Question Looking for a vendor Made in China clean net?

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Έχει ψωνίσει κανείς μέσω του https://m.made-in-china.com; Φαίνεται να προσφέρουν πολλά προϊόντα από πολλούς προμηθευτές. Από περιέργεια αν κάποιος έχει χρησιμοποιήσει n αποτέλεσμα; Έχω δοκιμάσει μόνο ψώνια από την Κίνα μία φορά για ρεπλίκα τσιγάρων και ήταν απάτη... είμαι διστακτικός να ψωνίσω οπουδήποτε που δεν είναι πάνω από την αγορά με escrow bc προηγούμενες εμπειρίες ήταν αρνητικές.
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Παρόλο που είμαι πωλητής.
Αλλά υποστηρίζω τη φιλοξενία εδώ.

Επειδή πολλοί απατεώνες έχουν βλάψει τη φήμη μας.
Τους μισώ επίσης.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Είστε λοιπόν πωλητής στον ιστότοπο Made in China; Αναγνωρίζετε ότι υπάρχουν νόμιμοι πωλητές όπως εσείς, αλλά πρόσφατα οι απατεώνες έχουν βλάψει τη φήμη του ιστότοπου Made in China;
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Ναι.

Υπάρχουν επίσης πολλοί έντιμοι πωλητές.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ναι, οι περισσότεροι είναι νόμιμοι, η MiC είναι κάτι σαν το alibaba. από την άλλη πλευρά υπάρχουν παντού απατεώνες, σας συνιστώ να ρωτήσετε την Amarvel Bio για αυτό που ψάχνετε, είναι ενεργοί εδώ στο φόρουμ και είναι σούπερ νόμιμοι, λίγο αργοί αλλά νόμιμοι. ο πωλητής τους Jenny είναι ωραίος και εξυπηρετικός, συνολικά κυρίως καλά πράγματα να πω.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Βρίσκεται η AMarvel Bio στον ιστότοπο Made in China;
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Πιθανώς, αλλά από εκεί και πέρα θα μιλάτε απλώς στο telegram/whatsapp με τον υπεύθυνο πωλήσεων για οποιαδήποτε εταιρεία τις περισσότερες φορές
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Αυτό που με ανησυχεί σε πολλούς διεθνείς ιστότοπους είναι η προσδοκία του αγοραστή να αγοράσει χύμα από την αρχή. Σε μια αγορά dw, για παράδειγμα, δεν θα αγόραζα ποτέ χύμα χωρίς πρώτα να λάβω δωρεάν δείγμα ή τουλάχιστον να αγοράσω μικρή ποσότητα ή να πληρώσω μόνο για τα έξοδα αποστολής. Έτσι τουλάχιστον γνωρίζω ότι ο πωλητής είναι ικανός στην αποστολή & thar το προϊόν είναι αποδεκτό. Για την ουσία που με ενδιαφέρει, για αρχή χρειάζομαι μόνο 5-10 γραμμάρια. Προφανώς, η ποσότητα θα αυξηθεί με την πάροδο του χρόνου. Αλλά όταν έβαλα τα αισθήματα έξω, οι πωλητές προσπαθούσαν να με πείσουν να αγοράσω ποσότητα kg ή 5kg. Έτσι όπως το βλέπω εγώ, είναι καλύτερο και για τους δύο μας να δούμε αν 5-10 γραμμάρια φτάνουν στον προορισμό, το χρονικό διάστημα για τη μεταφορά, συμβουλές που θα μπορούσα να δώσω στον πωλητή για μελλοντικά πλοία που μπορεί να μην γνωρίζει (μην γράφετε με το χέρι τις διευθύνσεις, σφραγίστε σε κενό αέρος ή χρησιμοποιήστε αεροστεγή δοχεία ακολουθούμενα από mylar κ.λπ.) Αυτά είναι πράγματα που θα ήθελα να βεβαιωθώ κατά τη διάρκεια των πλοίων μικρής ποσότητας που οποιαδήποτε πλευρά θα μπορούσε να αντέξει οικονομικά να χάσει n αλλάζει τη ναυτιλία στο επόμενο φορτίο αντί να στέλνει μόνο kg n είμαι έξω από το Crypto, ο πωλητής είναι έξω από τις μελλοντικές αγορές, εκτός αν κάνουν reship κλπ . Νομίζω ότι αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο ppl αγαπούν τόσο πολύ το escrow των αγορών dw.
 
Top