Question Ψάχνετε να ξεκινήσετε το εργαστήριο Mdma. Καμία συμβουλή;

Oneweak2STRONGTOGETR

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Έχει κανείς συμβουλές ή προτάσεις σχετικά με το πώς να προχωρήσετε σε μια σύνθεση για το MDMA από την τράπεζα ή το pmk
. δεν είμαι νέος στη χημεία αλλά θέλω να είμαι σίγουρος ότι αυτό που κάνω είναι επαγγελματικό. Επίσης, αν κάποιος είναι περίεργος για να γίνει πλούσιος και να μάθει πώς να κάνει κέρδος από τη μετατροπή Commone Phlaris Grass σε $ . παρακαλώ ρωτήστε καθώς και cubesis. Πολύ απλό και τεράστιο κέρδος maker. Ψάχνω να εξαπλωθεί Knowleged και να αναπτυχθεί σε νεότερα πράγματα. Ανυπομονώ να συναντήσω και να επικοινωνήσω με όλους.

Για το εργαστήριο MDMa σχεδιάζω να χρησιμοποιήσω ένα σπίτι . του ό, τι avalible im ανοικτή σε προτάσεις εδώ για να μάθουν, αλλά im ψάχνει να πάει Βιομηχανική με Muiltiple Rcs . κοιτάζοντας Για να συνεργαστεί με όλους. Thank you
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Γεια σας, μπορείτε να μοιραστείτε μαζί μου και τη σύνθεση για το MDMA από PMK; σε μεγάλη κλίμακα
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mdma-from-piperonylmethylketone-pmk-with-formamide-and-lah.49/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mdma-from-piperonylmethylketone-pmk-with-formic-acid.48/
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Ηλιοτροπίνη -> MD-P2NP -> MD-P2P -> MDMA/MDEA.
Σαφρόλη -> Ισοσαφρόλη -> MD-P2NP -> MDA/MDE.

Η SWiM θα πρότεινε να ξεκινήσετε με MDA από την ισο(σαφρόλη) μέσω της διαδρομής προπενυλοβενζόλιο -> ψευδονιτροζίτης προς το P2NP, ή την κλασική Ηλιοτροπίνη + νιτροαιθάνιο (+ μια αμίνη/βάση) που πηγαίνει κατευθείαν στην αμφεταμίνη αντί να πρέπει πρώτα να συνθέσετε την κετόνη ("φαινυλακετόνη").

Η οδός που θα επέλεγε η SWiM θα ήταν η μέθοδος Al/Hg ή η μέθοδος νικελίου Urushibara για να πάει από το P2NP στην πρωτογενή αμίνη (αμφεταμίνη) σε μια εύκολη σύνθεση ενός τόπου που είναι εξαιρετικά εύκολη και ακόμη και OTC αν κάποιος είναι πρόθυμος να βάλει το χρόνο και την εργασία για να παράγει τις απαραίτητες πρόδρομες ουσίες και αντιδραστήρια λίγο πολύ από το μηδέν.

Με εκτίμηση,
Ali
 
Top