 20 χρόνια γάμου ) Μπροστά σε μια μεγάλη βεράντα γεμάτη από ανθρώπους απολαμβάνουν το γεύμα τους και εμείς κυλάμε σε σιωπηλή αυτό είναι που νομίζουμε o_O
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
σε μια χριστιανική εκκλησία με MDMA, 10/10 θα το ξανακάνω.
 
Top