Άλατα MDMA περίεργο πρόβλημα

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Πήρα mdp2p από pmk glycidate και έκανα αναγωγή μέσω Al/Hg, τέλος με 15g άλατα mdma hcl. Πλύθηκε με ακετόνη πολλές φορές.
Το πρόβλημα ήρθε όταν διέλυσα 10g αλάτων για ανακρυστάλλωση. Όταν το διέλυσα το διάλυμα έγινε πράσινο και στη συνέχεια σκούρο πράσινο και έχασα όλα τα άλατα μου, δεν υπήρχαν άλατα μετά από αυτό, προσπάθησα ακόμη και να εξατμίσω όλο το νερό και έτσι άλατα καθόλου, στη συνέχεια με άλλα 5g προϊόντος προσπάθησα και πήρα το ίδιο αποτέλεσμα, σκούρο πράσινο διάλυμα και "κατεστραμμένο" προϊόν.

Πώς είναι δυνατόν να χάσω όλο το προϊόν μου; Δοκίμασα στο marquis, το mdma του, δεν προσπάθησα να μάθω τα αποτελέσματα, αλλά είχε πολύ πικρή γεύση.
Μπορεί η υπερβολική θερμότητα να βλάψει τα άλατα mdma hcl;

Ευχαριστώ
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
heta δεν βλάπτουν mdma molecula. αλλά έχετε πάρα πολλά νοθευτικά μαζί με mdma σας είναι γιατί είναι πράσινο ή μαύρο πράσινο. δύσκολο να πούμε ακριβές μπορεί να είναι 40% νοθευτικό είναι αρκετά φυσιολογικό για cledestine εργαστήριο. όλα αυτά τα καφέ τεράστια ογκόλιθους του "σαμπάνιο" που πωλούνται στην αγορά είναι περίπου 60% καθαρότητα πράγματι . τότε αν εξατμίσετε το νερό με βρασμό απλά εξατμίσετε mdma σας πάρα πολύ αδερφέ. πάρα πολύ κακό.
Τι μυρωδιά έχει το προϊόν σου; Μυρωδιά γλυκάνισου;
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Μπορείτε να περιγράψετε τα βήματα που πραγματοποιήσατε;
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Έκανα πάλι μείωση και πήρα πολύ καλά και καθαρά άλατα αυτή τη φορά, δεν ξέρω γιατί τα άλατα ήταν "ελαττωματικά" διαφορετικά από την προηγούμενη παρτίδα
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Επίσης από την προηγούμενη παρτίδα τα άλατα ήταν κονιορτοποιημένα και τώρα κρυσταλλικής μορφής, μήπως κατέστρεψα τα άλατα με θερμότητα και περίσσεια οξέος στο διαλύτη;
 
Top