Question Looking for a vendor αναζητώντας έναν αξιόπιστο προμηθευτή κρυσταλλικής μεθαμφεταμίνης για τη νότια Αφρική

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, είμαι στο φόρουμ για ίσως σχεδόν ένα μήνα και έχω μάθει πολλά πράγματα, αλλά προς το παρόν ψάχνω για έναν αξιόπιστο πωλητή κρυσταλλικής μεθαμφεταμίνης που δεν είναι πολύ ακριβός, είμαι από τη Νότια Αφρική, οπότε η ανταλλαγή χρημάτων από εδώ σε δολάρια είναι αρκετά ακριβή, εδώ θα πλήρωνα περίπου R400/20USD για ένα γραμμάριο κρυστάλλου, αλλά οι τιμές του κρυστάλλου ξεπερνούν τα 120 δολάρια το γραμμάριο αυτά που έχω βρει, αν κάποιος γνωρίζει έναν πωλητή ή είναι ένας pls απαντήστε. Απλά ψάχνω για έναν αξιόπιστο πωλητή που να πουλάει κρύσταλλο σε λογική τιμή και αν βρείτε έναν πωλητή από τη Νότια Αφρική αυτό θα ήταν ακόμα καλύτερο. Σας ευχαριστώ όλους.
 

Kingsbarron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 12, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Αυτό είναι κάπως ακριβό για ένα γραμμάριο, φίλε μου, εδώ είναι 20 δολάρια για ένα γραμμάριο και είναι ποιότητας γυαλιού.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Είμαι επίσης από τη Νότια Αφρική,κάπου στο βόρειο ακρωτήριο

Μπορώ να σου φέρω TIK (κρυσταλλική μεθαμφεταμίνη)
Τιμές απευθείας από το νιγηριανό καρτέλ.
R150 / $8 ανά γραμμάριο + η αμοιβή μου
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Yo thanks man, αυτό δεν είναι καθόλου άσχημο, η καλύτερη τιμή που έχω βρει μέχρι στιγμής, το cape είναι καλό με το tik που ξέρω. είναι R150 για ένα γραμμάριο και πόσο θα ήταν η παράδοση για το durban ή ξέρεις ur ανθρώπους που πουλάνε εδώ;
 
View previous replies…

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Ναι r150 για 1 γραμμάριο.Μπορείτε να μάθετε πόσο courier θα είναι από το Kimberley, Northern cape στο Durban από u ενημερώστε με.
Το CAT ξεκινάει από R50 σε αυτή την πλευρά.
Το Mandrax ξεκινάει από 40 ρουπίες το πλήρες χάπι/ταμπλέτα.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Το καλύτερό σας θα ήταν να πάτε εκεί όπου οι Νιγηριανοί έχουν καταστήματα στο Ντέρμπαν και να ζητήσετε μερικά κρύσταλλα
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ναι βλέπω είμαι γύρω από το hillcrest οπότε σχεδόν στο durban, μερικές φορές καπνίζω mandrax àswell και thata q καλή τιμή, πόσο θα είναι η παράδοση από εσάς εδώ στο hillcrest
 
Top