Looking for a vendor Ψάχνετε για ισπανικές & ελβετικές συνταγές φαρμακείου ή για προμηθευτή Toesina/Makatussin

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Γεια σας, παιδιά,

Ψάχνω για ένα από τα ακόλουθα πράγματα:
  • Φαρμακευτικές συνταγές στα ισπανικά ή ελβετικά.
  • Toesina Codeine (αυθεντικό ισπανικό σιρόπι βήχα με κωδεΐνη)
  • Makatussin Σιρόπι για το βήχα (αυθεντικό σιρόπι για το βήχα με κωδεΐνη της Σιβηρίας)
Θα αγόραζα φιάλες σε μεγάλες ποσότητες αν η τιμή είναι σωστή.

Escrow μόνο, αποστολή στην κεντρική ΕΕ

Παρακαλώ σχολιάστε παρακάτω ή επικοινωνήστε για σοβαρές επιχειρηματικές ερωτήσεις.

Cincerly,

Koko
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Γεια σας, θα ήθελα επίσης να αγοράσω λίγη Μακατούσιν.
Αν έχετε κάποιο μήνυμα παρακαλώ.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ενημέρωση: Βρήκα έναν προμηθευτή που φαίνεται αξιόπιστος και δοκιμάζουμε τώρα την πρώτη παραγγελία.

Εξακολουθώ να ψάχνω για περισσότερους προμηθευτές για την Toesina/Makatussin, καθώς ήδη υπερβαίνω τις δυνατότητες του σημερινού μου προμηθευτή (Αποστολή μόνο από την ΕΕ) και επιδιώκω να αυξήσω τον όγκο των πωλήσεών μου κατά πολύ.

Επίσης, ψάχνω για επιχειρηματικές επαφές με Πολωνούς που είναι 21+, η επιχείρηση θα σχετίζεται με αγορές σιροπιών OTC κωδεΐνης από την Πολωνία και αποστολή τους σε όλη την Ευρώπη.
Υπάρχει ένα σιρόπι κωδεΐνης που πωλείται OTC (νόμιμα, χωρίς συνταγή) σε πολωνικά σούπερ μάρκετ/φαρμακεία, ψάχνω για ανθρώπους που είναι αξιόπιστοι και πρόθυμοι να τα αγοράσουν σε μεγάλες ποσότητες για να μου τα στείλουν, η πληρωμή θα είναι προκαταβολικά μέσω escrow (BTC/XMR).

Ακριβώς,

Koko
 
Top