mdma για αρχάριους;

turner69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Υπάρχει κάποιος τρόπος να μου εξηγήσει και να με καθοδηγήσει για το πώς να το κάνω με απλούς όρους επειδή είμαι ηλίθιος και να μου εξηγήσει τι πρέπει να πάρω κατά προτίμηση κάτι που μπορώ να παραγγείλω από το clearweb, όπως όλα τα χημικά και τον εξοπλισμό.
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Δεδομένου ότι πρόκειται για μια χημική διαδικασία, νομίζω ότι θα πρέπει να αφιερώσετε χρόνο και να μάθετε όσο το δυνατόν περισσότερα. Δεν θα ήταν και τόσο κερδοφόρο αν υπάρχει μια οδηγία που μπορεί να ακολουθήσει κάθε "ηλίθιος" και να έχει καλά αποτελέσματα. Κοιτάξτε εκεί στο φόρουμ, εδώ υπάρχουν κάποιες διαδρομές που έχουν αναρτηθεί. Ό,τι δεν καταλαβαίνεις πρέπει να το μάθεις. Βήμα προς βήμα. Ξέρω ανθρώπους που μαθαίνουν να συνθέτουν αμφεταμίνη freebase, η οποία είναι πολύ πιο εύκολη από την παρασκευή mdma, εδώ και αρκετούς μήνες. Η υπομονή είναι το κλειδί εδώ νομίζω και θα πρέπει να φέρεις πολλά, ειδικά αν είσαι άπειρος
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Συμφωνώ απόλυτα με τον κύριο @sorcerer. Σε περίπτωση που είναι πραγματικά εύκολο, ο καθένας μπορεί να συνθέσει MDMA στη σοφίτα του σπιτιού. Από την άλλη είχε, δεν είναι πολύ δύσκολο σε περίπτωση που έχετε βασικές δεξιότητες και γνώσεις χημείας με κάποια εργαστηριακή εμπειρία. Το φόρουμ ΒΒ επιτρέπει να μάθετε τα πάντα μόνοι σας μέσω διαφόρων τμημάτων του φόρουμ, θεμάτων και συζητήσεων.
 
Top