LSD και σεξ

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Το LSD είναι ένα από τα πιο μελετημένα και πιο δημοφιλή ψυχοδιαλυτικά. Το acid trip είναι πιο διαχειρίσιμο, αλλά μερικές φορές είναι απρόβλεπτο, όπως στην περίπτωση άλλων ψυχοδιαλυτικών.

ΓΕΝΙΚΈΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ

Οι επιδράσεις του LSD χαρακτηρίζονται από μέτρια διεγερτική δράση, αλλαγή της κατάστασης συνείδησης, καθώς και αλλαγή της αντίληψης. Η συντριπτική πλειονότητα των χρηστών περιγράφει τις αισθήσεις κατά τη διάρκεια του σεξ υπό την επήρεια του LSD ως κάτι ασυνήθιστο. Πολλοί υποστηρίζουν ότι αισθάνθηκαν αυτό που συνέβαινε "εκ μέρους ενός συντρόφου." Σύμφωνα με άλλους, όλα τα γύρω αντικείμενα γέμισαν με αγάπη και "συμμετείχαν" στη διαδικασία. Άλλοι πάλι είδαν και ένιωσαν τον σύντροφο με έναν εντελώς διαφορετικό τρόπο. Πώς θα νιώσετε; Ούτε εγώ ούτε κανείς άλλος θα μπορέσει να σας δώσει μια ακριβή απάντηση σε αυτό το ερώτημα.

ΣΥΣΤΆΣΕΙΣ

Θα πρέπει οπωσδήποτε να δοκιμάσετε το LSD προτού ετοιμαστείτε να δοκιμάσετε το σεξ μεθυσμένοι από αυτή την ουσία. Αν για άλλες επιφανειοδραστικές ουσίες, αυτό είναι μάλλον συμβουλευτικό, για το LSD, όπως και για όλα τα άλλα ψυχοδιαλυτικά, η προϋπόθεση αυτή είναι υποχρεωτική. Ακριβώς πώς να ακολουθήσετε το σετ και τη ρύθμιση.


Μέθοδοι χρήσης

Δεδομένου ότι το LSD βρίσκεται σχεδόν πάντα στην αγορά με τη μορφή γραμματοσήμων - ο μόνος διαθέσιμος τρόπος χρήσης θα είναι να τεθεί η μάρκα υπογλώσσια για 10 λεπτά.

Δοσολογία

Μια καλή επιλογή για την πρώτη σεξουαλική εμπειρία θα είναι 100-150 μg. Ακόμη και αν έχετε μια εμπειρία, μην πάρετε αυξημένες δόσεις LSD για το chemsex - η κατάστασή σας δεν θα είναι κατάλληλη για σεξουαλική οικειότητα ή θα οδηγήσει σε μια αρνητική εμπειρία που θα επηρεάσει αρνητικά τη σεξουαλική σας ζωή στο μέλλον.

Χρονοδιάγραμμα

Το LSD θα αρχίσει να εμφανίζεται σε 40-60 λεπτά. Αν είναι το σεξουαλικό ταξίδι που προγραμματίζεται, τότε σε 20-30 λεπτά αξίζει να ξεκινήσετε προκαταρκτικά χάδια που περνούν ομαλά στο σεξ - με αυτόν τον τρόπο θα ορίσετε την κατεύθυνση του ταξιδιού σας με την εσωτερική σας κατάσταση. Μετά το τέλος της σεξουαλικής επαφής, μπορείτε να μοιραστείτε τις εντυπώσεις σας μεταξύ σας, να μιλήσετε για το θέμα αυτό και η πρώτη ευχάριστη εντύπωση θα σας προετοιμάσει για επαναλαμβανόμενο σεξ. Θα έχετε στη διάθεσή σας 5-8 ώρες για να κάνετε αυτή την εμπειρία αξέχαστη. Μια άλλη επιλογή, αλλά, κατά κανόνα, πιο αυθόρμητη - το σεξ στην πτώση της δράσης. Είναι επίσης αρκετά επιτρεπτό και μπορεί να γίνει μια αρκετά ευχάριστη εμπειρία.

