• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Ψάχνετε για έναν πωλητή MDMA ή LSD στην Αμερική

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Ψάχνω για έναν πωλητή MDMA ή LSD που μπορεί να στείλει στην Αμερική Ψάχνω μόνο για ένα μικρό ποσό αξίας 50$
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Δεν υπάρχει καμία στην αγορά εδώ, ε; Φαίνεται ότι ακόμα και αν δεν υπήρχε πωλητής στις ΗΠΑ, κάποιος θα σας έστελνε τα προϊόντα.
 

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Οι περισσότεροι πωλητές βρίσκονται στην Ευρώπη ή πωλούν μόνο ή κυρίως σε αυτήν, οπότε είναι κάπως δύσκολο, ειδικά επειδή προσπαθώ να δοκιμάσω μόνο ένα μικρό χρηματικό ποσό (50$) για να ελέγξω αν είναι αληθινό 😭
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Έχω ακούσει ότι αυτό συμβαίνει. Υπάρχει πιθανώς μια καλή επιχειρηματική ευκαιρία για κάποιον που μπορεί να φέρει ποιοτικό MDMA στις πολιτείες και να το μεταπωλήσει. Θα ήθελα να μάθω αν βρείτε κάποιον που έχει ένα ποιοτικό προϊόν. Το LSD δεν είναι πραγματικά το θέμα μου.
 

anonymous 777

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 28, 2024
Messages
3
Reaction score
10
Points
3
Ο Thuggaking54XX έχει μεγάλο lsd και το φτηνό του και είναι ήδη εδώ στην Αμερική. Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα σε οποιονδήποτε στις ΗΠΑ. Στείλτε του ένα μήνυμα
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Θέλεις να δοκιμάσεις ένα candy flip; Θα πρέπει να ξεκινήσεις με το LSD όμως,
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Έχω αρκετό από το mdma του Thuggaking54xx 's. Είναι ένα καλό προϊόν σε δίκαιη τιμή. Τα 100mg είναι μια δόση για τους περισσότερους ανθρώπους. Τα 250mg είναι μια ισχυρή δόση. Πιθανώς είναι λίγο πολύ για τους περισσότερους ανθρώπους
E4dHBly1Np
 

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας Είμαι νέος σε αυτόν τον ιστότοπο αλλά όχι στις αγορές και τώρα στις παστελίνες. Χρειάζομαι βοήθεια για την πλοήγηση και την εύρεση των πωλητών. Ψάχνω για FXE αλλά ασχολούμαι και με πολλές ουσίες.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Γεια σας, μπορούμε να παρέχουμε πρόδρομες ουσίες ορισμένων προϊόντων, όχι συνθετικά προϊόντα. Εάν ενδιαφέρεστε, στείλτε μου ένα PM.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ο Jessejames είναι ένας νόμιμος πωλητής MDMA με έδρα τις ΗΠΑ. Πάρτε κανονικές δόσεις Shulgin από το υλικό του 120 - 160 mg.
 
Top