Παρασκευάζοντας ένα καλό διεγερτικό IV

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Θα είμαι συνοπτικός. Θα είμαι ειλικρινής.

Θέλω να IV ένα καλό διεγερτικό. Έχει περάσει πολύς καιρός.
Τίποτα καλό δεν είναι διαθέσιμο εδώ στην Ινδία.
Πήρα άριστα στη Χημεία-2 στο κολέγιο. Ίσως θα μπορούσα να προσπαθήσω να συνθέσω κάτι. Οτιδήποτε, καθινόνη, πυροβαλερόνη, κλπ.
Ποιο είναι το πιο εύκολο πράγμα που μπορώ να συνθέσω, έτσι ώστε..:
- οι πρόδρομες ουσίες είναι εύκολα διαθέσιμες εδώ
- τα γυάλινα σκεύη δεν είναι απαγορευτικά ακριβά
- να έχει δυνατότητα ενδοφλέβιας χορήγησης, κάτι σαν κοκαΐνη, π.χ. Ν-αιθυλεξεδρόνη.
- για να είμαι ειλικρινής, δεν υπάρχουν πολλές καλές καθινόνες με δυνατότητα ενδοφλέβιας χορήγησης.

Συγχωρέστε μου τυχόν σφάλματα που μπορεί να έχω διαπράξει.
Σας αγαπώ όλους.
 
  • Like
Reactions: vis

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Δόξα τω Θεώ, δεν υπάρχει κουμπί επεξεργασίας.
Σημείωση για τον εαυτό μου: Σταματήστε να παίρνετε βενζοφάρμακα και να κάνετε αναρτήσεις στο φόρουμ.
Αν και η ερώτηση παραμένει!
 
  • Like
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Τι λέτε για το 4mmc ή αλλιώς μεθυλόνη; 0,3g ενδοφλέβια θα σας ξετρελάνουν. Νομίζω ότι οι καθινόνες θα τα πάνε καλύτερα προς τα συμφέροντά σας από οποιαδήποτε άλλη κατηγορία stims. Οι αμφεταμίνες δεν είναι τόσο έντονες δεν νομίζω. Η μεθαμφεταμίνη είναι υπέροχη, αλλά η διάρκειά της είναι αρκετά μεγάλη - προγραμματίστε να είστε ξύπνιοι για 3 ημέρες τουλάχιστον. Η κοκαΐνη είναι πολύ σύντομη και λίγο πιο έντονη χωρίς κατεβαστικό. Αισθάνομαι τον ίδιο τρόπο για τα περισσότερα stims - ότι προτιμώ να τα συνδυάζω με ένα οπιούχο ή βενζόλιο για να ελαχιστοποιήσω τις ανεπιθύμητες ενέργειες όπως η ένταση και το άγχος.

Εάν μπορείτε να πάρετε εφεδρίνη ή ψευδο και μερικά άλλα χημικά μπορείτε να το μειώσετε σε 4mmc πιστεύω. Εγώ ο ίδιος προτιμώ τη μεθαμφεταμίνη.
Καλή τύχη,
o7
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Συγγνώμη.
Το 4mmc είναι η μεφεδρόνη. Η μεθυλόνη είναι η 3,4-μεθυλενοδιοξυ-Ν-μεθυλοκαθηνόνη.
Το 4mmc είναι πιθανώς ευκολότερο να παρασκευαστεί, αλλά η μεθυλόνη είναι αυτή που πιθανώς θέλετε. :cool: (y)
 
Top