Συνδυασμοί

Το Candy Flip είναι ένας κλασικός συνδυασμός LSD και MDMA. Δεν είναι ο καλύτερος συνδυασμός ειδικά για το σεξ, αλλά αντενδείξεις δεν έχουν αν έχετε μια θετική εμπειρία και με τις δύο ουσίες. Υποχρεωτική προϋπόθεση: πρώτα χρησιμοποιείται LSD και μόνο μετά από 2-4 ώρες MDMA. Σε καμία περίπτωση δεν ισχύει το αντίθετο.

Αποφύγετε τους συνδυασμούς με άλλες ψυχοδραστικές ουσίες, συμπεριλαμβανομένης της μαριχουάνας - η ψυχεδελική επίδραση μπορεί να ενισχυθεί επανειλημμένα και να οδηγήσει σε κακό ταξίδι.

ΚΙΝΔΥΝΟΣ

Ο κύριος κίνδυνος υπό τη δράση του LSD είναι η αναχώρηση για το ταξίδι της μπάντας. Αυτό μπορεί να προκαλέσει όχι μόνο χαλασμένο chemsex, αλλά και βλάβη στη σεξουαλική σας ζωή και στον ψυχισμό στο σύνολό του. Τα ψυχολογικά τραύματα και οι αρνητικές εμπειρίες καταγράφονται εύκολα σε μια αλλαγμένη κατάσταση συνείδησης, αλλά δεδομένου του σεξουαλικού προσανατολισμού του ταξιδιού - πιθανότατα, στην περίπτωση της καθήλωσης των σκέψεων κατά τη διάρκεια του ταξιδιού, αυτή η σφαίρα θα επηρεάσει περισσότερο από άλλους.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ

Μεταξύ όλων των ψυχοδιαλυτικών, το LSD είναι ένα από τα πλέον κατάλληλα για το chemsex. Το κυριότερο είναι να ακολουθείτε απλούς κανόνες και να μην επιδιώκετε υψηλές δόσεις και υπερβολική αύξηση του ψυχεδελικού συστατικού. Τα συναισθήματα που θα βιώσετε μπορεί να είναι απρόβλεπτα και αυτό είναι χαρακτηριστικό για κάθε ταξίδι. Ενθαρρύνω όλους να σκεφτούν μερικές φορές πριν εξασκήσουν τέτοια πράγματα.
 
Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Μπορώ να εγγυηθώ για αυτή την περιγραφή. Κάποτε έκανα σεξ στο στάδιο του ανερχόμενου LSD, και ήταν μια παράξενη αλλά μοναδική εμπειρία. Ωστόσο, αγωνίστηκα με τη διατήρηση της στύσης, αλλά καθώς το είχα μάθει από προηγούμενη εμπειρία, χρησιμοποίησα μια μέτρια δόση ταδαλαφίλης περίπου 2-3 ώρες πριν από το σεξ. Ακόμη και έτσι ήταν μόνο φανταστικό πριν εμφανιστεί ένα πλήρες αποτέλεσμα, αυτό είπε ότι ο οργασμός ήταν πολύ μοναδικός, παρατεταμένος, κατά κάποιο τρόπο `ήμουν εγώ ο οργασμός` και όχι αυτός που μου συνέβη. Κατά τη διάρκεια της πολύ πρώτης μου εμπειρίας με LSD (περίπου 70-80 mcg) κατάφερα να κάνω σεξ αρκετές φορές, αλλά πάλευα με τη στύση, ακόμη και έτσι ήταν απολαυστικό και δεν υπήρχε πρόβλημα με τον οργασμό. Η σεροτονίνη συχνά μπερδεύει τη λίμπιντο ή/και μπορεί να προκαλέσει ανοργασμία (μια σχετικά συχνή παρενέργεια των SSRIs π.χ.), και η κύρια επίδραση του LSD αποδίδεται σε έναν υποδοχέα σεροτονίνης (5HT2A).

