Looking for a vendor ΨΆΧΝΕΙ ΓΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΉ ΧΎΜΑ ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΊΑ (ΜΕΓΆΛΑ ΧΡΉΜΑΤΑ)

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Γεια σε όλους, αντιμετωπίζουμε επί του παρόντος κάποια προβλήματα με τον τρέχοντα προμηθευτή μας, κυρίως όσον αφορά την ποιότητα των προϊόντων και τις ποσότητες που έρχονται σήμερα από τις πόρτες μας. Πιστεύουμε ότι ο οργανισμός μας είναι προς το παρόν πολύ μεγάλος για να αντιμετωπίσει τα τρέχοντα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε. Λόγω αυτού του λόγου αναζητούμε επί του παρόντος πιθανούς νέους προμηθευτές που επιθυμούν να οικοδομήσουν μια μακροπρόθεσμη επιχειρηματική σχέση μαζί μας.

Αυτή τη στιγμή αναζητούμε: - έναν προμηθευτή που να μπορεί να συνεργαστεί με την εταιρεία μας, ο οποίος να είναι σε θέση να αναλάβει την ευθύνη για την παροχή υπηρεσιών που θα μας προσφέρει:

- Κοκαΐνη
- Μεθαμφεταμίνη
- MDMA
- Κεταμίνη

Είμαστε μία από τις πιο εμπλεκόμενες, διαβόητες και μεγαλύτερες οργανώσεις στην Αυστραλία με μεγάλη επιρροή στο εμπόριο ναρκωτικών εδώ.
Έχουμε μεγάλο έλεγχο στην πώληση, διανομή και διακίνηση οτιδήποτε σε μεγάλες ποσότητες στο εσωτερικό της χώρας. Έχουμε επίσης τον έλεγχο και τις συμμαχίες με πολλές άλλες οικογένειες και οργανώσεις του εγκλήματος στην Αυστραλία, συμπεριλαμβανομένων επίσης αρκετών από τους μεγαλύτερους διαδικτυακούς πωλητές του darknet της Αυστραλίας.

Μπορούμε να μιλάμε όλη μέρα για το πόση δύναμη και έλεγχο έχουμε εδώ στην Αυστραλία, ή θα μπορούσαμε επίσης να μιλήσουμε για τον αμέτρητο αριθμό πόρων και διασυνδέσεων που διαθέτουμε, αλλά δεν είμαστε εδώ γι' αυτό. Είμαστε εδώ για να σας προσφέρουμε την ευκαιρία να κερδίσετε εκατομμύρια δολάρια μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα.
Το εξαιρετικά εξελιγμένο και μεγάλο δίκτυο και η οργάνωσή μας + μια συνεπής αγωγός μεγάλων αποστολών προϊόντων υψηλής ποιότητας = εκατομμύρια και εκατομμύρια δολάρια εύκολα. Με αυτή την ευκαιρία υπάρχει ένα αφάνταστο ποσό χρημάτων που μπορεί να κερδηθεί, όσοι είναι έξυπνοι θα μπορέσουν να το δουν αυτό, όσοι είναι απλοϊκοί δεν θα μπορέσουν.

Ψάχνουμε για ομοϊδεάτες που μοιράζονται το ίδιο μακροπρόθεσμο όραμα με εμάς και είναι σε θέση να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις μας.
Δεν ψάχνουμε για εφάπαξ συμφωνίες, χρειαζόμαστε έναν προμηθευτή που είναι πρόθυμος να συνεργαστεί και να συμβιβαστεί μαζί μας μακροπρόθεσμα.
Πιστεύουμε ότι περισσότερα χρήματα μπορούν να κερδηθούν μακροπρόθεσμα, γι' αυτό θέλουμε να οικοδομήσουμε μια μακροχρόνια αδελφοσύνη και συνεργασία.
Επίσης, δεν ψάχνουμε για άτομα που δεν έχουν καμία εμπειρία με τη μεταφορά στην Αυστραλία ή απλά θέλουν να πειραματιστούν με τις μικρές μεθόδους αποστολής τους. Αυτή είναι μια ευκαιρία για όσους έχουν εμπειρία, όχι για όσους μόλις ξεκινούν.

