• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Methamphetamine Ψάχνετε για προμηθευτή χύμα μεθαμφεταμίνης

Methamphetamine

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Θα ήθελα να είναι ΗΠΑ-ΗΠΑ, αλλά είμαι ανοιχτός σε εισαγωγές. Έχω αγοράσει 4 λίβρες για $6k και ελπίζω για κάτι σε αυτό το εύρος. Είμαι πρόθυμος να λυγίσω σε αυτό, αν όλα τα άλλα το κάνουν να αξίζει τον κόπο. Ψάχνω για κάποιον που είναι αξιόπιστος, έχει καλό προϊόν, επικοινωνία και μπορεί να βγάλει ένα πακέτο σε λιγότερο από μια εβδομάδα. Lmk αν αυτό είναι εσείς
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Εννοείτε D-meth ή ρακεμική 6k$;
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Στις ΗΠΑ θα είναι ρακεμική
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
126
Points
28
Deals
6
Έχω 300 κιλά στο χέρι στην Καλιφόρνια είχα προβλήματα με το σύστημα αποστολής αλλά τώρα έχει διορθωθεί αφήστε μου ένα μήνυμα μια διεύθυνση για να σας στείλω το αμαρτωλό μου προϊόν δέσμευση
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Deal πώς μπορώ να στείλω τη διεύθυνσή μου is pgp ok or another
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Μπορώ να βοηθήσω με ρακεμική στις ΗΠΑ. η τιμή μου είναι λίγο υψηλότερη από αυτή...
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Καμία τύχη;
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Μπορώ να βοηθήσω στην περιοχή της Νέας Ορλεάνης lmk how u want me to send info. Επίσης τιμές και πόσο καιρό κλπ.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Αυτός είμαι εγώ, κύριε. Μπορώ να σας τα στείλω από τις ΗΠΑ αλλά παίρνουμε 1850 το κομμάτι και αυτό δεν είναι το BS που κυκλοφορεί παντού αυτό είναι το πραγματικό αλλά αν κάνατε περιστασιακά θα μπορούσαμε να το κατεβάσουμε στα 6άρια. Είμαι η επιτομή της αξιοπιστίας ακόμα και όταν φαίνεται ότι κανείς άλλος δεν ενδιαφέρεται για τέτοια πράγματα. Μπορώ να κάνω ένα πακέτο πολύ πιο γρήγορα από μια εβδομάδα επίσης.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Το άλλο πράγμα που θα μπορούσα να αναφέρω είναι ότι θα ήμουν πολύ προσεκτικός να ασχοληθώ με ανθρώπους που σας δίνουν λεπτομέρειες για πράγματα που δεν θα έπρεπε, καθώς η επιβολή του νόμου τείνει να προσπαθεί να δημιουργήσει αξιοπιστία με αυτόν τον τρόπο και δεν φαίνεται να καταλαβαίνουν ότι αυτό είναι ένα ζήτημα. Βρίσκομαι και εγώ σε αυτή τη γενική περιοχή και οι μόνοι που θα έχουν 300 κιλά και θα σου πουν ότι έχουν δεν θα είναι αυτοί που θέλεις να συναντήσεις. Δεν μισώ απλά κηρύσσω ακραία προσοχή προς τη συγκεκριμένη κατεύθυνση, ακραία.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Σας βγήκε σε καλό αυτό κύριε; Δεν είχα δει ότι ήταν 6 μηνών. Σε περίπτωση που αντιμετωπίσετε οποιοδήποτε πρόβλημα να μας έχετε κατά νου. Ευχαριστώ
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Όχι κύριε, επικοινωνούσα μαζί σας για να δω αν το κυνήγι σας για 4 κιλά μεθαμφεταμίνης ήταν επιτυχές, αν όχι, σας έχω καλύψει. Τώρα ξέρετε δύο νόμιμες πηγές.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Δεν είστε πλέον στην αγορά είναι αυτός ο λόγος που δεν είχα καμία απάντηση από εσάς. Δεν είναι αυτό η καταμέτρηση της παγίδας;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Είμαι ακόμα εδώ και μπορώ να στείλω ένα πακέτο στο ταχυδρομείο σε 24 ώρες ή myh λιγότερο, οπότε ίσως θα έπρεπε να μας δώσετε μια ευκαιρία;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Είσαι ακόμα μαζί μας atrapula;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ξέρετε ότι ποτέ δεν βλάπτει να έχετε ένα εφεδρικό αντίγραφο;
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
είμαστε σε θέση να στείλουμε οποιαδήποτε ποσότητα από εμάς στείλτε μου pm αν ενδιαφέρεστε σοβαρά
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Τελευταία θεώρηση 13 Μαΐου. Μου αρέσει ένα καλό μυστήριο 🤷 ας κάνουμε μια δημοσκόπηση, έκανε:
1. Τον κορόιδεψε κάποιος από τους 5 αλήτες εκεί πάνω που προσπαθούσαν να τον δελεάσουν στο telegram/wikr/ email
2. Το πήρε από έναν από τους πραγματικά ελεγμένους εμπόρους ναρκωτικών σε αυτό το site (έχω επιβεβαιώσει προσωπικά 2 από αυτούς)
3. Ήταν κάποιος πιτσιρικάς που είχε υγρό όνειρο με την επιστροφή φόρου της κοπέλας του και αυτός απλά έψαχνε για βιτρίνα
4. Η μαμά του είδε το Tor στον υπολογιστή της και σταμάτησε να τον αφήνει να το χρησιμοποιεί.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Νομίζω ότι δεν είναι τίποτα από τα παραπάνω νομίζω ότι πιάστηκε στα πράσα. Υπάρχει ένα παρόμοιο όνομα στην ηλεκτρονική αμερικανική ομάδα δίωξης ναρκωτικών για τα βορειοδυτικά. Θα ήθελα πολύ να ξέρω σίγουρα όμως γιατί νομίζω ότι αναγνωρίζω μερικά ονόματα εκεί.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Παρόμοια με την καταμέτρηση trapula? Αν αυτό είναι αλήθεια, θα υποπτευόμουν ότι τον/την δελέασαν σε μια από αυτές τις υπηρεσίες μηνυμάτων οι αστυνομικοί που παριστάνουν τους εμπόρους ναρκωτικών. Ανησυχούσα γι' αυτό με το Lab Express. Εκείνα τα 8 μπαλάκια κοκαΐνης των 100 δολαρίων έπρεπε να είναι παγίδα, αλλά καθάρισα το σπίτι μου, βρήκα ένα καλό γραμματοκιβώτιο κοντά και δάγκωσα τη σφαίρα. RIP lab express. Η κοκαΐνη σας μύριζε σαν πιτσαρία, αλλά ήταν μια φοβερή συμφωνία.
 
Top