μεθαμφεταμίνη από εφεδρίνη

commonfactors

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Έι τι γίνεται χρειάζομαι λίγη βοήθεια για την παρασκευή μεθαμφεταμίνης από εφεδρίνη έχω έναν χημικό και έτοιμη πρόσβαση σε εφεδρίνη απλά χρειάζομαι μια μέθοδο με την οποία δεν περιλαμβάνει πάρα πολλές περίπλοκες πρόδρομες ουσίες. Μπορώ να βάλω στα χέρια μου εφεδρίνη όπως είπα και αλισίβα δεν είμαι σίγουρος για τον κόκκινο φώσφορο. Θα μπορούσατε να μου δώσετε μια ευθεία και απλή μέθοδο μαγειρέματος ώστε να την δείξω στον χημικό μου. Σας ευχαριστώ!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Χρησιμοποιήστε τη σύνθεση ενός δοχείου με νιτρικό αμμώνιο (από λιπάσματα ή ψυκτικά πακέτα), λίθιο (από μπαταρίες), HCl από το κατάστημα υλικού, αιθέρα από υγρό εκκίνησης και καθαριστικό αποχέτευσης. Ελέγξτε τη μέθοδο "shake and bake method". Αλλά αν έχετε πραγματικά έναν χημικό θα πρέπει να είναι σε θέση να βρει μόνος του τον καλύτερο τρόπο. Ή μήπως είναι "χημικός";
 

commonfactors

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Μπορώ να χρησιμοποιήσω καθαρή εφεδρίνη αυτά που χρησιμοποιούν οι φαρμακευτικές εταιρείες αντί για ψευδοεφδρίνη. Επίσης γνωρίζετε την απόδοση της μεθόδου ενός δοχείου είναι καλή; Ξέρω ότι η κανονική απόδοση είναι περίπου 0,69
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Η εφεδρίνη ή η ψευδοεφεδρίνη δεν έχει σημασία. Η απόδοση εξαρτάται πάντα από την ικανότητα του χημικού.
 
Top