Κάποτε διαβάσαμε μια αναφορά με έναν φίλο μου από μια γυναίκα από τα 60`s ίσως (δεν θυμάμαι ακριβώς) και ο φίλος μου ακόμα το αναφέρει αυτό κατά καιρούς, ήταν τόσο γοητευμένος από αυτό. Η γυναίκα έκανε σεξ κατά τη διάρκεια ενός full-on acid trip και λίγο πριν την κορύφωση (ήταν όρθια, καθόταν πάνω στο φίλο της) εισέπνευσε μια δόση breakthrough NN DMT. Το περιέγραψε ως "πυρηνικές εκρήξεις" οργασμού που διαρκούσαν για αιώνες. Πρόσθεσε όμως ότι ένας άντρας δεν θα μπορούσε ποτέ να το κάνει αυτό, καθώς ήταν "εκτός" για λεπτά και δεν υπάρχει περίπτωση ένας άντρας να μπορούσε να διατηρήσει στύση κατά τη διάρκεια ενός τέτοιου επεισοδίου.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Είναι εφικτό. Έβγαινα με μια γυναίκα που έπαιρνε όλα τα είδη των ναρκωτικών έπρεπε να την κρατάω με όλη μου τη δύναμη κάθε φορά που κάναμε σεξ. Ορκίζομαι ότι αν δεν την κρατούσα, κατέληγε να τρέχει στο δρόμο και εγώ έλεγα πού πήγε;

Btw δεν είναι καλή ιδέα να κρατάς κάποιον κάτω από DMT εκτός αν μπορεί να προκαλέσει βλάβη στον εαυτό του ή σε άλλους.
 
Last edited:

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Μοιάζει με κάτι που πρέπει οπωσδήποτε να δοκιμάσω. Αλλά είναι πραγματικά τόσο ασφαλές; Εννοώ, θα βλάψω τον σύντροφό μου;
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Εάν εσείς και ο σύντροφός σας έχετε εμπειρία με αυτή την ουσία, τηρείτε τις δοσολογίες, εμπιστεύεστε και φροντίζετε ο ένας τον άλλον - δεν πρέπει να συμβεί τίποτα κακό. Αξίζει όμως να ξεκινήσετε με μικρές δόσεις και να δημιουργήσετε τη σωστή ατμόσφαιρα.
 

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ποτέ δεν θα πίστευα ότι είναι δυνατόν να διαφοροποιήσετε τόσο πολύ τη σεξουαλική σας ζωή και μάλιστα με τόσο απροσδόκητη γεύση. Ευχαριστώ!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Πρέπει επίσης να μοιραστώ τα 2 σεντς μου εδώ, εγώ και ο σύντροφός μου έχουμε κάνει acid μαζί έναν τόνο φορές, αλλά πάντα σε ομάδες σε κανονικά πάρτι. Κάθε φορά που θέλαμε να πετάξουμε το τσιγαριλίκι ή να διώξουμε τους ανθρώπους από το σπίτι για να μπορέσουμε να κατέβουμε, τώρα κάνουμε acid μόνοι μας γιατί με το σωστό άτομο το acid και το σεξ είναι ίσως το πιο κοντινό πράγμα σε μια θρησκευτική εμπειρία που είχαμε ποτέ.
Ο μόνος τρόπος για να το περιγράψω είναι σαν να γαμάμε ο ένας τον άλλον όχι μόνο με το σώμα σου αλλά και με το μυαλό σου!

