Κρύσταλλοι LSD σε υγρό

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας, έχω κρυστάλλους lsd και θέλω να τους μετατρέψω σε υγρό ώστε να μπορώ να φτιάξω lsd χάρτινες καρτέλες ή καρτέλες γέλης. Δεν έφτιαξα μόνος μου τους κρυστάλλους και δεν ξέρω και πολλά για το lsd, οπότε μπορεί κάποιος να μου μάθει πώς;
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Απλά διαλύστε τους κρυστάλλους σας σε ένα μείγμα μεθανόλης και βιοαποσταγμένου νερού σε αναλογία 70/30. Για κάθε γραμμάριο LSD μπορείτε να υπολογίσετε τη δραστικότητα κάθε σταγόνας λαμβάνοντας υπόψη ότι 1ml είναι 35-40 σταγόνες ανάλογα με το κάθε σταγονόμετρο. Για να μπορέσετε να προετοιμάσετε το blotterart σας, το κόλπο είναι να αγοράσετε το blotterart σας σε οποιαδήποτε διαθέσιμη σελίδα blotterart και αφού έχετε προετοιμάσει τα πάντα, φτιάξτε ένα etxa κρεβάτι από καρφιά ή thumbtacks και τοποθετήστε από πάνω το φύλλο σας και με μια σύριγγα διασκορπίστε σταγόνα-σταγόνα σε κάθε blotter. διάλυση του LSD. Συνήθως τα φύλλα είναι συνήθως 500 τετράγωνα, τοποθετήστε το φύλλο πάνω στο κρεβάτι με τα καρφιά σας και αν θέλετε να βάλετε 100mcg σε κάθε ένα, πρέπει να διαλύσετε 50mg κρυστάλλου σε 20ml αλκοόλ/νερό και να διαλύσετε καλά το LSD σας μέσα στο μείγμα, να το βάλετε μέσα σε μια γινίλια και να το διανείμετε ομοιόμορφα στο φύλλο, μια σταγόνα για κάθε σημειωμένο τετράγωνο και έτσι θα έχετε μια καλή ομοιόμορφη κατανομή στο blotterart σας.
 

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας ευχαριστώ για την απάντησή σας. Έκανα κατά λάθος δύο νήματα, οπότε θα μπορούσατε να απαντήσετε και στο νέο μου μήνυμα στο δεύτερο; Εδώ είναι ο σύνδεσμος: https://bbgate.com/threads/lsd-crystals-to-liquid.10207/
 
Top