Μεφεδρόνη 4MMC

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας,

Δεν ξέρω αν αυτό είναι το σωστό τμήμα για το θέμα αυτό.

Είμαι περιστασιακός χρήστης του 4MMC, και επίσης ήμουν χρήστης στην προ της απαγόρευσης εποχή, οπότε γνωρίζω τι μπορεί να κάνει το 4MMC.
Ωστόσο, στη σημερινή αγορά, όλα τα πράγματα που βρίσκονται στις αγορές, είναι καφέ, γκρι, κίτρινα, τόσο βρώμικα. Και το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορείτε να καταλάβετε με δοκιμή αντιδραστηρίου αν έχετε 4MMC ή κάτι από την οικογένεια mmc ή CMC ή CEC. Ο μόνος τρόπος είναι να το στείλεις σε ένα εργαστήριο.

Οπότε οι ερωτήσεις μου προς εσάς, γνωρίζει κανείς κάποιον πωλητή που να πουλάει υψηλής ποιότητας 4MMC και Πώς μπορώ να καθαρίσω το βρώμικο 4MMC με οικιακά σκεύη.?

Ευχαριστώ!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Εάν αγοράσατε 4mmc, αλλά πήρατε ένα βρώμικο προϊόν και δεν είστε σίγουροι ότι πρόκειται για μεφεδρόνη.
Τότε πρέπει να κάνετε:
1) Να κάνετε αξιολόγηση της μεφεδρόνης
2) Καθαρίστε το προϊόν αυτό.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mephedrone-4-mmc-assessment-protocol.364/
 
Last edited by a moderator:

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ευχαριστούμε!
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
ψάξτε για πολωνούς πωλητές, υπήρχε ένας που ονομαζόταν zeonpl (αργότερα ethernal) αλλά δεν είμαι σίγουρος αν είναι ενεργός πια. Είχε καλό 4mmc. Είχα κακή εμπειρία με netherland verndors, δεν ήταν 4mmc σίγουρα! Έντονη λαχτάρα αλλά καμία ευχαρίστηση, πήρα υπερβολική δόση και δεν μπορούσα να αναπνεύσω κανονικά λόγω έντονης αγγειοσύσπασης στους πνεύμονες και έπρεπε να καλέσω το ασθενοφόρο. Αλλά γρήγορα πέρασε ευτυχώς
 
Top