Question αναζητούμε άτομα στη Δανία, τη Σουηδία ή τη Γερμανία

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
ψάχνω για έναν συνεργάτη/μέντορα/δάσκαλο στην παραγωγή αμφεταμίνης. στη Δανία θα προτιμούσα, καθώς έχω την έδρα μου στη Δανία. ανυπομονώ να συναντήσω οποιονδήποτε μοιράζεται το όραμά μου να φέρω καλή αμφεταμίνη στη Σκανδιναβία
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Σίγουρα δεν θα βρείτε ούτε μία αξιόπιστη πηγή για να συναντηθείτε προσωπικά :D Ακόμα και αν κάποιος θα το έκανε αυτό, μην το κάνετε! Αυτή είναι η ελεύθερη είσοδος στη φυλακή, φίλε.
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
προσπάθησα να γίνω μέλος της ομάδας αλλά χωρίς επιτυχία, βλέπω ότι είστε ένα από τα μέλη του προσωπικού ούτως ή άλλως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε να μπω ?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Κανείς δεν σας δείχνει πώς να φτιάξετε zD αν κάποιος ξέρει πώς να φτιάξει δεν χρειάζεται να δείξει σε κάποιον πώς να φτιάξει xD είναι biznes xD
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Υπάρχουν άνθρωποι στον πίνακα που είναι πρόθυμοι να εξηγήσουν πράγματα σε αρχάριους :) Αλλά από κοντά; cmon dude :D
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
οι άνθρωποι που αυτό είναι κανονική δουλειά xD 8h go to home xD
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Δεν καταλαβαίνω την πρότασή σας :)
 

Lesternixon

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
δεν μπορεί να αγοραστεί κανείς δεν θα σας διδάξει πώς να φτιάξετε zD. Αν κάποιος είναι εξειδικευμένος σε κάτι, δεν χρειάζεται να διδάξει σε κάποιον άλλον πώς να το κάνει.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ο σκοπός αυτού του φόρουμ είναι να διδάξει τους νεοεισερχόμενους, οπότε δεν θα υποστήριζα τη δήλωσή σας :)
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Δεν σας προσβάλλω ή κάτι τέτοιο, αλλά :
-οι άνθρωποι που είναι αρκετά ειδικευμένοι το έμαθαν από παράνομη δραστηριότητα και κανείς σοβαρός δεν θα συναντηθεί μαζί σας γιατί αν είναι/ήταν ενεργοί σε δραστηριότητα παραγωγής ναρκωτικών θα φοβούνται να προκληθούν/κατεστραφούν
-αυτό το φόρουμ διδάσκει πολλά αλλά χρηματοδοτείται από ανθρώπους HEISENBERG,G.PATTON κλπ - ανθρώπους με πάθος και δεν νομίζω ότι κάποιος από αυτούς θα ρισκάρει να συναντηθεί μαζί σου γιατί είναι πολύ μεγάλες προσωπικότητες και νομίζω ότι ο LE προσπάθησε δεκάδες φορές να προκαλέσει. Παίρνω επίσης πολλές προσφορές για να διδάξω/μιλήσω/συναντηθώ με ανθρώπους για χρήματα και να τους διδάξω επειδή ασχολούμαι με τη χημεία καθημερινά αλλά οι περισσότεροι (δεν θέλω να μην είμαι ασεβής) είναι LE που προσπαθούν να με δελεάσουν και να με ενοχοποιήσουν.

Καλή τύχη btw και στην υγειά μας!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Οι άνθρωποι πρέπει να αρχίσουν να καταλαβαίνουν ότι δεν είναι απαραίτητο να συναντηθούν, γι' αυτό έχουμε το darkweb εξ αρχής :)

Το βλέπω συχνά αυτό με τους αρχάριους, συχνά είναι έτοιμοι να το κάνουν, αλλά δεν σκέφτονται ούτε μια φορά τους κινδύνους.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
''Το βλέπω συχνά αυτό με τους αρχάριους, συχνά είναι έτοιμοι να το κάνουν, αλλά δεν σκέφτονται ούτε μια φορά τους κινδύνους''.

Ναι, νομίζουν ότι είναι ένα γαμημένο παιχνίδι που μοιάζει με βίντεο LOL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Χαχα :D

Το καταλαβαίνω πραγματικά, ακούγεται σαν τυχερή βολή να σε προσκαλέσει ένας από τους μεγαλύτερους μυστικούς σεφ της χώρας σου ή ό,τι άλλο λένε οι μπάτσοι για να σε προκαλέσουν να τους γνωρίσεις. Το κάνουν να ακούγεται σαν μια μοναδική ευκαιρία στη ζωή...

Αλλά ναι, ορίστε... μια ευκαιρία στη ζωή και για τη φυλακή. :D :D
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
καταλαβαίνω ότι δεν πρόκειται να βρω κάποιον που η επιχείρησή του πάει ήδη πολύ καλά και απλά να πάρει κάποιον τυχαίο τύπο (εμένα) και να διδάξει πώς να μαγειρεύει crank lmao, ήλπιζα περισσότερο να βρω κάποιον που είναι έξω από το παιχνίδι πρόθυμος να βοηθήσει ή κάποιον νέο σε όλες αυτές τις μαλακίες όπως εγώ να βοηθήσω. Δεν ξέρω γιατί οι άνθρωποι υποθέτουν ότι im ψάχνει για κάποιο είδος αμφεταμίνης άγγελος να έρθει πετώντας κάτω και να με ευλογήσει με τις δεξιότητες μαγειρικής. im στο πρώιμο στάδιο της μάθησης μου και im βασικά ένα σφουγγάρι atp απορροφώντας όλες τις γνώσεις που μπορώ να πάρω. καλή εμφάνιση με την ιστοσελίδα. το εκτιμώ μεγάλο άνθρωπο
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Γεια σου φίλε :) Είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν πολλοί άνθρωποι στο συμβούλιο που είναι συνταξιούχοι χημικοί ή ακόμα και ακόμα πηγαίνουν και είναι πρόθυμοι να βοηθήσουν!

Όσον αφορά τις αμφεταμίνες, μπορώ να βοηθήσω και υπάρχουν και πολλοί άλλοι επίσης που είναι πρόθυμοι να βοηθήσουν δωρεάν!
Όλα με ψηφιακό και ασφαλή τρόπο :)

Σύντομα θα ανοίξω ένα δωμάτιο συνομιλίας συνεδρίας όπου οι άνθρωποι θα μπορούν να κάνουν ερωτήσεις και να λαμβάνουν μαγειρική υποστήριξη σε πραγματικό χρόνο, δωρεάν!

Έχω επίσης μια ομάδα κοινότητας εδώ όπου μπορείτε να κάνετε όλες τις ερωτήσεις που έχετε δωρεάν.

Όσο για μένα, έχω όλες τις γνώσεις μου για τη μυστική χημεία από αυτό το φόρουμ και τους ειδικούς εδώ! Με βοήθησαν να δημιουργήσω το εργαστήριό μου και στη συνέχεια να το λειτουργήσω - με βοήθησαν από την πρώτη στιγμή μέχρι την τελευταία! Όλα δωρεάν :)

Απλά αφήστε αυτό το μη ψηφιακό μέρος έξω από την εξίσωση σας και θα είστε ασφαλείς 100%.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Όλα αυτά είναι εύκολα και είναι διαθέσιμα στο φόρουμ. Το σημαντικό είναι να βρείτε τα αντιδραστήρια στη χώρα σας και να τα αγοράσετε πρώτα
 
Top