Από την άλλη πλευρά αυτού και οι δύο έχουμε πει ότι με το λάθος άτομο, αυτό θα μπορούσε να είναι ένα πολύ επικίνδυνο πράγμα. Πες ότι είσαι με μια γυναίκα μερικούς μήνες και αποφασίζεις να το δοκιμάσεις, αυτή φρικάρει από το οξύ νομίζοντας ότι τη βιάζουν! Δεν είναι κάτι που θα ήθελα να ζήσω. Είμαστε μαζί μια δεκαετία, και ήμασταν μαζί 3 χρόνια όταν το δοκιμάσαμε για πρώτη φορά, με πολλά ταξίδια μαζί πριν χωρίς σεξ.

Ελπίζω αυτό να είναι χρήσιμο και διορατικό, το σεξ στο οξύ oooooooo με κάνει να καυλώνω και μόνο που το σκέφτομαι χαχα
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Έχω κάνει σεξ με LSD s μερικές φορές με πολλούς διαφορετικούς συντρόφους. Είναι γαμημένα περίεργο! Το περιέγραψα τότε και ακόμα, είναι σαν να γαμιέσαι με το πουλί κάποιου άλλου. Η αίσθηση είναι ότι λαμβάνεις ραδιοσήματα ή κάτι τέτοιο που περιγράφει τι συμβαίνει αλλά δεν συμβαίνει σε σένα. Σαν να βλέπεις έναν αγώνα ποδοσφαίρου στην τηλεόραση. Δεν είσαι εκεί, αλλά μπορείς να δεις πώς θα ήταν αν ήσουν εκεί.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Αυτή είναι μια πολύ ακριβής περιγραφή! Είχα μια παρόμοια εμπειρία. Ο καλύτερος ορισμός είναι ο παράξενος. o_O
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Πρέπει να μου αρέσει πολύ να με στρίβουν με οξύ !
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 2, 2022
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Θεωρώ ότι μετά από ένα ταξίδι με οξύ η ευχαρίστηση είναι αυξημένη. Κατά τη διάρκεια του acid trip η ευχαρίστηση δεν αλλάζει πραγματικά και μπορεί να είναι αρκετά δύσκολο να διατηρηθεί η στύση ανάλογα με την ένταση της εμπειρίας.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Η ταδαλαφίλη και η σιλδεναφίλη είναι ένα must have, αλλά hey το έχουμε! Είμαστε πραγματικά ευλογημένοι! Οι φτωχοί τύποι στη δεκαετία του '60 έπρεπε να εφεύρουν το ταντρικό σεξ για να μην το σηκώσουν, φανταστείτε, έχετε το καλύτερο οξύ, μια πρόθυμη ενθουσιώδη κοπέλα και ένα χαλαρό. Θα έκλαιγα.
Έτσι είμαστε ευλογημένοι καθώς έχουμε εξαιρετικό οξύ ΚΑΙ Βιάγκρα!

Κατά τα άλλα, το σεξ με οξύ είναι IMHO το καλύτερο, οι απτικές βελτιώσεις, η αφή και ο ήχος που μετατρέπονται σε χρώματα, τα πυροτεχνήματα στο κεφάλι και η διαστολή του χρόνου, έχοντας οργασμό αλλά και διαστολή του χρόνου ο οργασμός διαρκεί για πάντα και για πάντα και συνέχεια.

Ισχύουν οι συνήθεις επιφυλάξεις: Να είστε καλά ξεκούραστοι. Να είστε ενυδατωμένοι. Μην τρώτε τίποτα βαρύ πριν από το ταξίδι. Όλοι οι συμμετέχοντες πρέπει να είναι έμπειροι με το φάρμακο. Ποτέ μην ξεχνάτε ότι Α: Θα τελειώσει πάλι σε 12 ώρες και Β: Κανείς δεν μπορεί να δει ότι κάνετε tripping οι άνθρωποι το ξέρουν μόνο αν τους το πείτε, οπότε απλά μην τους το πείτε.
Και γενικά: Αν έχετε μια παρανοϊκή τάση, ή μια λανθάνουσα ψύχωση ή είστε άλλως διανοητικά ασταθής, μείνετε μακριά από τις ισχυρές ουσίες που αλλάζουν το μυαλό.
 
Top