Η οργάνωσή μας είναι πολύ παλιάς σχολής, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είμαστε ηλίθιοι. Οι απατεώνες, οι χρονοβόροι και οι άνθρωποι που δεν είναι ικανοί για αυτόν τον ρόλο, παρακαλούμε να αποφεύγουν να επικοινωνούν μαζί μας.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Χαιρετισμούς! Παρέχουμε πρόδρομες ουσίες, όχι συνθετικά προϊόντα. Εάν έχετε οποιεσδήποτε ανάγκες, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου. Πουλάμε κυρίως προϊόντα (BDO, μπάλες ιωδίου, υποοξύ...) στην Αυστραλία.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Γεια σου φίλε,
Σας ευχαριστούμε για την απάντησή σας, ωστόσο επί του παρόντος εξετάζουμε μόνο την προμήθεια τελικών προϊόντων. Εάν αυτό αλλάξει, θα είστε ο πρώτος άνθρωπος με τον οποίο θα επικοινωνήσουμε.

Στην υγειά μας.
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
45
Reaction score
118
Points
33
Deals
126
Μπορούμε να σας προμηθεύσουμε με νομικό ανάλογο κεταμίνης σε οποιεσδήποτε ποσότητες με εγγυημένη παράδοση. Μόνο Escrow
 

darkleo

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Ασφαλής μαζική αποστολή στην AUS,
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Είμαι προμηθευτής πρόδρομων ουσιών από την Κίνα και ανυπομονώ να συνεργαστώ μαζί σας στο μέλλον.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Μπορώ να σας βοηθήσω
με το Κ και ίσως με το κοκ, αλλά η μεθαμφεταμίνη που έχουν οι τελωνειακοί σας το έχουν κάνει εξαιρετικά δύσκολο. Υπάρχει μια μέθοδος για την ασφαλή αποστολή σε εσάς, αλλά είναι ακριβή και δεν ξέρω αν θα μπορούσαμε να το κάνουμε στην κλίμακα για την οποία μιλάτε. Θα χρειαζόταν αρκετό κεφάλαιο ακόμα και για να το επιχειρήσουμε. Έχετε χρήσιμους αγωγούς προς εσάς προς το παρόν; Αν ναι, μπορώ να σας στείλω ό,τι Προυστ θέλετε στο δρόμο προς εσάς.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Γεια σου αδελφέ, ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.
 

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Deals
1
O Επικοινωνήστε μαζί μου ιδιαιτέρως. Μπορώ να σας βοηθήσω σε αυτό
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Ψάχνετε ακόμα. Πολλοί άνθρωποι μου έστειλαν μηνύματα, αλλά μέχρι στιγμής φαίνεται ότι κανείς δεν είναι ικανός για αυτή τη δουλειά.
 

ausone02

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Μαύρος και χρυσός...
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Ανοιχτή και σε αυτό. Στείλτε μου ένα PM φίλε.

Στην υγειά μας.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Κάποιος έχει καλύψει τη θέση του προμηθευτή της Meth. Ακόμα ψάχνω για όλα τα υπόλοιπα.
 

ausone02

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Είναι καλό, αυτό που κυκλοφορεί είναι χάλια ...
Πώς μπορεί κανείς να ξεκινήσει από εσάς;

Είμαι στην περιοχή του Μπρίσμπεϊν.
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
γεια σας Αυστραλία, επικοινωνήστε μαζί μου και μπορούμε να μιλήσουμε νομίζω ότι θα μπορούσε να είναι καλό για εμάς και για εσάς επίσης. Ξέρω ότι η Αυστραλία και η Νέα Ζηλανδία είναι καλές αγορές για τον πάγο ειδικά, σωστά;
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Εάν εξακολουθείτε να ενδιαφέρεστε είμαστε σε θέση να παραδώσουμε πάγο κάθε quantitie pls στείλτε μου pm για λεπτομέρειες
 

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Deals
1
OD Υποψιάζομαι ότι είναι fizli, είχα μακρές διαπραγματεύσεις μαζί τους και κανείς πουθενά... αυταπάτες
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Μετά από μήνες και μήνες συνομιλιών με πολλούς πιθανούς προμηθευτές και κατασκευαστές, μέχρι στιγμής έχω καταφέρει να δημιουργήσω σχέση μόνο με έναν και μόνο προμηθευτή, και αυτός είναι για τη μεθαμφεταμίνη.
Παραδόξως, μετά από τόσο καιρό, ο οργανισμός μας εξακολουθεί να ψάχνει κάποιον να μας προμηθεύει απευθείας κόκα, MDMA & κεταμίνη. Είχαμε αρχικά σκεφτεί ότι με τον αριθμό των ανθρώπων που στέλνουν μηνύματα και απευθύνονται σε εμάς, ότι σίγουρα θα βρίσκαμε πολύ γρήγορα έναν κατάλληλο αντικαταστάτη για τον τρέχοντα προμηθευτή μας, ωστόσο αυτό δεν φάνηκε να συμβαίνει.

Μέχρι στιγμής, το 90% των ανθρώπων που επικοινώνησαν μαζί μας κατέληξαν να σπαταλούν τον χρόνο μας. Υπήρξαν μαλακίες προσπάθειες να προσπαθήσουν να μας εξαπατήσουν, υπήρξαν προσπάθειες να μας αναγκάσουν να χειριστούμε ΟΛΟΚΛΗΡΗ τη διαδικασία μεταφοράς από την αρχή έως το τέλος, συμπεριλαμβανομένης της χρήσης των δρομολογίων & των εσωτερικών συνεργατών μας και των μεθόδων μεταφοράς μας, και περισσότερες άλλες προσπάθειες να σπαταλήσουν απλώς το χρόνο μας και επανειλημμένες αποτυχίες να ενεργήσουν σύμφωνα με υποσχέσεις και απαιτήσεις. Άνθρωποι ισχυρίστηκαν ότι μπορούν να μας προμηθεύουν xx KGs προϊόντος μηνιαίως, αλλά αγωνίστηκαν να παράγουν ένα ή δύο KGs μέσα σε μια εβδομάδα προειδοποίησης. Άνθρωποι ισχυρίστηκαν ότι μπορούν να μεταφέρουν με επιτυχία το προϊόν στην Αυστραλία, αλλά δεν έχουν στείλει ποτέ πριν στην Αυστραλία. Άνθρωποι ισχυρίστηκαν το ένα και το άλλο, αλλά απέτυχαν να κάνουν πράξη τους ισχυρισμούς τους, και μάλιστα μερικές φορές εξαφανίστηκαν εντελώς από εμάς. Αυτή είναι μια παιδαριώδης συμπεριφορά και σίγουρα δεν είναι ο τύπος των ανθρώπων με τους οποίους θα θέλαμε να συνεργαστούμε ούτως ή άλλως.

Όπως έχω δηλώσει στην πρώτη μου δημοσίευση, πρόκειται για μια τεράστια ευκαιρία που παρουσιάζεται εδώ και συνοδεύεται από τη δυνατότητα να κερδίσετε εκατομμύρια δολάρια σε σύντομο χρονικό διάστημα. Οι δραστηριότητές μας εδώ στην Αυστραλία μας επιτρέπουν κυριολεκτικά να πουλάμε και να διανέμουμε 20-30 KG μόνο MDMA μηνιαίως, και ένα άτομο από αυτό το φόρουμ ισχυρίστηκε ότι είναι σε θέση να συμβαδίσει με αυτές τις ποσότητες, αλλά χρειάστηκαν 2 μήνες για να μας μεταφέρουν ένα KG MDMA. Πώς υποτίθεται ότι μπορεί κάποιος να δουλέψει έτσι και να βγάλει χρήματα;

Θα το πω αυτό για άλλη μια φορά, και θα είναι επίσης η τελευταία φορά που το λέω. Αυτή είναι μια ευκαιρία που αλλάζει τη ζωή για όσους είναι ΙΚΑΝΟΙ για αυτό το ρόλο, τίποτα λιγότερο. Το μόνο που χρειαζόμαστε είναι τακτικές αποστολές προϊόντων υψηλής ποιότητας, κάτι παραπάνω από αξιοπρεπή μεταφορά, αξιοπρεπή επικοινωνία και προθυμία για συνεργασία και συμβιβασμό με την οργάνωσή μας, αν καταφέρετε να τηρήσετε το δικό σας μέρος, τότε μπορώ να σας υποσχεθώ ότι θα συνεργαστούμε αρμονικά για πολύ καιρό. Εάν δεν ανταποκρίνεστε σε αυτές τις προσδοκίες ή δεν μπορείτε να τηρήσετε αυτές τις απαιτήσεις, θα σας συμβούλευα έντονα να αποφύγετε να μας στείλετε μηνύματα για να μη σπαταλήσετε το χρόνο και των δύο μας. Δεν έχουμε τόσο πολύ ελεύθερο χρόνο για να καθόμαστε εδώ και να γράφουμε μπρος-πίσω μόνο και μόνο για να μην καταλήξουμε πουθενά. Το 80% του χρόνου μπορούμε να δούμε κατευθείαν πέρα από τις μαλακίες, και αυτός είναι ένας από τους πολλούς λόγους που είμαστε ένας από τους μεγαλύτερους οργανισμούς στην Αυστραλία, οπότε μην μπαίνετε στον κόπο να σπαταλήσετε τον χρόνο μας.

Τέλος πάντων, το παραλήρημά μου τελείωσε. Ψάχνουμε ακόμα για μια σταθερή προμήθεια κόκας, MDMA και κεταμίνης. Μπορεί επίσης να είμαστε ανοιχτοί και σε άλλα προϊόντα.
 
Top